Відділення трихології в Ужгороді

Проблеми з лупою, випадінням волосся, облисінням призводять до кабінету лікаря-трихолога і чоловіків, і жінок.

Багато чоловіків вже після 20-ти починають лисіти, і переживання з цього приводу можуть перерости у психологічну травму. Не завжди задоволені якістю свого волосся жінки, для яких зачіска не менш важливий елемент краси, ніж обличчя або фігура.

Ми лікуємо:

І якщо до лисини у них справа не доходить, то причиною комплексів стає рідке і ламке волосся.

Що таке трихологія

Трихологія - наука про волосся, молодий розділ дерматології, пов'язаний із захворюваннями волосся і шкіри голови. Будучи придатком шкіри, волосся відображає загальний стан здоров'я організму. Густі, блискучі і без лупи - свідчать про хороше здоров'я людини. Тьмяні, ламкі, випадають - сигналізують про фізичні і психологічні проблеми здоров'я пацієнта.

Фахівець, який займається діагностикою та лікуванням хвороб волосся - лікар-трихолог. У його компетенції знаходяться патологічні процеси у волосистій частині голови. Він лікує облисіння, випідання волосся, лупу, себорею, стригучий лишай. Раніше з подібними проблемами зверталися до дерматолога, але трихолог володіє більш специфічними знаннями та досвідом у цій галузі.

Завдяки сучасній медицині, пацієнту, який звернувся в медичний центр трихології, проведуть діагностику за допомогою цифрового трихоскопу, поставлять діагноз, встановлять причину патології, призначать ефективний курс лікування.

Як лікують волосся і шкіру голови в Ужгороді?

Відділення трихології в медичному центрі «ОН Клінік Ужгород» надає пацієнтам послуги з лікування поширених захворювань волосся і шкіри голови:

 • алопеції;
 • облисіння;
 • повільного зростання;
 • лупи і свербіння шкіри голови;
 • себореї і себорейного дерматиту;
 • псоріазу волосистої частини голови;
 • нейродерміту волосистої частини голови.

Випадіння волосся - це природний фізіологічний процес, але до певної межі. Їх стрімке порідіння і поява явних лисин сигналізує про те, що пора звертатися до фахівця.

Лікування шкіри голови і відновлення волосся починається з консультації трихолога. Лікар збирає анамнез, обстежує волосяну частину голови, призначає лабораторно-інструментальне дослідження:

 • трихоскопію;
 • УЗД внутрішніх органів;
 • клінічні аналізи крові.

У деяких випадках можуть знадобитися додаткові консультації з терапевтом, неврологом, андрологом, дерматологом і іншими вузькими спеціалістами.

Комплексна діагностика дозволяє лікарю-трихологу встановити точний діагноз і причину захворювання. Причини можуть бути як зовнішніми - екологія, неправильний догляд, так і внутрішніми. Часто вони пов'язані зі збоями в сфері ендокринології, з неврологічними порушеннями, з проблемами в шлунково-кишковому тракті, з генетичною схильністю.

Лікування випадіння волосся у чоловіків полягає у відновленні функцій волосяних фолікулів. При виключення серйозних внутрішніх захворювань, що призводять до захворювання волосистої частини голови і облисіння, використовуються препарати для зовнішнього і внутрішнього застосування в комплексі із фізіотерапевтичними процедурами.

Помірне випадіння волосся у жінок частіше починається у весняний період і вказує на авітаміноз. Встановити причину посиленого випадання може тільки трихолог після обстеження. Крім захворювання фолікулів жіноче волосся піддається фарбуванню, завивці, випрямлянню, і це теж може бути причиною його випадіння та появи лупи.

В «ОН Клінік Ужгород» при лікуванні облисіння різних видів використовуються препарати, що не містять гормонів. Проведений курс терапії допомагає пацієнтам значно поліпшити стан волосся і шкіри.

На прийомі трихолог проконсультує щодо процедур з догляду за волосистою частиною голови, допоможе підібрати індивідуальні засоби догляду до даного типу волосся.

Лазерний гребінець HairMax

Лазерний гребінець HairMax - апарат, за допомогою якого безпечно та ефективно лікуються проблеми шкіри голови і волосся. Гребінець виробляє лазерний промінь, який надходить прямо до волосяних цибулин. Процедура абсолютно безпечна і безболісно впливає на шкіру голови.

Результати від лазерної терапії HairMax:

 • активується ріст волосся;
 • збільшується щільність і міцність волосся;
 • зменшується кількість сивини;
 • зміцнюються кровоносні судини;
 • йде свербіж і роздратування на шкірі голови;
 • зникає лупа.

Лазерний гребінець HairMax показана пацієнтам з неінфекційної формою алопеції, сверблячкою голови, лупою. Процедура проводиться на чисте волосся без нанесення лікарських і косметичних засобів і займає 15 хвилин.

Плазмоліфтинг волосся в Ужгороді

Плазмоліфтинг шкіри голови - це ін'єкційна процедура, в ході якої в шкіру голови пацієнта вводиться власна плазма крові, збагачена тромбоцитами та корисними речовинами. Плазмоліфтинг застосовують при випаданні волосся, облисінні, себорейному дерматиті. Лікар-трихолог встановлює діагноз і призначає індивідуальний курс лікування. Плазмоліфтинг для волосся абсолютно безпечний і не має побічних ефектів. Плазмотерапія протипоказана при вагітності, гнійничкових висипаннях, хронічних захворюваннях в період загострення, онкологічних і психічних хворобах.

Як підготуватися до прийома трихолога? 

Не використовувати протигрибкові та лікувальні шампуні протягом трьох днів до дати прийому. За добу не мити голову та прийти на огляд до лікаря без засобів для укладки.

Записатися до трихолога можна по телефону або на сайті.

Томінець Оксана Василівна
Томінець Оксана Василівна
Лікар відділення трихології

Вартість прийому лікарів трихології у Ужгороді

Первинний прийом лікаря-трихолога
Повторний прийом лікаря-трихолога
Повторний прийом лікаря-трихолога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН-Первинний прийом лікаря-трихолога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-трихолога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-трихолога
ОНЛАЙН Первинний прийом лікаря-трихолога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-трихолога за кордон

Лікарі відділення трихології ОН Клінік Ужгород

Адреса: Ужгород, вул. Пестеля, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 30 77 33 Цілодобово.
 • По мапі