Logo
0 800 30 77 33

Діагностика в Ужгороді

Функціональна діагностика — сукупність методів, які застосовуються для виявлення і контролю ефективності лікування патологій внутрішніх органів (наприклад, серця, легенів, головного мозку).

Пройти діагностику здоров'я в Ужгороді можна в медичному центрі «ОН Клінік Ужгород», запис на обстеження ведеться цілодобово.

Ми проводимо:

Показання до функціональної діагностики організму

Пройти діагностику організму необхідно в разі погіршення самопочуття (слабкості, постійної втоми). Інші показання до медичної діагностики:

  • гострі, тупі, колючі болі в серці (можуть посилюватися під час фізичних навантажень);
  • порушення серцевого ритму;
  • запаморочення і часті головні болі;
  • проблеми зі сном (наприклад, безсоння);
  • сплутаність свідомості або порушення мови;
  • відчуття здавлювання в грудній клітці;
  • погіршення апетиту;
  • гіпертонічні та вегетосудинні кризи;
  • утруднене дихання або задишка.

Пройти обстеження організму також необхідно після черепно-мозкової травми для оцінки стану головного мозку і виявлення можливих порушень. Діагностика серця показана в разі прискореного або уповільненого серцебиття, набряклості нижніх кінцівок, епізодів втрати свідомості (можуть вказувати на серцеву недостатність, ішемічну хворобу серця).

Функціональна діагностика в Ужгороді

На обстеження організму може направити терапевт або кардіолог залежно від симптомів пацієнта. Метод функціональної діагностики визначає лікар і залежить від особистої історії хвороби, сімейного анамнезу, наявності хронічних захворювань. Перевірка організму за допомогою електрокардіографії (ЕКГ) проводиться за підозри на порушення серцевого ритму (нерегулярність, аритмічність, сповільненість) і частоту серцевих скорочень. Діагностика стану також допоможе виявити патології серця (інфаркт міокарда, аритмію, перевантаження лівого або правого шлуночка).

Перед діагностикою здоров'я необхідно утриматися від алкогольних напоїв за добу та від паління за дві-три години до обстеження для запобігання викривленню результатів. Лікар функціональної діагностики після обстеження видає висновок і робить розшифровку.

За результатами діагностики здоров'я лікар підбирає курс терапії або направляє до іншого вузькопрофільного фахівця. У разі виключення серцево-судинних патологій лікар може направити на ультразвукову діагностику або ендоскопію.

Записатися на обстеження у відділенні функціональної діагностики в Ужгороді в медичному центрі «ОН Клінік Ужгород» можна за телефоном, вказаним на сайті, або через форму запису на прийом.

Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому лікарів функціональної діагностики у Ужгороді

Електрокардіографія з розшифровкою

Адреса: Ужгород, вул. Д. Богуславського, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00;, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.