0 800 30 77 33

Фізіотерапія в Ужгороді

Фізіотерапія — це немедикаментозні методи лікування, засновані на застосуванні фізичних властивостей природних явищ (світла, звуку, вібрації, температури, тиску, електричного струму).

Різні види фізіотерапії використовуються у лікуванні захворювань шкіри, шлунково-кишкового тракту, нервової, а також жіночої та чоловічої репродуктивних систем. Фізіотерапевтичне лікування можуть призначити лікарі різних спеціальностей: гінекологи, урологи, неврологи, гастроентерологи, дерматологи.

Ми проводимо:

Види фізіотерапії в Ужгороді

Фізіотерапія належить до допоміжних методів лікування та доповнює лікарське та хірургічне лікування. Фізіотерапевтичне лікування також допомагає зменшити кількість медикаментів, що приймаються, або уникнути хірургічних втручань.

Фізіотерапевтичні процедури є безпечними та безболісними. Лікування проводиться за призначенням лікаря курсами з кількох процедур. У медичному центрі «ОН Клінік Ужгород» доступні такі види фізіотерапії:

 • електрофорез;
 • лазеротерапія;
 • ЛНТ-терапія;
 • фонофорез;
 • електростимуляція.

Електрофорез та електростимуляція полягають у застосуванні властивостей слабкого електричного струму. Фізіотерапія методом фонофорезу заснована на використанні ультразвукових хвиль. Електрофорез та фонофорез сприяють проникненню зовнішньо нанесених лікарських препаратів углиб тканин. Стимуляція кровообігу за допомогою негативного тиску є основою ЛНТ-терапії.

Фізіотерапія у гінекології в Ужгороді

У гінекології застосовується фізіотерапія методом електрофорезу як допоміжний засіб під час лікування жіночого безпліддя різної природи. За трубного безпліддя, викликаного спайковим процесом у малому тазі, вплив електричного струму та проведених ним лікарських засобів сприяє розсмоктуванню спайок та відновленню прохідності маткових труб. За оваріальної форми жіночого безпліддя електрофорез застосовується для стимуляції роботи яєчників.

Гінеколог також може призначити фізіотерапію під час лікування запальних захворювань жіночих статевих органів (наприклад, кольпіту). Електрофорез за кольпіту зменшує запальний процес у піхві та сприяє підвищенню регенеративних властивостей слизової оболонки.

Фізіотерапія в урології в Ужгороді

Фізіотерапія в урології застосовується для лікування еректильної дисфункції, хвороби Пейроні та простатиту у чоловіків. У жінок урологічна фізіотерапія використовується за циститу (запалення сечового міхура).

Фізіотерапія за простатиту включає лазерну, ультразвукову та ЛНТ-терапію. Фізіотерапевтичний вплив на простату має протизапальні та регенеративні властивості. За еректильної дисфункції уролог може рекомендувати ЛНТ-терапію та електростимуляцію простати для відновлення кровообігу в області малого таза та підвищення чутливості статевого члена.

Фізіотерапія у неврології в Ужгороді

Невролог може призначити фізіотерапію на лікування неврологічних захворювань, і навіть хвороб м'язів, суглобів і спини. У неврології застосовуються такі види фізіотерапії, як фонофорез та електрофорез. Ультразвук у фізіотерапії (фонофорез) неврологічних хвороб дозволяє поліпшити проникнення зовнішніх знеболювальних лікарських засобів углиб тканин і використовується в терапії артритів, артрозів, остеохондрозу та міжхребцевих гриж. Фізіотерапія за остеохондрозу сприяє полегшенню болю та зняттю спазму в спині. Фізіотерапія суглобів також дозволяє відновити рухливість у них.

Електрофорез корисний за захворювань нервів, нервових сплетень та корінців. Електрофорез у фізіотерапії хвороб нервової системи використовується для лікування:

 • парезів;
 • паралічів;
 • невритів;
 • невралгій;
 • корінцевих синдромів.

Фізіотерапія за невриту лицевого нерва дозволяє зменшити біль та знизити потребу в прийомі знеболювальних препаратів. Фізіотерапевтичні процедури також застосовуються для реабілітації після перенесених неврологічних хвороб.

Невролог також може направити на плазмоліфтинг, який передбачає введення збагаченої тромбоцитами плазми в уражені ділянки для прискорення регенерації тканин та зняття больового синдрому. Плазмоліфтинг у неврології застосовується для лікування міжхребцевих гриж, остеохондрозу, шийної мігрені, протрузії, а також для реабілітації після інсульту та травм хребта.

Фізіотерапія у дерматології в Ужгороді

Фізіотерапія в дерматології застосовується для лікування запальних (дерматит, псоріаз), алергічних (екзема) та інфекційних (герпес) захворювань шкіри, а також для вирішення косметичних проблем (наприклад, для усунення рубців). До терапії шкірних захворювань дерматологи медичного центру «ОН Клінік Ужгород» включають лазерне лікування та фонофорез. Лазеротерапія застосовується також під час лікування алопеції (облисіння) завдяки здатності лазерних хвиль стимулювати зростання волосяних фолікулів.

Фізіотерапія в гастроентерології в Ужгороді

У гастроентерології фізіотерапія застосовується для лікування запальних захворювань шлунка (гастриту), тонкого (дуоденіту) та товстого (коліту) кишечника. Гастроентеролог може рекомендувати фізіотерапевтичні процедури для зменшення спазму гладкої мускулатури шлунка та кишечника, а також для стимуляції перистальтики та покращення процесів травлення.

Фізіотерапія протипоказана хворим з гострими інфекційними (грип) та неінфекційними (інфаркт міокарда, інсульт) захворюваннями. Людям, які страждають на онкологічні хвороби, фізіотерапія може бути проведена з обережністю за призначенням лікаря.

Записатися на фізіопроцедури в Ужгороді в медичному центрі «ОН Клінік Ужгород» можна через форму запису на прийом або за телефоном, вказаним на сайті. Дізнатися вартість апаратної фізіотерапії можна також на сайті та за телефоном.

Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Адреса: Ужгород, вул. Пестеля, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00;, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
 • По мапі
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.