0 800 30 77 33

Мезотерапія волосся в Ужгороді

Мезотерапія — внутрішньошкірне введення лікарських препаратів. Процедуру проводять для прискорення росту і поліпшення стану волосся.

Показання до мезотерапії волосся і голови

Користь від мезотерапії полягає в зміцненні волосся, активізації «сплячих» фолікул і поліпшенні мікроциркуляції шкірних покривів голови. Процедуру виконують для відновлення волосся після фарбування та хімічних завивок. Інші показання до мезотерапії:

  • випадіння волосся;
  • лупа, свербіж шкіри голови;
  • себорея (патологія шкіри голови, за якої порушується робота сальних залоз);
  • рання (що виникла до 35 років) сивина.

Після мезотерапії поліпшується стан волосся, воно стає більш густим і пружним. Мезотерапія також сприяє нормалізації роботи сальних залоз і проводиться проти підвищеної жирності голови.

Проведення мезотерапії волосся і голови

Мезотерапію не проводять під час вагітності та в період лактації, оскільки змінений гормональний фон жінки може знизити ефективність процедури. Інші протипоказання до мезотерапії:

  • індивідуальна непереносимість лікарських препаратів;
  • бактеріальне або грибкове ураження шкіри голови;
  • порушення згортання крові (збільшується ризик кровотечі).

Мезотерапію волосистої частини голови не проводять у разі цукрового діабету (підвищений рівень глюкози в крові сприяє погіршенню загоєння шкіри) та онкологічних захворювань. Мезотерапія — нешкідлива процедура, проте необхідно пам'ятати про можливу алергію на лікарські препарати. Для того, щоб уникнути алергічних реакцій, трихолог під час консультації збирає анамнез і проводить огляд. Перед процедурою лікар також оцінює стан волосся та шкіри голови.

Під час мезотерапії чоловікам і жінкам вводиться комплекс медикаментозних препаратів, склад якого трихолог підбирає індивідуально. Найчастіше використовуються вітаміни, мікроелементи, гормони, колаген і гіалуронова кислота. Перед мезотерапією потрібно помити голову. За 1-2 дні до процедури необхідно виключити вживання алкогольних напоїв.

Мезотерапія волосся проводиться в амбулаторних умовах (без госпіталізації). Кількість сеансів мезотерапії трихолог підбирає індивідуально. У середньому необхідно близько 7-10 процедур, які проводяться один раз на тиждень. Під час мезотерапії голови лікар виконує ін'єкції в дерму (середній шар шкіри) на глибину близько 2-4 мм. Уколи робляться по лінії росту волосся. Перед процедурою шкірні покриви обробляються антисептичним засобом.

Мезотерапія волосся і голови в Ужгороді

Ефект після введення препаратів у волосяну частину голови спостерігається вже через 3-4 сеанси. Максимальний ріст волосся і нормалізація стану шкіри голови досягається після проходження повного курсу мезотерапії.

Протягом одного дня після процедури не можна робити масажу голови і наносити на волосся косметичні засоби. Перші два дні після мезотерапії рекомендується не мити волосся, уникати потрапляння прямих сонячних променів і не відвідувати лазні, сауни та солярії.

Записатися на консультацію трихолога і на мезотерапію в Ужгороді в «ОН Клінік Ужгород» можна зателефонувавши за номером телефону, вказаним на сайті, або заповнивши форму запису на прийом. Дізнатися вартість мезотерапії також можна на сайті або за телефоном

Томінець Оксана Василівна
Томінець Оксана Василівна
Лікар відділення трихології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому лікарів у Ужгороді

ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-трихолога за кордон
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-трихолога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-трихолога після регламентованого періоду
Первинний прийом лікаря-трихолога
Повторний прийом лікаря-трихолога
Повторний прийом лікаря-трихолога після регламентованого періоду

Лікарі відділення трихології ОН Клінік Ужгород

Відгуки про трихологах ОН Клінік у Ужгороді

Адреса: Ужгород, вул. Пестеля, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00;, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.