Logo
0 800 30 77 33

Видалення гемангіоми в Ужгороді

Гемангіома — це судинне доброякісне утворення на шкірі. Гемангіома має вигляд опуклої плями червоного або багряно-синього кольору, під час натискання втрачає колір, який через кілька секунд повертається.

Причини гемангіоми

Гемангіома в дитини може розвиватися внутрішньоутробно через перенесені інфекції під час вагітності, інтоксикацію організму майбутньої мами, а також унаслідок передчасних або ускладнених пологів. Судинні новоутворення у дорослого можуть бути спровоковані зовнішніми чинниками. Причини гемангіоми:

  • спадкова схильність;
  • несприятливі екологічні умови (наприклад, робота з хімічними речовинами, ультрафіолетове опромінення);
  • хронічні захворювання (порушення згортання крові, захворювання печінки);
  • судинні патології (наприклад, недостатня еластичність і міцність судин).

Гемангіома на шкірі у дорослого може з'явитися від надмірного перебування на сонці або при частому відвідуванні солярію. Також чинниками, що провокують розвиток і ріст судинних утворень у дорослих, є паління, зловживання алкоголем і неповноцінне харчування.

Стадії гемангіоми

Гемангіоми бувають вродженими (розвиваються в період внутрішньоутробного розвитку), дитячими (з'являються в перші тижні життя), а також можуть виникнути в дорослому віці. У розвитку гемангіоми виділяють три стадії розвитку: проліферацію (активний ріст), стабільність (зупинку росту) та інволюцію (розсмоктування). Як правило, стадія інволюції відбувається у дітей у віці п'яти-семи років.

Залежно від будови поділяють кілька видів гемангіом. Види гемангіом у дорослих:

  • капілярна (проста) гемангіома (являє собою опуклу горбисту пляму на поверхні шкіри, складається з мережі з капілярів);
  • кавернозна гемангіома (є підшкірним утворенням з рідкою костінстенцією);
  • комбінована гемангіома (складається з елементів капілярної та кавернозної гемангіом, має зовнішню та підшкірну частини).

Гемангіома схильна до швидкого зростання і може вражати великі ділянки на шкірі. Також за наявності множинних гемангіом на шкірі (більше чотирьох) може розвиватися захворювання — гемангіоматоз. Гемангіоматоз без лікування і контролю лікаря може призвести до ускладнень: появи гемангіом на внутрішніх органах, що може спровокувати порушення їхніх функцій, кровотечу або розвиток онкології.

Гемангіома на обличчі в дорослого може призвести не тільки до косметичного дефекту та дискомфорту, а й спровокувати ускладнення (наприклад, порушення роботи мімічних м'язів, погіршення зору, слуху, деформацію губ). Крім того, судинне новоутворення може травмуватися під час випадкового пошкодження (нігтями, елементами одягу, аксесуарами), кровоточити та інфікуватися. За наявності гемангіоми на шкірі слід звернутися за консультацією дерматолога.

Видалення гемангіоми в Ужгороді

Діагностику та лікування гемангіоми шкіри проводять дерматологи медичного центру «ОН Клінік Ужгород». Діагностика гемангіоми включає:

дерматоскоп для діагностики гемангіоми в медичному центрі ОН Клінік Ужгород

дерматоскоп для діагностики гемангіоми в медичному центрі ОН Клінік Ужгород

Позбутися гемангіоми повністю можна за допомогою малоінвазивної хірургії. Видалення гемангіоми проводиться радіохвильовим методом за допомогою апарату «Сургітрон», який спрямованим пучком високочастотних хвиль висікає патологічно змінені тканини і закупорює кровоносні судини.

Видалення гемангіоми радіохвильовим способом не залишає шрамів і рубців, оскільки радіохвиля впливає точково і не зачіпає здорові тканини. Також виключені рецидиви й ускладнення. Видалення гемангіоми радіохвилею проводиться в амбулаторних умовах і не вимагає загального наркозу. Операція займає 20-50 хвилин (залежно від локалізації та розміру утворення).

Ціну на видалення гемангіоми можна дізнатися на сайті або за телефоном у наших операторів. Записатися на консультацію до дерматолога і видалення гемангіоми в Ужгороді в медичному центрі «ОН Клінік Ужгород» можна через форму запису на прийом або за телефоном, зазначеному на сайті.

Томінець Оксана Василівна
Томінець Оксана Василівна
Лікар відділення дерматології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість лікування гемангіоми у Ужгороді

Дерматоскопія (1 елемент)
200 грн
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду

Лікарі відділення дерматології ОН Клінік Ужгород

Відгуки про лікарів-дерматологів у Ужгороді

Звертався до дерматолога Кривки Оксани Володимирівни. Лікар професіонал своєї справи та приємна, ввічлива людина. Уважно вислухала та вилікувала проблему, з яко...
Андрій , 05.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Кривка Оксана Володимирівна. Залишився дуже задоволений професійністю, компетентністю, кваліфікованим підходом лікаря до пацієнта. Можу сміливо рекомендувати лі...
Максим , 04.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Лікуючий дерматолог - Томинець О.В., як і весь персонал клініки справили чудове враження. Спокійні, ввічливі, нічого зайвого. Отримала всю необхідну інформацію...
Тетяна , 04.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Була на прийомі у Оксани Володимирівни вперше. Професійність, грамотність вражає. Дуже скоро встановила діагноз, заспокоїла, назначила ліки. Дякую клініці за пі...
Наталя , 03.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Томинець Оксана Василівна - уважний лікар, який вміє спілкуватися з пацієнтом його мовою. Прийомом, процедурою та поясненнями дуже задоволена. Дякую!
Ірина , 03.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Кривка Оксана Володимирівна чудесна, хороша, приємна з небайдужістю ставиться до випадку, до дрібничок запитує, розкладає все по правилах. Дякуючи їй я багато в...
Агнеса , 03.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Професійний підхід та чуйність лікаря позитивно повпливало на процес видалення жахливих родимок. Вдячний, однозначно рекомендую!!
Іван , 22.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Super fast and professional. I was concerned about a mole on my back however upon testing it was just a growth which they removed immediately and without any...
Clive Hinton , 19.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Ужгород, вул. Д. Богуславського, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00;, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.