0 800 30 77 33

Доплерографія (УЗД судин) в Ужгороді

Доплерографія (УЗДГ) — це ультразвукове дослідження судин, яке дозволяє візуалізувати кровообіг по венах і артеріях та визначити їх стан: будову, тонус, прохідність, наявність ушкоджень, тромбів, бляшок та гематом. Під час порушення кровообігу клітини організму перестають отримувати потрібну кількість кисню, не виконують своїх функцій і поступово відмирають, що призводить до розвитку інсультів та інфарктів.

Дуплексне сканування судин не потребує особливої ​​підготовки, проходить безболісно і не має протипоказань. В Ужгороді пройти УЗД судин можна в медичному центрі «ОН Клінік Ужгород».

Показання до УЗД судин (доплерографії)

УЗДГ призначають для діагностики тромбозу вен, атеросклерозу, неправильної будови судин під час підозри на порушення кровообігу. Інші показання:

 • артеріальна гіпертензія;
 • остеохондроз;
 • венозна недостатність (збій в функціонуванні венозних клапанів ніг, через які кров чи інші рідини накопичуються в нижніх кінцівках);
 • ішемічні атаки;
 • інсульт;
 • травми шийного відділу хребта;
 • черепно-мозкова травма;
 • варикозне розширення вен;
 • наявність новоутворень.

Перевіряти судини також необхідно внаслідок цукрового діабету або ожиріння, оскільки під час цих захворювань зростає ризик судинних патологій. Крім того, записатися на доплерографію в Ужгороді бажано курцям та людям, які ведуть малоактивний спосіб життя, бо це негативно впливає на стан артерій та вен.

Доплерографія судин голови та шиї в Ужгороді

Ультразвукова діагностика судин шиї дозволяє оцінити ризик виникнення атеросклерозу та тромбозу, виявити звуження артерії, виявити анатомічні особливості будови позачерепних та внутрішньочерепних артерій та вен. Доплерографію судин голови та шиї для профілактики інсульту, атеросклерозу та тромбозу необхідно проходити раз на рік. Показання до УЗД судин і артерій голови та шиї:

 • мігрень та запаморочення;
 • втрата свідомості;
 • порушення зору;
 • погіршення пам'яті;
 • підвищений тиск;
 • почуття тривоги;
 • сколіоз.

УЗД шийних судин призначається внаслідок остеохондрозу чи травм верхнього відділу хребта. Доплерографію судин головного мозку проводять після черепно-мозкових травм для оцінки цілісності артерій та вен. Зробити УЗД судин головного мозку необхідно під час підозри на аневризму (стоншення та розтягнення стінки артерії або вени та надмірне розширення просвіту).

Доплерографія судин шиї та голови проводиться внаслідок підозри на вазоспазм (звуження кровоносної судини через скорочення), стеноз (закупорка) артерій головного мозку. Також ультразвукове дослідження допплером призначається внаслідок виникнення церебральних мікроемболів (кров'яних згустків невеликого розміру, які переміщуються кровотоком, викликаючи міні-інсульт).

Доплерографія судин голови та шиї триває до 15 хвилин. Лікар проводить датчиком, на який нанесений спеціальний гель, по лобі, потилиці, скронях, бічній поверхні шиї та надключичній ділянці. Регулярна перевірка стану судин шиї за допомогою УЗД дозволяє запобігти розвитку інфаркту та інсульту.

Кілька днів перед проведенням ультразвукової доплерографії вен та артерій заборонено курити та вживати тонізуючі напої — каву, чай, енергетики. Також на результат УЗД судин голови впливають лікарські препарати, тому перед дослідженням необхідно повідомити лікаря про медикаменти, що приймаються (лікар може порекомендувати припинити прийом ліків на кілька днів).

Доплерографія судин члена в Ужгороді

Доплерографія судин статевого члена — це ультразвукове дослідження, за допомогою якого лікар діагностує еректильну дисфункцію. УЗД статевого члена показує швидкість артеріального та венозного кровотоку в ерегованому статевому члені. За допомогою доплерографії судин статевого члена проводиться обстеження кавернозного тіла (структури члена, що дозволяють досягати та підтримувати ерекцію) для виявлення відкладень кальцію або рубцювання еректильної тканини пеніса. Інші показання до доплерівського дослідження судин пеніса:

 • імпотенція;
 • біль під час статевого акту;
 • набряк пеніса;
 • викривлення статевого члена;
 • дискомфорт під час сечовипускання.

Також доплерографія судин пеніса проводиться після травми статевого органу, щоб унеможливити крововилив. Доплерографія судин пеніса виконується з застосуванням медичних препаратів, що стимулюють появу ерекції. Методика дає можливість оцінити кровообіг у пенісі під час збудження, виявити рубцеву тканину, а також визначити наявність тромбофлебіту, фіброзу, гематом.

Записатися на доплерографія судин члена, шиї та голови в медичному центрі «ОН Клінік Ужгород» можна через спеціальну форму запису на прийом або за номером телефону, вказаним на сайті. Дізнатися вартість ультразвукової доплерографії можна через сайт або по телефону.

Ківер Лідія Володимирівна
Ківер Лідія Володимирівна
Лікар відділення ультразвукової діагностики
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість доплерографії (УЗД судин) у Ужгороді

Доплерографія судин шиї
Знімок
Пакет №1 Комплексне УЗД організму жінки
Пакет №2 Комплексне УЗД організму чоловіка
Пакет №3 Комплексне УЗД "Жіноче здоров'я"
Пакет №4 Комплексне УЗД "Чоловіче здоров'я"
УЗД зовнішніх статевих органів чоловіків (органи мошонки)
УЗД зовнішніх статевих органів чоловіків (статевий член)
УЗД молочних залоз
УЗД органів малого таза (МФА)
УЗД органів малого тазу жінок трансабдомінальне (матка, придатки)
УЗД органів малого тазу жінок трансвагінальне (матка, придатки)
УЗД органів малого тазу жінок трансвагінальне + трансабдомінальне
УЗД органів малого тазу чоловіків трансабдомінальне (передміхурова залоза, насінні бульбашки, сечовий міхур) + трансректальне з доплерометрією
УЗД органів малого тазу чоловіків трансабдомінальне (передміхурова залоза, сім`яні пухирці, сечовий міхур)
УЗД органів малого тазу чоловіків трансректальне (передміхурова залоза, сім`яні пухирці) з доплерометріі
УЗД органів сечовидільної системи (нирки, сечовий міхур)
УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка)
УЗД поверхневих утворень м'яких тканин і периферичних лімфовузлів (1область)
УЗД суглоба ( коліно, плече)
УЗД щитовидної залози
Фолікулометрія

Лікарі відділення ультразвукової діагностики ОН Клінік Ужгород

Відгуки про лікарів УЗД ОН Клінік у Ужгороді

Адреса: Ужгород, вул. Пестеля, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00;, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
 • По мапі
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.