Logo
0 800 30 77 33

Дерматоскопія в Ужгороді

Дерматоскопія — це неінвазивний метод дослідження змінених ділянок шкіри. Дерматоскопічне обстеження проводять за допомогою дерматоскопа — оптичного приладу для багаторазового збільшення обстежуваних ділянок шкіри. Пройти дерматоскопію шкіри в Ужгороді можна у відділенні дерматології медичного центру «ОН Клінік Ужгород». 

дерматоскоп для проведення дерматоскопії в медичному центрі ОН Клінік Ужгород

дерматоскоп для проведення дерматоскопії в медичному центрі ОН Клінік Ужгород

Показання до дерматоскопії

Обстеження дерматоскопом дає змогу дерматологу оцінити наявність запалень шкіри, злоякісних новоутворень і підібрати схему лікування. Дерматоскопію роблять за призначенням лікаря. Показання до дерматоскопії:

  • множинні родимки на тілі або обличчі (є фактором розвитку меланоми);
  • зміна розміру, форми або кольору родимки (невуса);
  • поява папілом, кондилом і бородавок на шкірі;
  • пошкодження шкірних новоутворень;
  • висип, свербіж і лущення шкіри;
  • порушення пігментації (поява коричневих, білих або рожевих плям на тілі)
  • наявність меланоми (злоякісного утворення шкіри) у сімейному анамнезі;
  • лупа, свербіж і лущення шкіри голови;
  • випадіння волосся.

Дерматоскопія шкіри голови проводиться для діагностики себореї (запального захворювання шкіри, пов'язаного з порушенням роботи сальних залоз). Дерматоскопія в разі себореї необхідна для визначення її виду (жирна або суха себорея) та оцінки стану уражених ділянок шкіри. Дерматоскопія в разі випадіння волосся дає змогу визначити кількість і стан волосяних фолікулів.

Дерматоскопію шкірних новоутворень проводять для точної оцінки їхніх обрисів, розміру, забарвлення, структури епідермісу і характеру поширення судинної сітки. Перевірити родимку за допомогою дерматоскопа необхідно в разі збільшення розміру, нерівних країв і зміни кольору невуса.

Дерматоскопія призначається перед операцією з видалення родимки або бородавки для визначення характеру новоутворення. Регулярно проходити дерматоскопію необхідно людям з першим і другим фототипами шкіри (світла шкіра, яка практично не засмагає на сонці), оскільки через зазначені особливості збільшується ризик розвитку меланоми. Дерматоскопія при меланомі дає змогу діагностувати пухлину на початковій стадії.

Дерматоскопія в Ужгороді

В Ужгороді дерматоскопію проводять дерматологи медичного центру «ОН Клінік Ужгород». Спеціальна підготовка до дерматоскопії не потрібна. Перед проведенням дерматоскопії не варто наносити на досліджувані ділянки шкіри косметичні засоби та лікарські препарати місцевої дії (зеленку, йод, мазі). Обстеження займає від 10 до 30 хвилин, після чого дерматолог розшифровує результати дерматоскопії, встановлює діагноз і призначає лікування.

Записатися на прийом до дерматолога і діагностику родимок в Ужгороді в медичному центрі «ОН Клінік Ужгород» можна за телефоном, вказаним на сайті, або через форму запису на прийом. Уточнити вартість дерматоскопії в «ОН Клінік Ужгород» можна також за телефоном.

Томінець Оксана Василівна
Томінець Оксана Василівна
Лікар відділення дерматології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість дерматоскопії у Ужгороді

Дерматоскопія (1 елемент)
200 грн
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду

Лікарі відділення дерматології ОН Клінік Ужгород

Відгуки про лікарів-дерматологів у Ужгороді

Звертався до дерматолога Кривки Оксани Володимирівни. Лікар професіонал своєї справи та приємна, ввічлива людина. Уважно вислухала та вилікувала проблему, з яко...
Андрій , 05.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Кривка Оксана Володимирівна. Залишився дуже задоволений професійністю, компетентністю, кваліфікованим підходом лікаря до пацієнта. Можу сміливо рекомендувати лі...
Максим , 04.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Лікуючий дерматолог - Томинець О.В., як і весь персонал клініки справили чудове враження. Спокійні, ввічливі, нічого зайвого. Отримала всю необхідну інформацію...
Тетяна , 04.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Була на прийомі у Оксани Володимирівни вперше. Професійність, грамотність вражає. Дуже скоро встановила діагноз, заспокоїла, назначила ліки. Дякую клініці за пі...
Наталя , 03.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Томинець Оксана Василівна - уважний лікар, який вміє спілкуватися з пацієнтом його мовою. Прийомом, процедурою та поясненнями дуже задоволена. Дякую!
Ірина , 03.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Кривка Оксана Володимирівна чудесна, хороша, приємна з небайдужістю ставиться до випадку, до дрібничок запитує, розкладає все по правилах. Дякуючи їй я багато в...
Агнеса , 03.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Професійний підхід та чуйність лікаря позитивно повпливало на процес видалення жахливих родимок. Вдячний, однозначно рекомендую!!
Іван , 22.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Super fast and professional. I was concerned about a mole on my back however upon testing it was just a growth which they removed immediately and without any...
Clive Hinton , 19.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Ужгород, вул. Д. Богуславського, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00;, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.