Logo
0 800 30 77 33

Видалення бородавок в Ужгороді

Бородавка ― це доброякісне новоутворення шкіри, яке має вірусне походження. Бородавки являють собою наріст на шкірі, величиною від одного до десяти міліметрів. Бородавки можуть локалізуватися на руках, ногах або обличчі та в разі травмування спричиняти запалення шкіри, тому потребують обов'язкового лікування. У разі появи новоутворень на шкірі необхідно записатися на консультацію дерматолога.

Причини появи бородавок

Бородавки з'являються через наявність в організмі вірусу папіломи людини. Розвиток бородавок провокують травми і пошкодження шкіри. Причини бородавок:

 • стреси;
 • ослаблена імунна система;
 • незахищені статеві акти (викликають генітальні бородавки);
 • гострі інфекційні захворювання (грип, ангіна, дизентерія);
 • використання нестерильних медичних або косметичних інструментів.

Бородавки заразні й можуть передаватися під час спільного використання побутових предметів, під час шкірного контакту (вірус може проникнути в пошкоджені ділянки дерми). Бородавки на стопі та долоні можуть з'явитися через їхню зайву пітливість.

Причини бородавок

Причини бородавок

Види бородавок

Бородавки відрізняються, залежно від їхньої форми та місця розташування. Дерматологи виділяють такі види бородавок:

 • плоскі (юнацькі);
 • прості (бородавки на пальці, обличчі);
 • підошовні (бородавки на п'яті, стопі);
 • ниткоподібні (висячі);
 • старечі;
 • генітальні.

Найчастіше зустрічаються прості та підошовні бородавки. Новоутворення виглядають, як невеликі горошини з нерівною поверхнею. Колір наростів на шкірі може варіюватися від тілесного до темно-коричневого.

Плоскі бородавки розташовуються на тильному боці кистей і біля рота, забарвлені в рожевий або червоний колір. Ниткоподібні бородавки схожі на м'які нитки з тонкої шкіри, локалізуються на шиї, повіках, у пахвових западинах. Генітальні бородавки мають загострену форму й утворюються на статевих органах. Кератоми (старечі бородавки) часто з'являються на обличчі та мають вигляд шорстких наростів коричневого кольору. 

Радіохвильове видалення бородавок в Ужгороді

Вивести бородавку самостійно складно, оскільки для її видалення необхідно витягти корінь. Витягнути корінь підошовної бородавки без допомоги лікаря неможливо, оскільки він розташовується глибоко в тканинах. Народні засоби від бородавки також не видаляють повністю новоутворення. Під час спроби самостійно позбутися бородавки можна травмувати шкіру і занести в рану інфекцію, новоутворення може боліти, кровоточити і збільшитися в розмірі.

На первинному прийомі дерматолог проведе огляд, збере анамнез, зробить дерматоскопію (дослідження поверхневих уражень шкіри за допомогою збільшувального приладу ― дерматоскопа) і призначить лікування бородавки. За результатами обстеження лікар вибере спосіб видалення бородавки (хімічний вплив, кріодеструкція, радіохвильова хірургія).

дерматоскоп для діагностики бородавок в медичному центрі ОН Клінік Ужгород

дерматоскоп для діагностики бородавок в медичному центрі ОН Клінік Ужгород

В «ОН Клінік Ужгород» застосовується радіохвильове видалення бородавок. За допомогою спеціального приладу «Сургітрон» можна прибрати бородавку, не зачіпаючи здорові тканини. Переваги видалення бородавок радіохвилями:

 • безболісність;
 • відсутність рубців і шрамів;
 • стерильність і безпека;
 • швидкий відновлювальний період.

Бородавка висікається разом із коренем, а на її місці залишається невелика ранка, яка заживає протягом тижня. Під впливом радіохвиль відбувається розсічення тканин і патологічні клітини повністю випаровуються. Не потрібна госпіталізація, відразу після процедури пацієнт може повернутися до своїх повсякденних справ. За допомогою апарату «Сургітрон» також можна позбутися генітальної бородавки.

Записатися на консультацію до дерматолога і на видалення бородавок в Ужгороді в «ОН Клінік Ужгород» можна за телефоном, вказаним на сайті, або заповнивши форму запису на прийом.

Томінець Оксана Василівна
Томінець Оксана Василівна
Лікар відділення дерматології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість видалення бородавок у Ужгороді

Дерматоскопія (1 елемент)
200 грн
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду

Лікарі відділення дерматології ОН Клінік Ужгород

Відгуки про лікарів-дерматологів у Ужгороді

Звертався до дерматолога Кривки Оксани Володимирівни. Лікар професіонал своєї справи та приємна, ввічлива людина. Уважно вислухала та вилікувала проблему, з яко...
Андрій , 05.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Кривка Оксана Володимирівна. Залишився дуже задоволений професійністю, компетентністю, кваліфікованим підходом лікаря до пацієнта. Можу сміливо рекомендувати лі...
Максим , 04.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Лікуючий дерматолог - Томинець О.В., як і весь персонал клініки справили чудове враження. Спокійні, ввічливі, нічого зайвого. Отримала всю необхідну інформацію...
Тетяна , 04.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Була на прийомі у Оксани Володимирівни вперше. Професійність, грамотність вражає. Дуже скоро встановила діагноз, заспокоїла, назначила ліки. Дякую клініці за пі...
Наталя , 03.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Томинець Оксана Василівна - уважний лікар, який вміє спілкуватися з пацієнтом його мовою. Прийомом, процедурою та поясненнями дуже задоволена. Дякую!
Ірина , 03.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Кривка Оксана Володимирівна чудесна, хороша, приємна з небайдужістю ставиться до випадку, до дрібничок запитує, розкладає все по правилах. Дякуючи їй я багато в...
Агнеса , 03.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Професійний підхід та чуйність лікаря позитивно повпливало на процес видалення жахливих родимок. Вдячний, однозначно рекомендую!!
Іван , 22.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Super fast and professional. I was concerned about a mole on my back however upon testing it was just a growth which they removed immediately and without any...
Clive Hinton , 19.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Ужгород, вул. Д. Богуславського, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00;, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
 • По мапі
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.