Гінекологічне відділення в Миколаєві

Гінекологія вивчає захворювання, характерні тільки для жіночого організму, пов'язані з репродуктивною сферою.

Протягом усього життя жінки звертаються до гінеколога з безліччю проблем і питань: підібрати способи контрацепції, запланувати вагітність, зробити медикаментозний аборт, пройти лікування гінекологічних захворювань, отримати допомогу в клімактеричний період.

Ми приймаємо з таких питань:

Перевірка жіночого здоров'я в "ОН Клінік"

У відділенні гінекології в медичному центрі "ОН Клінік Миколаїв" кожна жінка може отримати консультацію гінеколога і кваліфіковану медичну допомогу. У медичному центрі передбачено первинне комплексне обстеження пацієнток, а при необхідності проводиться повна діагностика по гінекологічному профілю.

Тільки так можна отримати точну інформацію, правильно поставити діагноз і призначити необхідне лікування. Навіть, щоб правильно підібрати жінці протизаплідний засіб, лікар призначить їй кілька діагностичних процедур.

В первинне комплексне обстеження входить:

 • УЗД органів малого тазу;
 • загальний огляд у гінеколога;
 • обстеження піхви дзеркалами;
 • обстеження (пальпація) молочних залоз;
 • консультація лікаря і попередній діагноз.

Профільні гінекологічні обстеження з сучасними методами діагностики і всіма видами лабораторних досліджень призначаються при патологіях вагітності і виявленні серйозних гінекологічних проблем.

Навіщо регулярно відвідувати гінеколога?

Обстеження і своєчасне виявлення гінекологічних захворювань на ранніх стадіях дозволяє підтримувати жіноче здоров'я і запобігти проблемам з плануванням вагітності. Відсутність симптомів і скарг не означає, що жінка абсолютно здорова. Багато захворювань протікають безсимптомно. Наявність симптомів говорить про просунуту стадію захворювання. Міому матки, поліпи, ерозію шийки матки, рак матки або яєчників на першій стадії виявляють на оглядах випадково.

Запальні захворювання органів малого тазу теж часто протікають приховано. Іноді невелике запалення, що не вилікуване вчасно, може привести до великого процесу і навіть до безпліддя. Але якщо з профілактичною метою двічі на рік здавати мазок на ступінь чистоти піхви, то запалення або інфекції будуть виявлені і своєчасно проліковані. Ось тому необхідно відвідувати гінеколога раз в 6-12 місяців.

Запис на огляд до гінеколога в Миколаєві

"ОН Клінік Миколаїв" - один з філій ізраїльського Міжнародного інституту сучасної медицини On Clinic International. Тепер у наших жінок теж є можливість отримати консультацію, пройти обстеження і лікування у гінеколога в Миколаєві за європейськими стандартами. З собою в медичний центр приносити нічого не потрібно, при огляді використовуються тільки одноразові інструменти.

У медичному центрі пацієнток очікують:

 • висококваліфікований медичний персонал;
 • комфортні, сучасно оснащені кабінети;
 • безінвазивна лікувальна методика;
 • комплексна діагностика;
 • високий рівень сервісу;
 • відсутність черг.

Запис в "ОН Клінік Миколаїв" проводиться цілодобово. Звертатися можна з приводу будь-яких захворювань, для огляду з профілактичною метою, за консультацією з приводу індивідуального підбору протизаплідних засобів, за порадою, як правильно спланувати вагітність.

Записатися на прийом до гінеколога можна на сайті центру "ОН Клінік Миколаїв" у формі онлайн запису, вибравши своє місто і відділення, або за вказаною на сайті контактним телефоном.

PRP-терапія в гінекології

PRP-терапія (плазмоліфтинг) в гінекології - це методика, заснована на введенні пацієнту ін'єкцій власної плазми крові, збагаченої тромбоцитами. Плазмоліфтинг геніталій сприяє продукуванню колагену і еластину в тканинах піхви та області навколо клітора, а також поліпшенню гідратації (зволоження) піхви. У медичному центрі «ОН Клінік Миколаїв» проводяться різні види плазмоліфтингу статевих органів,зокрема плазмоліфтинг статевих губ і плазмоліфтинг піхви.

Prp-терапія дозволяє підсилити чутливість під час статевого акту, після її проведення стимуляція статевих органів стає легшою. Крім того, до показань для проведення prp-терапії в гінекології належать:

 • запальні хвороби (вагініт, вульвіт, цервіцит);
 • діаспареунія (больові відчуття в області статевих органів під час сексуального акту);
 • захворювання шийки матки (дисплазія, псевдоерозія);
 • ксероз вульви;
 • синдром релаксації тазового дна;
 • урогенітальний птоз (на початкових стадіях розвитку).

Підготовка до плазмоліфтингу включає огляд гінеколога і проведення ряду діагностичних досліджень (УЗД органів малого таза, аналізів на ВІЛ, гепатит B і гепатит C, мазка на мікрофлору і онкоцитологію). Після проведення діагностики лікар призначає пацієнтові оптимальну кількість процедур плазмоліфтингу.

Протипоказаннями для проведення інтимного плазмоліфтингу є:

 • коагулопатії (група хвороб, пов'язана з порушенням згортання крові);
 • інфекційні хвороби (ВІЛ, гепатит В, гепатит С);
 • онкологічні захворювання;
 • хронічні хвороби в стадії загострення і декомпенсації.

Записатися на консультацію гінеколога і на плазмоліфтинг інтимних зон у Миколаєві можна за вказаними на сайті телефонами або через форму запису онлайн. Заявки на прийом лікаря приймаються цілодобово. Дізнатися вартість плазмоліфтингу інтимних зон можна на сайті або за телефоном.

Разборська Оксана Миколаївна
Разборська Оксана Миколаївна
Лікар відділення гінекології

Вартість прийому лікарів гінекології у Миколаєві

Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога без УЗД
Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога з УЗД
Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон
Відеокольпоскопія

Лікарі відділення гінекології ОН Клінік Миколаїв

Адреса: Миколаїв, вул. Велика Морська, 74/3

ОН Клінік Миколаїв
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 30 77 33 Цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама