Лікування патологій шийки матки в Миколаєві

Згідно зі спостереженнями гінекологів, захворювання шийки матки визнані одними з найбільш поширених у пацієнток репродуктивного віку. Анатомічна структура і розташування органу сприяють підвищенню ймовірності його інфекційного пошкодження або травмування. Така вразливість є прямим показанням для обов'язкового щорічного огляду в гінеколога.

Своєчасне виявлення патологічного процесу допомагає зберегти або успішно відновити репродуктивне здоров'я женщіни. Спеціалісти "ОН Клінік Миколаїв" мають у своєму розпорядженні прекрасно обладнані лабораторії, за допомогою якого обстеження пацієнтів проводиться швидко і з гарантовано точним результатом.

Діагностика патології шийки матки

Патології шийки матки - це різні захворювання, які схильні до злоякісного переродження.

Залежно від етіології фахівці розрізняють серед них:

  • фонові або постійні - це хвороби, викликані порушенням гормонального балансу або травмами (наприклад, ектопія або ерозія, поліпи тощо);
  • передракові - патології, що виникають через хронічну активність патогенів (наприклад, вірусу папіломи людини, уреаплазми тощо);
  • рак шийки матки.

Лікарі відділення гінекології медичного центру "ОН Клінік Миколаїв" є експертами у своїй області та сфокусовані як на відновленні здоров'я, так і на збереженні можливості зачаття в майбутньому. У своїй повсякденній практиці вони використовують сучасні методи комплексного обстеження і передові методи лікування патологій шийки матки, які за високої ефективності відрізняються низьким ризиком виникнення ускладнень.

На сьогодні в гінекології представлений широкий спектр методів діагностичного пошуку, але найбільш ефективними та інформативними є:

  • кольпоскопія;
  • визначення біоценозу піхви;
  • ПЛР-аналіз наявності ІПСШ і ЗПСШ;
  • показники гормонального статусу;
  • УЗД.

Лікування патологій шийки матки

Тип і схема терапії захворювань шийки матки залежать від виду і стадії патологічного процесу. В арсеналі сучасної медицини представлений широкий вибір лікувальних заходів. Найчастіше терапія має комплексний характер і включає медикаментозний курс у поєднанні з малоінвазивними процедурами, які характеризуються низькою ймовірністю розвитку небажаних ефектів і невеликим реабілітаційним періодом.

Так, наприклад, радіохвильове лікування патологій надає ефективну, але щадне терапевтичну дію. Його застосування засноване на апаратному випаровуванні уражених клітин і тканин без їх видалення або припікання. Радіохвильовий ніж генерує високочастотні хвилі, які усувають виключно пошкоджені клітини, низькотемпературний пар від яких зупиняє кровотечу. Такий метод лікування не призводить до утворення післяопераційних рубців, він рекомендований жінкам, які вже народжували або планують завагітніти в найближчому майбутньому.

Консервативна терапія складається з препаратів, що знижують запалення, нормалізують гормональний баланс, та імуномодуляторів.

Визначення оптимального методу лікування залежить від поточної клінічної картини і робиться виключно доктором.

Щоб записатися до лікаря "ОН Клінік" і пройти діагностику або лікування патологій шийки матки в Миколаєві, ви можете зателефонувати за номером (0512) 717-111 або залишити онлайн-заявку на сайті із зазначенням бажаної дати та часу прийому.

Вартість лікування патології шийки матки у Миколаєві

Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога без УЗД
320 грн / 304 грн
Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога з УЗД
400 грн / 380 грн
Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
320 грн
Оплата в мед. центрі
Відеокольпоскопія
150 грн / 143 грн
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
320 грн / 304 грн
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон

Лікарі відділення гінекології ОН Клінік Миколаїв

Відгуки про гінекологів ОН Клінік у Миколаєві

Адреса: Миколаїв, вул. Велика Морська, 74/3

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб - Нд: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама