Медикаментозний аборт або переривання вагітності в Миколаєві

Безопераційне медикаментозне переривання вагітності - це здійсненна мрія жінок третього тисячоліття, змушених внаслідок різних життєвих обставин вдаватися до аборту. Ухвалюється це рішення самостійно або за медичними показаннями, аборт для жінки завжди був найнеприємнішої гінекологічної процедурою.

Що таке медикаментозний аборт?

Можна сказати, це штучний викидень під наглядом лікаря, викликаний застосуванням фармакологічних засобів. Хірургічний інструмент і вакуум-аспіратор замінили гормональними препаратами, і це найбільш щадний метод переривання вагітності на сьогодні. На його користь говорять два потужних аргументи - мінімальна травматичність і збереження здатності народжувати.

Таким чином, медикаментозний аборт розв'язує відразу три важливі проблеми:

 • перериває вагітність;
 • проходить максимально безболісно і безпечно;
 • не порушує репродуктивні здібності жіночого організму.

Навіть у жінок, які ще не народжували, він не провокує вторинного безпліддя, відрізняється меншим психологічним дискомфортом і відсутністю таких небезпек, як наркоз, травми, інфекції, рубці, що супроводжують традиційний аборт.

Медичні центри «ОН Клінік» мають високий лікувально-діагностичний потенціал і вже кілька років використовують прогресивні методи переривання вагітності. Звернувшись по допомогу в центр "ОН Клінік Миколаїв", жінки зможуть полегшити свою нелегку долю і вибрати фармакологічний аборт, якщо тільки не були пропущені допустимі терміни.

До якого терміну робиться медикаментозний аборт?

Безопераційне переривання вагітності можливо тільки на ранніх термінах. Штучний викидень переноситься жінками набагато легше, наслідки медикаментозного аборту мінімальні, але він вимагає дотримання певних умов: проводиться тільки  до 42 днів для жінок, що не мають дітей, і до 49 днів - для тих, хто вже народжували.

Процедура проводиться в 3 етапи. Перший починається з прийому препарату, що готує матку до відторгнення плоду. Приймається препарат у присутності лікаря, і через кілька годин, якщо не було побічних ефектів, жінка відправляється додому. На другому прийомі, який відбувається через 1,5-2 доби, лікар дає пацієнтці наступний препарат, що викликає вигнання плодового яйця з матки. Цей процес проходить у медичному центрі, під контролем УЗД і наглядом лікаря, займає від 3 до 6 годин. На третьому етапі - через 10-15 днів - жінка проходить контрольне обстеження.

Переривання вагітності на ранніх термінах медикаментозно допускається, якщо для цього немає протипоказань.

Протипоказання до фармакологічному аборту:

 • порушення згортання крові;
 • велика міома в порожнині матки;
 • позаматкова вагітність;
 • контрацептиви в матці;
 • алергія на препарат;
 • годування грудьми;
 • цукровий діабет;
 • глаукома.

На прийомі гінеколог ставить жінку до відома, до якого терміну робиться медикаментозний аборт, і якщо терміни дозволяють, вона проходить попередній гінекологічний огляд, УЗД, здає аналізи. Якщо є хронічні захворювання, призначаються додаткові дослідження, щоб виключити ризик ускладнень. Це дозволяє лікарю зробити висновки про фактичний стан здоров'я жінки та точні терміни вагітності. Володіючи достовірною інформацією, він підбирає таблетки для переривання вагітності та розраховує найбільш ефективну схему їх прийому.

Уже на першому відвідуванні центру "ОН Клінік Миколаїв" лікар розповідає пацієнтці, як проходить медикаментозний аборт, що вона буде відчувати, що їй потрібно буде робити під його керівництвом. Після обстеження, якщо немає жодних перешкод, повідомляє, скільки коштує медикаментозне переривання вагітності в її випадку.

Записатися на прийом до лікаря-гінеколога в "ОН Клінік Миколаїв" можна за телефоном або в формі онлайн-запису на сайті.

Вартість прийому лікарів у Миколаєві

Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога без УЗД
320 грн / 304 грн
Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога з УЗД
400 грн / 380 грн
Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
320 грн
Оплата в мед. центрі
Відеокольпоскопія
150 грн / 143 грн
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
320 грн / 304 грн
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон

Лікарі відділення гінекології ОН Клінік Миколаїв

Відгуки про гінекологів ОН Клінік у Миколаєві

Youtube OnClinic

Адреса: Миколаїв, вул. Велика Морська, 74/3

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб - Нд: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама