0 800 30 17 33

Неврологія в Миколаєві

Неврологічні захворювання виникають при порушенні функції центральної і периферичної нервової системи і вимагають обов'язкового спостереження у лікаря-невролога.

Неврологічні розлади позначаються на роботі всього організму, погіршують якість життя і можуть призводити до незворотних наслідків для здоров'я наслідків.

Якщо виникли забудькуватість, неуважність, тривожність, можливо необхідне обстеження у лікаря-невролога. У відділенні неврології «ОН ​​Клінік Миколаїв» проводиться лікування неврологічних захворювань, які можуть бути викликані різними причинами.

Які симптоми говорять про неврологічні захворювання?

Симптоми неврологічних захворювань можуть бути різні. Варто звернутися до лікаря-невропатолога, якщо турбує:

 • головний біль;
 • пульсуючий шум у голові;
 • порушення координації рухів;
 • шум у вухах;
 • погіршення пам'яті, складність з концентрацією уваги і інші симптоми.

Ознаки неврологічних хвороб різноманітні та залежать від того, яка частина нервової системи вражена. Наприклад, при обмеженні нерва з'являються болі та оніміння кінцівок; при деменції пацієнт скаржиться на забудькуватість, зниження пізнавальних функцій; при ураженні головного мозку виникають ознаки депресії, людина відчуває себе пригніченою, втрачає інтерес до життя.

Якщо неврологічний розлад призводить до порушення мозкового кровопостачання, це проявляється дратівливістю, агресивністю, частими перепадами настрою. При виникненні тривожних симптомів обстеження у лікаря-невролога в Миколаєві дозволить визначити точну причину порушень.

Які захворювання лікує лікар-невролог?

Лікар-невролог лікує неврологічні захворювання, пов'язані з ураженням нервової системи та порушенням мозкового кровообігу. У «ОН Клінік Миколаїв» надається лікування при:

 • патології слуху, мови (дисфазія та афазії різного типу), рухових функцій;
 • вегетосудинної та нейроциркуляторної дистонії;
 • постінсультних станах;
 • зниженні м'язової активності та паралічі;
 • запаленні трійчастого і сідничного нерва;
 • енцефалопатії та інших наслідки ураження центральної нервової системи (ЦНС).

Вікові патології нервової системи призводять до деменції, порушення сечовипускання і випорожнення кишечника, погіршення роботи вестибулярного апарату. Також обстеження у лікаря-невролога допомагає виявити порушення спинномозкового кровообігу, викликають:

 • міжхребцеві грижі;
 • остеохондроз;
 • радикуліт;
 • люмбалгію, ішіалгія.

Консультація лікаря-невролога необхідна для зняття больового синдрому і подальшого лікування при ураженні нервових тканин і запаленні трійчастого або сідничного нерва, які можуть привести до атрофії м'язів, зниження рухливості, аж до паралічу. Також діагностика неврологічних захворювань потрібно пацієнтам, які перенесли черепно-мозкову травму.

Ще одна причина звернутися до лікаря - постійна втома, відчуття апатії, які не проходять навіть після сну і відпочинку. Це явище називають хронічною втомою. Воно характерно для людей інтелектуальних професій, а також тих, хто регулярно піддається високим психофізичним навантаженням, живе в умовах постійного стресу. Ситуація ускладнюється, якщо пацієнт веде малорухливий спосіб життя, схильний до шкідливих звичок, не стежить за харчуванням. Завдяки своєчасному лікуванню можна уникнути або знизити посттравматичні ураження нервової системи.

Як проходить прийом у невролога?

Прийом у невролога проходить за попереднім записом на зручний для клієнта час. На первинній консультації лікар проведе огляд і вивчить скарги пацієнта. При необхідності буде проведена апаратна діагностика неврологічних захворювань. Можливо знадобиться здати додаткові аналізи.

За результатами діагностики лікар встановить причину порушень, призначить лікування, забезпечить рекомендаціями щодо профілактики загострень. У терапії хвороб нервової системи застосовують лікарські препарати, призначають фізіотерапевтичні процедури (лікувальний масаж, ультразвук, ЛФК, магнітотерапію). При важких вегетативно-трофічних розладах може знадобитися хірургічне втручання.

Отримати консультацію лікаря-невролога в «ОН Клінік Миколаїв» можна попередньо зателефонувавши або залишивши заявку на сайті медичного центру. Не варто відкладати візит до невролога, своєчасне звернення до лікаря допоможе швидко відновити втрачене здоров'я.

Iржицька Наталія Яківна
Iржицька Наталія Яківна
Лікар відділення неврології

Відгуки про лікарів-неврологів у Миколаєві

Вартість прийому лікарів неврології у Миколаєві

Консультація невролога
ОНЛАЙН Консультація невролога
ОНЛАЙН Консультація невролога за кордон

Лікарі відділення неврології ОН Клінік Миколаїв

Адреса: Миколаїв, вул. Велика Морська, 74/3

ОН Клінік Миколаїв
Приймаємо: Пн - Пт: 8:30 - 19:30, Сб-Нд: 8:30-18:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 33 Цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.