Щеплення дітям у Миколаєві

Захистити дитину від інфекційних хвороб можна тільки за допомогою щеплень. Це найефективніший спосіб у боротьбі проти таких небезпечних захворювань, як дифтерія, правець, коклюш, кір та багатьох інших.

Ви можете зараз подбати про здоров'я малюка та прищепити його. Звичайно, якщо немає протипоказань.

Календар щеплень

Вакцинація має проводитися відповідно до календаря щеплень. Дітям до 6 років потрібно за графіком зробити щеплення від гепатиту В, кору, туберкульозу, краснухи та паротиту, коклюшу, поліомієліту, Хіб-інфекції (гемофільна інфекція) і дифтерії. Після 6 років необхідно зробити ревакцинацію проти правця, дифтерії, поліомієліту, а також кору, краснухи та паротиту.

В «ОН Клінік Миколаїв» досвідчений педіатр після огляду дитини направить на якісну планову вакцинацію за всіма правилами. Дітям, які не прищеплювалися згідно з календарем щеплень, заборонено відвідувати дитячі установи (виховні, навчальні, оздоровчі й інші). Саме про це говорить ст. 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб». Також у медичному центрі можна пройти сезонну вакцинацію (наприклад, від грипу), щеплення від вірусу папіломи людини (ВПЛ).

Протипоказання для щеплень дитині

Щеплення не роблять під час температури, застуди, загострення хронічних хвороб, алергічних реакцій на один з компонентів вакцини, а також під час ускладнень від попередніх доз вакцини, за наявності онкології. Як правило, більшість протипоказань носять тимчасовий характер. Це говорить про те, що прищепити дитину можна пізніше – тоді, коли стан її здоров'я прийде в норму (будуть відсутні загрозливі фактори, які здатні призвести до нетипової реакції або ускладнень).

В «ОН Клінік Миколаїв» використовують якісні вакцини, які вводять дітям:

 • з народження, в 2 і 6 місяців, 19 років (Енджерікс - бельгійська вакцина від гепатиту В);
 • від 6 тижнів і до 5 років (Сінфлорікс - бельгійська вакцина проти пневмококової інфекції);
 • від 2 місяців до 5 років (Пентаксим - французька комбінована вакцина проти коклюшу, дифтерії, правця, поліомієліту та ХІБ-інфекції);
 • з двох місяців до 6 років (Інфанрікс - проти коклюшу, дифтерії, правця);
 • з двох місяців і дорослим (Превенар - англійська вакцина проти 13 штамів пневмококової інфекції);
 • від 6 місяців до 2 років (Ротарікс - вакцинація для профілактики ротавірусної інфекції);
 • з 9 місяців (Менактра - американська вакцина проти менінгококовой інфекції);
 • після року (Пріорікс - бельгійська вакцина для профілактики розвитку кору, краснухи та епідемічного паротиту);
 • з 4 років (Бустрікс - бельгійська вакцина проти коклюшу, дифтерії, правця);
 • з 6 років (Бустрікс Поліо - бельгійська вакцина проти коклюшу, дифтерії, правця, поліомієліту);
 • з 9 років (Церварикс - профілактика ВПЛ);
 • від 1 до 18 років (Хаврикс 720 - профілактика Гепатиту А);
 • з 6 місяців (Ваксигрип Тетра - французька вакцина проти грипу).

Вакцинація Ваксігрип Тетра

Грип - це гостре респіраторне вірусне захворювання, яке зазвичай супроводжується високою температурою тіла, сильною інтоксикацією і ризиком ускладнень, таких як пневмонія, міокардит або менінгіт. Вакцинація - це єдиний надійний спосіб профілактики грипу.

Для щеплення від грипу в медичному центрі є в наявності вакцина "Ваксігрип Тетра" (Франція). Вона вводиться одноразово і протягом року забезпечує захист від 4 штамів вірусу грипу, які за оцінками епідеміологів циркулюють в нашому регіоні в поточному сезоні.

Особливо важливо зробити щеплення від грипу тим, хто знаходиться в групі ризику по розвитку ускладнень, а саме дітей, вагітних і дорослих з наявними хронічними захворюваннями. 

Важливо! Наявність вакцин уточнюйте за контактним телефоном медичного центру.

Запишіть на вакцинацію свою дитину в «ОН Клінік Миколаїв» по телефону або за допомогою електронної заявки. Також можна одержати кваліфіковану консультацію педіатра щодо дитячої вакцинації.

VR-вакцинація

VR-вакцинація — унікальна технологія, що дозволяє зменшити страх і больові відчуття у дітей під час проведення щеплень. Вакцинація проводиться за допомогою віртуальної системи «Вакциленд» і VR-шолома. VR-технологію вакцинування можна застосовувати за будь-яких видів щеплень дітям від шести років.

Перед будь-якими дитячими щепленням необхідна консультація педіатра, який переконається, що дитина не має протипоказань до вакцини. Протипоказаннями до вакцинації є загострення хронічних захворювань і симптоми застуди у дитини. Під час процедури VR-вакцинації на дитину надягається віртуальний шолом, в якому показується мультфільм, поки лікар робить щеплення.

VR-щеплення допомагають відвернути дитину від негативних відчуттів під час вакцинації, знижують стрес і занепокоєння. Записати дитину на VR-вакцинацію в Миколаєві в медичному центрі «ОН Клінік Миколаїв» можна за телефоном, вказаним на сайті, або заповнивши форму запису на прийом.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб отримувати найактуальніші новини дитячого відділення.

Вартість прийому лікарів щеплень у Миколаєві

Вакцинація Превенар-13

Адреса: Миколаїв, вул. Велика Морська, 74/3

Дитяче відділення в Миколаєві
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама