0 800 30 17 33

Ендокринологія в Миколаєві

Ендокринологія - розділ медицини, що вивчає роботу залоз внутрішньої секреції. До них відноситься гіпоталамус і гіпофіз, щитоподібна і підшлункова залози, наднирники і шишковидне тіло.

Кожна з цих залоз продукує певні гормони - біологічно активні речовини, що відповідають за нормальну роботу всіх органів. Вони регулюють процеси росту і відновлення клітин, відповідають за репродуктивну функцію і обмінні процеси.

Лікар-ендокринолог - фахівець, який займається профілактикою, діагностикою та лікуванням захворювань ендокринної системи. До завдань ендокринолога входить виявлення патологічних процесів і відновлення нормальної діяльності залоз.

Симптоми ендокринологічних захворювань

Консультація ендокринолога необхідна в разі, якщо у пацієнта спостерігаються такі симптоми:

 • неконтрольований тремор кінцівок;
 • будь-яке порушення менструального циклу: постійні збої, відсутність місячних або занадто рясні кровотечі;
 • відчуття постійної втоми, млявість і апатія без видимих ​​причин (при цьому не було серйозних стресів або підвищених розумових, фізичних навантажень);
 • порушення серцевого ритму;
 • чутливість до різких перепадів температури, повільна адаптація організму до холоду або тепла;
 • ожиріння або дефіцит маси тіла, будь-який різка зміна ваги без видимої причини;
 • поганий стан шкіри (блідість покривів), ламке волосся і нігті;
 • проблеми із зачаттям через невстановлені причини.

При цьому слід пам'ятати, що з порушеннями в роботі ендокринної системи стикаються не тільки дорослі, а й діти. Недостатність або надлишок гормонів в дитячому віці може призвести до серйозних фізичних і розумових відхилень у розвитку.

Найпоширеніші ендокринологічні захворювання це:

 • цукровий діабет (2 типу). Хвороба виникає через порушення метаболізму інсуліну. На цьому тлі розвивається підвищений вміст цукру в крові. Діабет може розвинутися в будь-якому віці, тому рекомендується регулярно перевірятися у ендокринолога. Патологічний стан може бути спровоковано нераціональним харчуванням, зайвою вагою і гіподинамією, генетичною схильністю;
 • захворювання щитоподібної залози: гіпотиреоз, гіпертиреоз, тиреотоксикоз та інші. Часто спостерігаються у вагітних жінок, на тлі різкої зміни загального гормонального фону. Симптоматика залежить від специфіки хвороби. Наприклад, при гіпотиреозі спостерігається погіршення пам'яті, постійне відчуття холоду, сонливість і повільність, загальмована реакція на зовнішні подразники.

Своєчасна консультація ендокринолога дозволить точно встановити хворобу і негайно приступити до лікування.

Як проходить лікування у ендокринолога в "ОН Клінік Миколаїв"?

Прийом починається з первинного обстеження пацієнта. Лікар-ендокринолог вислуховує скарги, проводить огляд. Залежно від виявленої симптоматики, можуть бути призначені додаткові дослідження, частіше за все це аналіз крові та сечі.

Кров перевіряється на кількість і якість гормонів. Це дозволяє точно встановити особливості роботи залоз внутрішньої секреції і підібрати правильне лікування. Під час терапії рекомендується регулярно відвідувати ендокринолога для контролю ефективності прийнятих медикаментів і проведених процедур.

В "ОН Клінік Миколаїв" ендокринолог проводить:

 • діагностику і лікування патологій вуглеводного обміну: порушення толерантності до вуглеводів (профілактика цукрового діабету);
 • підбір і корекція інсулінотерапії, підбір цукрознижувальної терапії (таблетована і інсулінотерапія), діагностика і лікування ускладнень цукрового діабету, навчання пацієнтів з цукровим діабетом;
 • діагностику і лікування патології щитоподібної залози, паращитоподібних залоз;
 • діагностику і лікування патології надниркових залоз;
 • діагностику і лікування патології гіпофіза (гормонактивні аденоми гіпофіза, діагностику і лікування порушень менструального циклу, безпліддя діагностику і лікування ожиріння і дефіциту маси тіла;
 • діагностику і лікування гінекомастії.

Також проводиться ведення вагітних з патологією щитоподібної залози та цукровий діабет.

В "ОН Клінік Миколаїв" пацієнтів чекають досвідчені і кваліфіковані ендокринологи та сучасні діагностичні методики. Завдяки цьому вдається швидко і точно виявити патологію і приступити до ефективного лікування.

Лобанова Інна Вікторівна
Лобанова Інна Вікторівна
Лікар відділення ендокринології

Відгуки про лікарів-ендокринологів у Миколаєві

Вартість прийому лікарів ендокринології у Миколаєві

Консультація ендокринолога
ОНЛАЙН Консультація ендокринолога
ОНЛАЙН Консультація ендокринолога за кордон

Лікарі відділення ендокринології ОН Клінік Миколаїв

Адреса: Миколаїв, вул. Велика Морська, 74/3

ОН Клінік Миколаїв
Приймаємо: Пн - Пт: 8:30 - 19:30, Сб-Нд: 8:30-18:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 33 Цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.