0 800 30 17 33

Масаж у Миколаєві

Масаж — це комплекс фізичних прийомів (натискання, розтирання, тиску), спрямованих на зменшення болю, відновлення після травм і зняття напруги.

Записатися на масаж у медичному центрі «ОН Клінік Миколаїв» можна цілодобово.

Ми проводимо:

Показання до масажу

Масаж проводять для зменшення больового синдрому і набряку тканин, підвищення рухливості суглобів, поліпшення стану шкірних покривів і схуднення. Масаж голови стимулює ріст волосся, оскільки посилює приплив крові до шкірних покривів і волосяних фолікулів. Показання до масажу:

 • стрес і втома;
 • біль у спині, шиї та кінцівках;
 • целюліт.

Масаж рук і ніг виконують у разі защемлення нервових тканин і оніміння кінцівок. Процедуру проводять у період реабілітації після розтягнення м'язів, сухожиль і зв'язок (мінімум через три-чотири дні після травми). Масаж шийно-комірцевої зони роблять у разі головного болю, що виник через напруження м'язів шиї.

Масаж показаний у разі захворювань опорно-рухового апарату, наприклад, артриту (запалення суглобів) і остеохондрозу (руйнування тканин хребта) для усунення больового синдрому. Масаж дітям проводять для розслаблення, поліпшення сну і зміцнення опорно-рухового апарату.

Мануальний масаж протипоказаний у разі гнійних уражень шкірних покривів (фурункулів, карбункулів) через ризик поширення інфекції. Інші протипоказання до масажу:

 • опіки або рани, що загоюються, у місці виконання масажу;
 • переломи;
 • тромбоз глибоких вен, оскільки можливе відшарування тромбу і розвиток емболії (закупорки судини);
 • порушення згортання крові та регулярний прийом ліків, що розріджують кров.

Масаж не проводять у разі серцево-судинних захворювань (артеріальної гіпертензії, інфаркту міокарда) через ризик впливу на серцевий ритм і кров'яний тиск. Протипоказанням до масажу також є низька кількість тромбоцитів (клітин крові), оскільки можлива кровотеча.

Види масажу в Миколаєві

Класичний масаж тіла включає комбінацію різних технік (стиснення, розминка, розтирання), спрямованих на розслаблення і відновлення тонусу м'язів. Інші види масажу:

 • лімфодренажний масаж — сприяє відтоку лімфи та зменшенню набряків;
 • антицелюлітний масаж — зменшує обсяг підшкірних жирових відкладень;
 • міофасціальний масаж — допомагає поліпшити функцію м'язів і зняти спазм.

Для посилення кровообігу і нормалізації роботи внутрішніх органів (шлунка, кишківника) проводять вісцеральний масаж живота. Завдяки релаксаційному масажу можна зменшити психологічне та м'язове напруження, поліпшити загальний стан здоров'я.

Загальний масаж у Миколаєві

Загальний масаж тіла — це комбінація прийомів (стиснення, розтирання, погладжування, постукування), що дають змогу нормалізувати тонус м'язів, зняти напругу і поліпшити рухливість кінцівок. До загального масажу входить механічний вплив на голову, обличчя, шию, плечі, спину, руки і ноги.

Робити загальний масаж необхідно в разі малорухливого способу життя, перевтоми, болю і відчуття напруги в м'язах. Для кращого ковзання рук масажист може використовувати масажні олії або лосьйони. Сеанс повного масажу тіла триває 90 хвилин.

Лікувальний масаж у Миколаєві

Лікувальний масаж показаний у разі хвороб опорно-рухової системи (артриту, остеохондрозу), порушень кровообігу, нервових розладів (невралгії, синдрому хронічної втоми). Процедуру проводять у період реабілітації після травм і операцій для відновлення рухливості кінцівок і зміцнення м'язів. Для досягнення необхідного ефекту необхідно пройти курс масажу, що складається з 10-15 сеансів.

Лікувальний масаж спини усуває м'язовий спазм, сприяє відновленню тонусу й еластичності м'язів. Масаж показаний у разі люмбаго (болю в попереку) і викривлення хребта. Сеанс триває 30 хвилин.

Масаж грудної клітки в Миколаєві

Масаж грудної клітки проводять у період реабілітації після захворювань дихальної системи (пневмонії, бронхіту) для прискорення відновлення функцій легенів і бронхів. Дренажно-вібраційний масаж грудної клітки сприяє відходженню мокротиння і покращує роботу дихальної мускулатури.

Масаж грудної клітки виконують після пневмонії для активізації лімфотоку і поліпшення вентиляції легенів. Процедуру проводять за відсутності високої температури та задишки.

Масаж грудної клітки за бронхіальної астми сприяє зменшенню спазму бронхів. Процедуру виконують у міжнападний період. Тривалість лікувального масажу грудної клітки становить 15 хвилин. Для досягнення результату необхідно виконати 7-10 сеансів.

Під час виконання масажу масажист погладжує, розтирає і розминає спереду грудну клітку. Ударні прийоми виконуються поверхнево, уникаючи ділянки серця. Під час масажу грудної клітки молочні залози жінки не масажують.

Записатися на масаж у Миколаєві в медичному центрі «ОН Клінік Миколаїв» можна за номером телефону, вказаним на сайті, або заповнивши форму запису на прийом.

Шевченко Анатолій Андрійович
Шевченко Анатолій Андрійович
Лікар відділення лікувально-оздоровчого масажу

Вартість лікувально-оздоровчих масажів у Миколаєві

Загальний масаж (90 хв)
Масаж 1 верхньої кінцівки (15 хв)
Масаж 1 нижньої кінцівки (15 хв)
Масаж 2 стоп (20 хв)
Масаж антицелюлітний (60хв)
Масаж голови (20 хв)
Масаж м'язів передньої черевної стінки (10 хв)
Масаж області грудної клітини (20 хв)
Масаж попереково-крижової ділянки (20 хв)
Масаж спини (30 хв)
Масаж шийно-грудного відділу хребта (15 хв)
Масаж шийно-комірцевої ділянки (20 хв)

Лікарі відділення лікувально-оздоровчого масажу ОН Клінік Миколаїв

Адреса: Миколаїв, вул. Велика Морська, 74/3

ОН Клінік Миколаїв
Приймаємо: Пн - Пт: 8:30 - 19:30, Сб-Нд: 8:30-18:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 33 Цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.