Лікування кондилом, папілом і генітальних бородавок у жінок в Миколаєві

Вірус папіломи людини (ВПЛ) в жіночій гінекології - одна з поширених проблем. Він об'єднує в собі понад 200 видів патогена, які, потрапивши в організм людини статевим або іншим шляхом, оселяється там назавжди. Але проявитися ВПЛ може через роки, дочекавшись ослаблення імунітету. Вірус має безліч різновидів, проявляється найчастіше як кондиломи та папіломи.

Лікування папіломавірусу в гінекології

Папілома належить до доброякісних новоутворень і в 9 випадках із 10 вона безпечна. Але існує небезпека наявності того самого одного випадку, коли новоутворення, викликане папіломавірусом, виявиться з онкогенним ризиком. Папіломи та кондиломи створюють загрозу для здоров'я жінки, тому їх рекомендується видаляти, якщо навіть вони не турбують і не викликають хворобливих відчуттів.

У медичному центрі "ОН Клінік Миколаїв" лікування папілом проводиться за двома напрямками:

  1. Видалення папілом і кондилом способом радіохвильового випромінювання апаратом «Сургітрон».
  2. Противірусна загальна і місцева терапія - полягає в прийомі лікарських препаратів, здатних придушити ВПЛ у жінки в організмі та підвищити її імунітет.

Терапевтичне лікування проводиться, як доповнення до радіохвильовому лікування, щоб після видалення не виникали рецидиви.

Лікування і видалення гострих кондилом

Вражаючи шкірні покриви та слизову статевих органів, вірус папіломи викликає розвиток доброякісних новоутворень, серед яких найпоширеніша - загострена кондилома, схожа на м'яку бородавку у вигляді скупчення сосочкових утворень.

Гострі кондиломи у жінок локалізуються на статевих губах, кліторі, вульві, промежині. Вони мають вигяд крихітних загострених наростів тілесного або рожевого кольору на тонкій ніжці. На дотик безболісні, ростуть колоніями, зливаючись між собою, можуть травмуватися, створювати дискомфорт і заважати сексу.

Лікують гострі кондиломи в "ОН Клінік Миколаїв" так само, як і інші папіломи - комплексним методом.

  • Видаляють нарости радіохвилями високої частоти з використанням апарату «Сургітрон». Ця малоінвазивна методика особливо ефективна за множинних кондилом. Видаляються гострі кондиломи без порушення прилеглих здорових тканин. Легка ранка затягується за лічені дні, не залишаючи рубців.
  • Після видалення кондилом пацієнтці підбирають курс підтримувальної терапії для придушення розвитку вірусу і підвищення власного імунітету.
  • З метою контролю і профілактики папіломавірусу жінка систематично проходить гінекологічний огляд для раннього виявлення нових наростів.

Лікування і видалення поліпів

Якщо папіломи жінка може виявити у себе сама, тому що вони розташовуються на статевих органах зовні, то поліпи розташовуються всередині на слизовій оболонці матки. Виявити поліп шийки матки зможе тільки гінеколог під час візуальноо огляду. Обстеження порожнини матки на наявність поліпів проводиться за допомогою УЗД або гістероскопії.

Першопричиною поліпів є не папіломавірус, а порушення гормонального фону і менструального циклу. Наявність поліпа в матці може бути причиною безпліддя жінки. Тому невеликі поліпи лікують препаратами, що містять прогестерон, і вони поступово розсмоктуються. А великі новоутворення видаляють і обов'язково проводять гістологічне дослідження на ракові клітини.

Радіохвильова коагуляція апаратом «Сугітрон», що застосовується в центрі "ОН Клінік Миколаїв" - це найбільш щадний спосіб хірургічного видалення поліпів.

Записатися на прийом до лікаря-гінеколога в Миколаєві можна за телефоном або у формі онлайн-запису на сайті центру "ОН Клінік".

Вартість лікування кондилом, папілом і генітальних бородавок у жінок у Миколаєві

Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога без УЗД
320 грн / 304 грн
Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога з УЗД
400 грн / 380 грн
Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
320 грн
Оплата в мед. центрі
Відеокольпоскопія
150 грн / 143 грн
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
320 грн / 304 грн
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон

Лікарі відділення гінекології ОН Клінік Миколаїв

Відгуки про гінекологів ОН Клінік у Миколаєві

Адреса: Миколаїв, вул. Велика Морська, 74/3

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб - Нд: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама