Гінекологія в Чернігові

Гінеколог спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань жіночих репродуктивних органів (матки, фалопієвих труб, яєчників).

Проконсультуватися з гінекологом у Чернігові можна в медичному центрі «ОН Клінік Чернігів».

Ми приймаємо з:

Симптоми гінекологічних захворювань

За захворюваннях матки з'являються дискомфорт або біль у піхві, які можуть посилюватися під час гігієнічних процедур, статевих контактів, сечовипускання. Симптоми гінекологічних захворювань:

  • набряк, печіння та свербіж зовнішніх жіночих органів (піхви, клітора, великих та малих статевих губ);
  • відчуття тиску та болю в тазі;
  • порушення менструального циклу (мізерні або рясні місячні, відсутність менструацій);
  • тягнучі або гострі болі в нижній частині живота;
  • припухлості або виразки в області статевих органів;
  • часте та хворобливе сечовипускання;
  • жовті, зелені чи коричневі виділення;
  • вагінальні кровотечі між менструаціями, після менопаузи, під час або після статевого контакту.

На гінекологічні захворювання вказують бородавки, кондиломи або папіломи, які можуть з'являтися у піхві, між зовнішніми статевими органами та заднім проходом, навколо ануса. Творожисті комкуваті виділення білого кольору з'являються за дріжджової інфекції.

Запалення лімфовузлів у паху у жінок може вказувати на статеві (наприклад, гонорею, сифіліс або генітальний герпес) або сечостатеві інфекції, рак піхви, вульви, яєчників. У гінекологічному відділенні в Чернігові можна пройти лікування менструальних дисфункцій, запалення придатків матки, ерозії шийки матки, дисфункції яєчників.

Виділення на ранніх термінах вагітності мають липку та слизову консистенцію, білий або блідо-жовтий колір та слабкий запах. Також через два тижні після зачаття у жінки може з'явитися імплантаційна кровотеча, пов'язана з прикріпленням заплідненої яйцеклітини до слизової оболонки матки. З появою виділень слід записатися до гінеколога для огляду, підтвердження та ведення вагітності.

У медичному центрі «ОН Клінік Чернігів» також є послуга з переривання вагітності. Гінеколог за бажанням пацієнтки робить медикаментозний аборт після проведення гінекологічного обстеження для виключення протипоказань. Також лікар може встановити чи видалити внутрішньоматкову спіраль чи підібрати метод контрацепції.

Як відбувається консультація гінеколога у Чернігові?

Перед початком лікування запалення яєчників і матки гінеколог збирає анамнез (розпитує про ознаки та час їх появи, перенесені статеві інфекції). Обстеження у гінеколога в Чернігові включає:

За підозри на захворювання, що передаються статевим шляхом, гінеколог направляє на лабораторні аналізи для визначення типу інфекції та чутливості до антибіотиків для вибору курсу терапії. За запалення матки та її придатків, частих статевих інфекцій гінеколог бере мазок Папаніколау для встановлення наявності та кількості передракових або ракових клітин у шийці матки та піхву.

Для лікування захворювань матки, яєчників, фалопієвих труб лікар призначає лікарські препарати чи гінекологічні свічки від запалення, антибіотики, вітамінні комплекси. За діагностування хронічного запалення шийки матки лікар підбирає курс терапії для контролю симптомів та запобігання розвитку ускладнень. Після прийому пацієнту видається довідка від гінеколога із зазначенням діагнозу.

Записатися до гінеколога в Чернігові в медичному центрі «ОН Клінік Чернігів» можна через форму запису на прийом або за телефоном, вказаним на сайті.

Мохонько Олена Миколаївна
Мохонько Олена Миколаївна
Лікар відділення гінекології

Вартість прийому лікарів гінекології у Чернігові

Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога з УЗД
Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога без УЗД
Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон
ОНЛАЙН Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон
Відеокольпоскопія

Лікарі відділення гінекології ОН Клінік Чернігів

Адреса: Чернігів, вул. Героїв Чорнобиля, 3

ОН Клінік Чернігів
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:00, Сб: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама