Проктологія в Чернігові

У відділенні проктології медичного центру «ОН Клінік Чернігів» діагностують і лікують захворювання прямої кишки, заднього проходу і товстого кишечника.

Пройти проктологічне обстеження необхідно за появи болю в прямій кишці, неприємних відчуттів у задньому проході, які посилюються вночі, під час і після дефекації, за підмивання анального проходу.

Ми лікуємо:

В яких випадках слід звернутися до проктолога

У медичному центрі «ОН Клінік Чернігів» лікарі діагностують і лікують анальний свербіж, геморой, тріщини заднього проходу, поліпи, кондиломи, бахромки, папіломи. Симптоми, з якими потрібно звернутися до проктолога:

 • дискомфорт, печіння, біль у задньому проході;
 • кровотеча з ануса, на яку можуть вказувати домішки крові у фекаліях або кров на туалетному папері;
 • свербіж в анальному проході;
 • підвищене газоутворення;
 • виділення слизу з ануса;
 • нетримання фекалій;
 • поява відчуття чужорідного тіла в задньому проході;
 • виявлення в області заднього проходу бородавок, наростів, шишок.

За появи описаних симптомів потрібно записатися до проктолога. Отримати консультацію проктолога, пройти аноскопію і ректоскопію в Чернігові можна в медичному центрі «ОН Клінік Чернігів» за попереднім записом. Щоб уникнути розвитку ускладнень наявних захворювань, не варто намагатися позбутися болю в задньому проході народними засобами.

Підготовка до огляду у проктолога

Лікування у проктолога починається з консультації, проходження проктологічного огляду та обстеження прямої кишки. Діагностика захворювань заднього проходу включає:

 • візуальний проктологічний огляд;
 • пальпацію заднього проходу;
 • аноскопічне і ректоскопічне дослідження прямої кишки (пройти аноскопію і ректоскопію в Чернігові можна в медичному центрі «ОН Клінік Чернігів»).

Під час аноскопії пряма кишка досліджується на глибині до 12 см, а під час ректоскопії — до 20 см. Для проходження аноскопії та ректоскопії потрібна попередня підготовка. Ввечері треба зробити клізму перед ранковим оглядом у проктолога. Для клізми можна використовувати звичайні медичні груші або кухоль Есмарха. Підготовка до аноскопії та ректоскопії за анальних тріщин, геморою повинна бути обережною — клізму потрібно вводити повільно.

Для отримання достовірних результатів обстеження потрібно дотримуватися дієти перед візитом до проктолога. За 24 години до проктологічного огляду з раціону потрібно виключити газовані напої, сирі фрукти та овочі, алкоголь (вони підвищують газоутворення).

Після отримання результатів обстеження лікар підбирає метод лікування проктологічних захворювань. Для лікування гемороїдальних вузлів у Чернігові пропонується радіохвильова терапія або латексне лігування за допомогою каучукових кілець.

Під час латексного лігування гемороїдальні вузли перетягуються латексними кільцями, що допомагає порушити кровоток у вузлі (гемороїдальні вузли зменшуються в розмірах, підсихають і через 3-4 дні відпадають і виходять з каловими масами). Для зняття болю в прямій кишці проктолог прописує протизапальні препарати.

Уточнити вартість прийому у проктолога в Чернігові можна за телефоном, вказаним на нашому сайті. Записатися на консультацію і огляд у проктолога в Чернігові можна, зателефонувавши за контактним номером, або через форму запису на прийом.

Лаппо Андрій Олександрович
Лаппо Андрій Олександрович
Лікар відділення проктології

Вартість прийому лікарів проктології у Чернігові

Первинний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду за кордон
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога за кордон

Лікарі відділення проктології ОН Клінік Чернігів

Адреса: Чернігів, вул. Героїв Чорнобиля, 3

ОН Клінік Чернігів
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:00, Сб: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама