Logo
0 800 30 07 00

Лікування анальних кондилом і папілом в Чернігові

Анальні кондиломи і папіломи - це доброякісні нарости на шкірі навколо ануса, на слизовій оболонці заднього проходу і в прямій кишці. Перші ознаки анальних папілом і кондилом:

  • свербіж заднього проходу;
  • біль і дискомфорт під час дефекації;
  • відчуття наростів, шишок біля заднього проходу;
  • виділення слизу і крові з анального проходу.

Анальні кондиломи і папіломи можуть травмуватися (нижньою білизною, під час статевого акту) і кровоточити. А також кондиломи і папіломи здатні переродитися в злоякісні утворення (зміни в клітинах шкіри або слизової оболонки можуть викликати розвиток ракової пухлини), тому їх видалення обов'язково.

Причини виникнення анальних кондилом і папілом

Анальні кондиломи і папіломи виникають в результаті інфікування ВПЛ (вірус папіломи людини). ВПЛ - це інфекція, яка передається статевим шляхом (ІПСШ) і при прямому контакті зі слизовими оболонками інфікованої людини (через поцілунок, рани, тріщини, порізи на шкірі). Наслідком зараження організму вірусом папіломи людини є венеричне захворювання - кондиломатоз. Кондиломатоз супроводжується появою гострих кондилом (генітальних бородавок). Кондиломи можуть з'являтися на зовнішніх і внутрішніх статевих органах (кондиломи у чоловіків - на голівці і на тілі статевого члена, мошонки, у жінок - кондиломи вульви, піхви, шийки матки), в анальній області та ротовій порожнині.

Як правило, вірус папіломи людини провокує появу бородавок, папілом і кондилом в період зниження імунітету і на тлі гормональних змін. Позбутися від ВПЛ повністю неможливо, інфекція довгий період може протікати приховано (інкубаційний період ВПЛ від трьох місяців до десяти років).

Лікування анальних кондилом і папілом в Чернігові

Діагностику та лікування анальних кондилом і папілом проводить лікар-проктолог. Проктолог оглядає шкіру навколо ануса і обстежує анальний канал за допомогою аноскопа (прилад, який дозволяє оглянути внутрішню поверхню прямої кишки). Підготовка до проктологічне обстеження включає:
спорожнення кишечника за добу до обстеження (про препаратах і клізмах варто проконсультуватися з проктологом);

  • відмова від вечері напередодні обстеження;
  • відмова від сніданку в день обстеження.

Лікування анальних кондилом і папілом залежить від розміру наростів і їх розташування. Методи лікування анальних папілом і кондилом в «ОН Клінік Чернігів»:

  • медикаментозне лікування (лікування за допомогою мазі від кондилом);
  • радіохвильової метод видалення кондилом і папілом (малоінвазивна хірургічна операція за допомогою радіохвильового апарату «Сургитрон»).

Позбутися від кондилом і папілом дозволяє радіохвильовий метод, за допомогою якого видаляються папіломи на слизовій ануса, а також кондиломи в задньому проході на глибині до 5 см. У відділенні проктології «ОН ​​Клінік Чернігів» радіохвильовий метод застосовується для лікування проктологічних захворювань: видаляються гемороїдальні вузли, кондиломи, папіломи, висікаються анальні тріщини і анальні бахромки (шкірні новоутворення в області ануса).

апарат Сургітрон для видалення анальних кондилом і папілом у медичному центрі ОН Клінік Чернігів

апарат Сургітрон для видалення анальних кондилом і папілом у медичному центрі ОН Клінік Чернігів

Видалення генітальних кондилом в Чернігові проводять лікарі відділення проктології медичного центру «ОН Клінік Чернігів». Щоб записатися на консультацію до проктолога і на лікування анальних папілом і кондилом, заповніть форму запису на прийом або зателефонуйте за номером телефону, зазначеному на нашому сайті.

Лаппо Андрій Олександрович
Лаппо Андрій Олександрович
Лікар відділення проктології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому проктологів у Чернігові

ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду за кордон
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду
Первинний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду

Лікарі відділення проктології ОН Клінік Чернігів

Відгуки про лікарів-проктологів у Чернігові

Сьогодні була з візитом у проктолога Руденка Володимира Трохимовича. Говорю йому ,,Дякую щиро" за прийом. Професійність, людяність, чуйність, довіра - це про...
Людмила , 04.04.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Своєчасно все. Дуже приємні лікарі та персонал.
Руслан , 16.10.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! Хочу залишити відгук вдячності для лікаря Лаппо Андрій Олександрович. Я дуже вдячна Андрію Олександровичу за лікування! Враховуючи те, що вирішення...
Альона , 03.10.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Я лікувалась у лікаря-проктолога Руденко В.Т. з приводу геморою. Лікуванням задоволена. Лікар ввічливий і завжди на зв'язку з хворим, якщо є якісь питання. Реко...
Людмила Василівна , 28.09.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Лікар Лаппо ввічливий, турботливий і професійний, швидко і якісно вирішив проблему, яка турбувала. Звертаюсь до нього вже не перший раз, все на вищому рівні.
Наталія , 22.09.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, була на прийомі у лікаря Руденко В.Т. проблему мою вирішили, дуже професійно, компетентний лікар, професіонал своєї справи. Рекомендую.
Ірина , 19.01.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Сьогодні була на прийомі у лікаря Руденко Володимира Трохімовича. Це - компетентний, грамотний лікар, справжній професіонал своєї справи! Дякую за своєчасно, оп...
Людмила , 08.12.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Я звернулася за допомогою до ОН Клінік до проктолога з не дуже «зручним питанням» «як для мене». Моїм лікуючим лікарем був Лаппо А.О., мені були зроблені медичн...
Марина , 22.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Чернігів, вул. Героїв Чорнобиля, 3

ОН Клінік Чернігів
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.