Щеплення дорослим у Чернігові

Вакцинація — це ефективний метод специфічної профілактики інфекційних захворювань.

Щеплення дорослим дозволяють захиститися від багатьох інфекцій, зокрема від вірусу грипу.

Коли потрібно щепитися від грипу дорослим?

Насамперед профілактика грипу показана особам, які перебувають у групі ризику розвитку ускладнень: вагітним і жінкам, що годують, людям старше 65 років і мають хронічні хвороби (серцево-судинні, аутоімунні, онкологічні). Вакцинація дорослих від грипу проводиться щорічно та захищає протягом одного року. Склад вакцини щороку змінюється та містить штами вірусу грипу, які циркулюють у суспільстві.

Однією з найефективніших щеплень від грипу є вакцина «Ваксігрип». «Ваксігрип Тетра» — це чотиривалентна протигрипозна вакцина (містить чотири штами вірусу грипу, циркуляція яких прогнозується цього сезону) французького виробництва.

Вакцинація «Ваксігрип Тетра» в Чернігові

Вакцинація від грипу «Ваксігрип Тетра» в Чернігові доступна у медичному центрі «ОН Клінік Чернігів». В «ОН Клінік Чернігів» можна не лише купити вакцину «Ваксігрип», а й пройти вакцинацію. Перед щепленням необхідно записатися на прийом до терапевта, який проведе огляд і надасть дозвіл на вакцинацію.

Після щеплення «Ваксігрип» можливі поствакцинальні реакції. Поствакцинальні реакції на щеплення від грипу є нормою і трапляються лише у частини вакцинованих. Побічні ефекти за вакцинації «Ваксігриппом» включають:

  • загальні реакції (підвищення температури тіла, нездужання, слабкість);
  • місцеві реакції (біль і припухлість у місці ін'єкції).

За підвищення температури тіла після щеплення «Ваксігрип» лікар порекомендує жарознижувальний препарат. Місце, куди було зроблено щеплення від грипу, можна мочити, але не можна натирати, мазати маззю чи накладати на місце ін'єкції компрес.

Зробити щеплення від грипу можна всім дорослим, які не мають протипоказань. Вакцинуватися від грипу можна вагітним і жінкам, що годують. Протипоказання до вакцинації від грипу вакциною «Ваксігрип» включають:

  • гострі захворювання, що супроводжуються підвищенням температури тіла (респіраторні, шлунково-кишкові);
  • загострення хронічних хвороб;
  • алергічні реакції на компоненти вакцини в минулому.

Записатися на щеплення від грипу «Ваксігрип Тетра» в медичному центрі «ОН Клінік Чернігів» можна за телефоном або через форму запису на прийом на сайті. Дізнатися вартість щеплення від грипу можна також на сайті та за телефоном.

Адреса: Чернігів, вул. Героїв Чорнобиля, 3

ОН Клінік Чернігів - тимчасово не працює
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама