0 800 30 17 30

Масаж у Дніпрі

Масаж — це комплекс механічних прийомів (натискання, розтирання, тиску), спрямованих на зменшення больового синдрому, відновлення після травм і оперативних втручань.

Записатися на масаж у медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» можна цілодобово.

Ми проводимо:

Показання до масажу

Масаж тіла зменшує біль і напругу в м'язах, покращує кровообіг у кінцівках, знижує артеріальний тиск і частоту серцевих скорочень. Показання до масажу:

 • болі в спині, шиї та кінцівках;
 • стрес і втома;
 • головний біль і проблеми зі сном через напруження м'язів шиї, спини та плечей;
 • невралгія (ураження периферичних нервів).

Масаж роблять у разі остеохондрозу (руйнування тканин хребта) для усунення больового синдрому і нормалізації живлення м'яких тканин. Процедура показана для прискорення відновлення після розтягнення м'язів, сухожиль і зв'язок (мінімум через три-чотири дні після травми). Масаж рук і ніг виконують у разі защемлення нервових тканин і оніміння кінцівок.

Масаж дітям проводять для зміцнення опорно-рухової системи та стимуляції моторного розвитку. Масаж голови виконують для посилення припливу крові до волосяних фолікулів і поліпшення росту волосся.

Масаж протипоказаний у разі порушення згортання крові та регулярного приймання ліків, що розріджують кров. Інші протипоказання до масажу:

 • опіки або рани, що загоюються, у місці виконання масажу;
 • переломи;
 • важкий остеопороз (зменшення кісткової маси);
 • гнійні ураження шкірних покривів (фурункули, карбункули, абсцеси) через ризик поширення інфекції.

Масаж не проводять у разі тромбозу глибоких вен, оскільки підвищений кровотік у кінцівці може призвести до відшарування тромбу і розвитку емболії (закупорки судини). Протипоказанням до масажу також є низька кількість тромбоцитів (клітин крові) через ризик розвитку кровотечі.

Види масажу в Дніпрі

Класичний масаж тіла зменшує біль і набряки, прискорює процеси регенерації травмованих тканин, відновлює тонус м'язів і зміцнює суглобово-зв'язковий апарат. Інші види масажу:

 • антицелюлітний масаж — комплекс механічних прийомів (натискання, розтирання, надавлювання), спрямованих на зменшення об'єму підшкірних жирових відкладень;
 • лімфодренажний масаж — сприяє поліпшенню циркуляції лімфи й активізує обмінні процеси в організмі;
 • міофасціальний масаж — дає змогу зробити м'язи більш м'якими та еластичними;
 • релаксаційний масаж — спрямований на зняття психологічної та м'язової напруги, поліпшення загального стану здоров'я.

Під час мануального масажу здійснюється вплив на глибокі тканини і структури організму (кістки, суглоби, міжхребцеві диски і хрящі). Для поліпшення кровообігу і нормалізації роботи внутрішніх органів (шлунка, кишечника) проводять вісцеральний масаж живота.

Загальний масаж у Дніпрі

Загальний масаж тіла — це комбінація прийомів (тиску, розтирань, погладжування, постукування), спрямованих на нормалізацію тонусу м'язів, зняття напруження і поліпшення працездатності людини. До загального масажу входить механічний вплив на голову, шию, спину, верхні та нижні кінцівки.

Робити загальний масаж потрібно в разі малорухливого способу життя, перевтоми, болю і відчуття напруги в м'язах. Масаж допомагає зняти стрес, розслабитися, усунути набряки та поліпшити кровообіг. Для кращого ковзання рук масажист може використовувати спеціальні масажні олії або лосьйони. Сеанс повного масажу тіла триває 90 хвилин.

Лікувальний масаж у Дніпрі

Лікувальний масаж показаний у разі травм, патологій кістково-м'язової та нервової систем. Масаж шийно-комірцевої зони проводять у разі шийного остеохондрозу, гіпертонусу м'язів, головного болю і в комплексі реабілітації після інсульту, ушкодження головного і спинного мозку. Тривалість сеансу близько 20 хвилин.

Лікувальний масаж спини усуває м'язовий спазм, сприяє відновленню тонусу та еластичності м'язів. Масаж показаний у разі люмбаго (болю в попереку) і викривлення хребта. Сеанс триває 30 хвилин.

Масаж грудної клітки в Дніпрі

Масаж грудної клітки проводять у період реабілітації після захворювань дихальної системи (пневмонії, бронхіту) для прискорення відновлення функцій легенів і бронхів. Дренажно-вібраційний масаж грудної клітки сприяє відходженню мокротиння і покращує роботу дихальної мускулатури.

Під час виконання масажу масажист погладжує, розтирає і розминає спереду грудну клітку. Під час масажу грудної клітки молочні залози жінки не масажують. Ударні прийоми виконуються поверхнево, уникаючи ділянки серця і печінки.

Масаж грудної клітки роблять після перенесеної пневмонії для активізації лімфообігу, поліпшення кровообігу і відновлення вентиляції легенів. Процедуру проводять за відсутності лихоманки та задишки.

Масаж грудної клітки за бронхіальної астми виконують у міжнападні періоди. Процедура сприяє зміцненню дихальної мускулатури та зменшенню спазму бронхів. Тривалість лікувального масажу грудної клітки становить близько 15 хвилин. Для досягнення результату необхідно виконати 7-10 сеансів.

Записатися на масаж у Дніпрі в медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» можна за номером телефону, вказаним на сайті, або заповнивши форму запису на прийом.

Похиленко Юрій Сергійович
Похиленко Юрій Сергійович
Лікар відділення лікувально-оздоровчого масажу

Вартість лікувально-оздоровчих масажів у Дніпрі

Дренажно-вібраційний масаж грудної клітини діти 1-10 років (15 хв)
Загальний масаж (90 хв)
Загальний масаж із ЛФК (діти до 1 року)
Загальний масаж дитини 1-10 років (45хв)
Масаж 1 верхньої кінцівки (15 хв)
Масаж 1 нижньої кінцівки (15 хв)
Масаж 2 стоп (20 хв)
Масаж антицелюлітний (60хв)
Масаж голови (20 хв)
Масаж грудного відділу + верхніх кінцівок/живота діти 1-10 років (20 хв)
Масаж живота діти 1-10 років (15 хв)
Масаж м'язів передньої черевної стінки (10 хв)
Масаж нижніх кінцівок + попереково-крижовий відділ діти 1-10 років (20 хв)
Масаж області грудної клітини (20 хв)
Масаж попереково-крижової ділянки (20 хв)
Масаж спини (30 хв)
Масаж спини діти 1-10 років (20 хв)
Масаж шийно-грудного відділу хребта (15 хв)
Масаж шийно-комірцевої ділянки (20 хв)
Масаж шийно-комірцевої зони + голова діти 1-10 років (20 хв)

Лікарі відділення лікувально-оздоровчого масажу ОН Клінік Дніпро

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

ОН Клінік Дніпро
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00- 20:00; Нд: 9:00-15:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.