Logo
0 800 30 17 30

Дитяча офтальмологія у Дніпрі

У медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» надаються послуги дитячого офтальмолога.

Дитячий офтальмолог проводить діагностику зору у дітей, виявляє та лікує захворювання очей (далекозорість, короткозорість, астигматизм, косоокість, глаукому).

Ми лікуємо:

Показання до консультації дитячого офтальмолога

Консультація дитячого офтальмолога необхідна дитині (у віці від 1-2 місяців), якщо вона часто тре очі або жмуриться, а також не затримує погляд на іграшці. Інші показання до огляду дитячого офтальмолога:

 • біль чи печіння в очах;
 • підвищена стомлюваність очей;
 • погіршення зору (розмитість, туманність, скорочення зору);
 • почервоніння білків;
 • розширені зіниці, що не звужуються при яскравому світлі;
 • почервоніння повік;
 • гнійні виділення із очей;
 • свербіння або відчуття дискомфорту в оці (наприклад, відчуття смітинки).

Також звернутися до дитячого офтальмолога за консультацією необхідно при скаргах у дитини на частий головний біль, оскільки напади мігрені можуть спричинити порушення зору (очна мігрень). Для профілактики очних захворювань необхідно відвідувати дитячого очного лікаря від народження щороку.

Вимірювання внутрішньоочного тиску дитині у Дніпрі

Офтальмолог може призначити вимірювання внутрішньоочного тиску (ВОТ) у дитини. Вимірювання ВОТ проводиться для діагностики захворювань очей (наприклад, глаукоми, катаракти), які можуть спровокувати погіршення зору до сліпоти. Симптоми очного тиску у дітей:

 • погіршення гостроти зору;
 • підвищена чутливість до яскравого світла;
 • головний біль, що віддає у вічі.

Виміряти очний тиск дитині також необхідно при очних інфекціях (наприклад, кон'юнктивіті) та перенесених травмах в області очей. Перевіряти ВОТ дітям потрібно 2-3 рази на рік при цукровому діабеті, оскільки зміна концентрації глюкози у крові призводить до ураження стінок судин очного дна.

Біомікроофтальмоскопія дитині у Дніпрі

Біомікроофтальмоскопія (біомікроскопія) - це інструментальний метод дослідження структур і тканин очного яблука, що дозволяє оцінити стан сітківки, кришталика, зорового нерва, райдужки, кон'юнктиви та рогівки. Біомікроскопія очей дозволяє виявити:

 • закупорку та розриви судин сітківки;
 • ушкодження рогівки;
 • катаракту;
 • стороннє тіло в оці;
 • відшарування сітківки.

Біомікроскопія проводиться в затемненому приміщенні за допомогою спеціальної лампи, яка дає спрямований на око пучок світла, а також мікроскопа, що дозволяє лікарю досліджувати будову ока та виявити патології. Дослідження триває 10-15 хвилин і немає протипоказань. Біомікроофтальмоскопія проводять дітям з чотирьох років без спеціальної підготовки.

Скіаскопія дитині у Дніпрі

Скіаскопія - це безконтактний метод перевірки зору за допомогою спрямованого на око пучка світла та вимірювання тіней, що утворюються скіаскопічною лінійкою. Скіаскопія дітям дозволяє виявити порушення зорової функції, короткозорість, астигматизм, далекозорість. Дослідження немає протипоказань і вимагає спеціальної підготовки.

Офтальмоскопія дитині у Дніпрі

Офтальмоскопія проводиться на дослідження очного дна з допомогою спеціальної лампи (офтальмоскопа). Офтальмоскопія дозволяє оцінити стан сітківки (виявити її розриви, травми, відшарування, дистрофію), діагностувати глаукому та підвищений очний тиск. У відділенні дитячої офтальмології медичного центру "ОН Клінік Дніпро" офтальмоскопію проводять дітям будь-якого віку.

Проба ширмера дитині у Дніпрі

Пробу Ширмера дитині призначає офтальмолог для визначення кількості слізної рідини, яка підтримує вологість очей. Сухість очей може виникнути при синдромі Шегрена (аутоімунному запальному захворюванні, що вражає слизові оболонки) та очних інфекціях.
Спеціальна підготовка до проби Ширмера не потрібна, дослідження триває 10-15 хвилин. Сухість очей може вказувати на ендокринні захворювання, гіпертонію чи зневоднення організму, тому необхідно звернутися за консультацією до педіатра для додаткового обстеження.

Видалення кісти кон'юнктиви дитині у Дніпрі

Кіста кон'юнктиви - це рідинне утворення на кон'юнктиві, що з'являється внаслідок травми, інфекції, запалення (наприклад, внаслідок алергічної реакції або застуди) ока. Симптоми кісти кон'юнктиви:

 • опухла повіка;
 • сльозогінність;
 • відчуття смітинки в оці;
 • дискомфорт під час моргання;
 • свербіння або печіння в оці;
 • сухість ока.

У відділенні дитячої офтальмології медичного центру «ОН Клінік Дніпро» офтальмологи видаляють кісту кон'юнктиви дітям в амбулаторних умовах. За відсутності лікування кіста кон'юнктиви може призвести до ускладнень: астигматизму (внаслідок тривалого тиску кісти на рогівку), а також порушення утворення слізної рідини, яка виконує зволожуючу та захисну функції ока.

Масаж та обробка повік дітям у Дніпрі

Масаж повік дітям призначає офтальмолог для лікування очних захворювань: дисфункції слізних залоз (сухому оці), закупорці слізного каналу, блефарит (запалення повік), деяких форм короткозорості. Також обробка повік призначається лікарем при гнійних захворюваннях очей та при кон'юнктивіті.

Записатися до дитячого офтальмолога в медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» можна через форму запису на прийом або за номером телефону, вказаним на нашому сайті. Ціни на прийом дитячого офтальмолога можна дізнатися на сайті або за телефоном у наших операторів.

Оганезова Сюзанна Ованесівна
Оганезова Сюзанна Ованесівна
Лікар відділення офтальмології

Відгуки про лікарів-офтальмологів у Дніпрі

Була на прийомі у офтальмолога. Оганезова Сюзанна Ованесівна супер лікарь! Уважна, емпатична, професійна!
Наталія , 20.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Дуже якісна і професійна консультація. Виявили проблему з зором у дитини. Поставили діагноз. Надали лікування.
Наталя , 12.11.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Все було чудово. Привітний персонал, лікар приділив достатньо уваги.
Дмитро , 07.11.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Звернулася з сином до офтальмолога Оганезова Сюзанна. На правому оці халязіон, дві великі шишки. Лікар запропонувала видалити (3000 грн) погодилися. Через 10 дн...
Тетяна , 28.04.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому лікарів-офтальмологів у Дніпрі

Консультація офтальмолога з діагностикою ( візіометрія, авторефрактометрія, біомікроскопія, офтальмоскопія)
Консультація офтальмолога (без діагностики)
ОНЛАЙН Консультація офтальмолога (без діагностики)
Визначення рефракції за допомогою КРФ
ОНЛАЙН Консультація офтальмолога (без діагностики) за кордон
Вимірювання внутрішньоочного тиску

Лікарі офтальмології ОН Клінік Дніпро

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

Дитяче відділення «ОН Клінік Дніпро»
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00 - 20:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.