0 800 30 17 30

Рентген дітям у Дніпрі

У медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» можна зробити рентген дитині будь-якого віку.

Рентгенографія використовується для виявлення травм, осередків запалення, структурних аномалій та інших патологій внутрішніх органів і кісток.

Рентген немовлятам не проводиться з профілактичною метою, дослідження призначається після консультації педіатра. Дитяча рентгенографія може проводитись в будь-якому віці за наявності відповідних показань. Рентген новонародженим може бути потрібний після пологової травми.

Перед призначенням рентгену дітям до року педіатр консультується з лікарем-рентгенологом для визначення доцільності дослідження. Шкода рентгена мінімальна, оскільки цифрові рентгенапарати мають знижене променеве навантаження, і може виявлятися тільки у разі частих (регулярно кілька разів на місяць) процедур. Після проведення рентгенографії кісток для розшифровки результатів необхідно прийти на консультацію дитячого ортопеда.

Записатися на рентген маленьким дітям у медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» можна за номером телефону, вказаним на сайті, або через форму запису на прийом. Заявки на рентгенографію приймаються цілодобово.

Рентген голови дітям у Дніпрі

Рентген голови дитині можна робити за призначенням педіатра або дитячого невролога за наявності відповідних показань: головного болю, погіршення зору, порушення координації, а також після травм голови. Рентген голови новонародженого показує будову кісток черепа, наявність гематом чи новоутворень. Показаннями для рентгену голови немовляти може бути травма, отримана під час пологів.

Рентген голови дітям може проводитись у будь-якому віці. Шкода рентгену голови дитині можлива лише за частого проведення досліджень і полягає у підвищенні ризику розвитку патологій крові, хвороб травлення та погіршення зору. За призначення рентгена голови немовляті педіатр спільно з лікарем-рентгенологом оцінює доцільність та ефективність дослідження.

Записатися на рентген голови дитині у медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» можна за номером телефону, вказаним на сайті, або через форму запису на прийом. Уточнити ціну на рентген голови дітям до року можна також телефоном.

Рентген кистей і стоп дітям у Дніпрі

Рентгенографія верхніх і нижніх кінцівок показана дітям за болю, припухлості та викривлення руки чи ноги. За травм кінцівки призначається рентген перелому руки для оцінки стану плеча, передпліччя та кисті. Зробити знімок дитячої ноги необхідно для візуалізації стегна, гомілки та стопи. Рентген стопи дитини показаний для діагностики ортопедичних порушень. Зображення однієї зони (кисті, стопи) роблять в одній або двох проекціях.

Рентген кисті дитини може бути показаний за підозри на ревматологічні порушення. Рентгенологічний знімок кистей рук дитини дає інформацію про будову дрібних кісток, суглобів та сухожиль. Для точної діагностики патології в ураженій кінцівці може також призначатися рентген здорової руки.

Рентген хребта дітям у Дніпрі

Зробити рентген спини дитині необхідно за наявності скарг на біль у спині, порушення постави, а також після травм спини. Рентгенографія хребта виявляє патологічні та фізіологічні викривлення, наявність новоутворень та запалень, дозволяє оцінити стан кісткової тканини, суглобів і міжхребцевих дисків. Зробити рентген поперекового відділу дитині рекомендується за оніміння нижніх кінцівок, болю та скутості рухів у попереку. Рентген шийного відділу хребта дитині може призначатися за сильного головного болю, погіршення зору, слуху, шуму у вухах.

Рентген хребта дитині робиться у прямій і бічній проекціях. За локального болю проводиться дослідження конкретного відділу хребетного стовпа (шийного відділу, грудного відділу, попереково-крижового відділу. Рентгенографія з функціональними пробами передбачає отримання знімків хребців за різного положення тіла і дає додаткову інформацію про стан хребта (рухливість хребців, ступінь патологічних змін тощо).

Записатися на рентген шийного відділу дітям у медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» можна за номером телефону, вказаним на сайті, або через форму запису на прийом. Рентгенограма дитячого хребта не є діагнозом, тому після дослідження потрібно прийти на прийом до педіатра.

Рентген ребер та грудної клітки дітям у Дніпрі

Рентгенографія дитячої грудної клітки візуалізує органи дихання (легені, бронхи) та кісткові структури (ключиці, грудину, грудні хребці та ребра). Рентген ребра дитині призначається після травми та дозволяє оцінити розташування та цілісність ребер. Зображення перелому ребер на рентгені дає інформацію про локалізацію травми та складність ушкодження. За результатами рентгенографії лікар дає рекомендації з лікування та призначає контрольне дослідження з метою оцінки зрощення ребер на рентгені.

Рентгенограма ОГК дитині видається відразу після дослідження та не є діагнозом. Розшифровкою рентгену зламаних ребер займається лікар-травматолог.

Рентген суглобів дітям у Дніпрі

Рентген дитячих суглобів дозволяє діагностувати вивихи та підвивихи кісток, виявити запальні патології суглобів. Рентген тазостегнового суглоба дитині може бути показаний за підозри на дисплазію, яка може призвести до підвивиху або вивиху головки стегнової кістки. Рентген за дисплазії показує патологічні зміни кістково-хрящової структури.

Показаннями до рентгенологічного дослідження суглобів може бути біль, припухлість, обмежена рухливість зчленування. Рентген плечового суглоба дитині робиться у двох проекціях, що дозволяє отримати зображення спереду та збоку.

Рентген колінного суглоба дитині може бути призначений за підозри на розтягнення або розрив зв'язок. Рентгенографію коліна також роблять після травми, наприклад, удару або невдалого стрибка.

Знімок дитячих суглобів видається відразу після закінчення дослідження. Для розшифровки результатів рентгену гомілковостопного суглоба дитині потрібно прийти на прийом до дитячого ортопеда або травматолога.

Записатися на рентген суглобів дитині в медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» можна за контактним номером, вказаним на сайті, або через форму запису на прийом. Уточнити вартість рентгену променево-зап'ясткового суглоба дитині можна також за телефоном.

Корабельникова Юлія Олександрівна
Корабельникова Юлія Олександрівна
Лікар відділення рентгена

Відгуки про дитячих лікарів-рентгенологів у Дніпрі

Хочу сказати величезне спасибі за роботу Корабельниковій Юлії Олександрівні! Відмінний лікар-рентгенолог, чуйна людина, терпляче все пояснює і добре розбирається в знімках і їх описі. Вдячні всією сім'єю, звертаємося тільки до неї!
Ольга , 30.03.2021. Показати відповідь
Оцінка:

Вартість прийому лікарів рентгенов у Дніпрі

Знімок
Консультація лікаря-рентгенолога (опис наданих знімків, друга думка)
Оглядова рентгенографія черевної порожнини
Рентген сосцеподібного відростка по Шулеру
Рентгенографія гомілки (2 проекції)
Рентгенографія гомілковостопного суглоба (2 проекції)
Рентгенографія гомілковостопного суглоба (3 проекції)
Рентгенографія грудного відділу хребта в двох проекціях
Рентгенографія двох тазостегнових суглобів у прямій проекції
Рентгенографія кісток лицьового черепа
Рентгенографія кісток носа
Рентгенографія кісток склепіння черепа в 2-х проекціях
Рентгенографія кісток таза, пряма проекція
Рентгенографія кисті в двох проекціях (дві кінцівки)
Рентгенографія кисті в двох проекціях (одна кінцівка)
Рентгенографія кисті в одній проекції (дві кінцівки)
Рентгенографія колінного суглоба в 1-й проекції (2 кінцівки)
Рентгенографія колінного суглоба в 2-х проекціях
Рентгенографія колінного суглоба в 3х проекціях (додатково аксіальна або тунельна проекція по Фріку)
Рентгенографія кульшового суглоба в трьох проекціях
Рентгенографія куприка в двох проекціях
Рентгенографія ліктьового суглоба в 2-х проекціях
Рентгенографія лучезапястного суглоба (2 проекції)
Рентгенографія органів грудної клітини (ОГК) (бічна проекція)
Рентгенографія органів грудної клітини (ОГК) (пряма проекція, оглядовий знімок)
Рентгенографія органів грудної клітки (ОГК) (2 проекції)
Рентгенографія п'яткової кістки в 2-х проекціях (бічна та осьова)
Рентгенографія п'яткової кістки в бічній проекції (- / -)
Рентгенографія передньої частини стоп (прицільні знімки у двох проекціях)
Рентгенографія передпліччя в 2-х проекціях
Рентгенографія першого шийного хребця (атланта)
Рентгенографія плечового суглоба в 2-х проекціях
Рентгенографія плечового суглоба в прямій проекції
Рентгенографія попереково-крижового відділу хребта в двох проекціях
Рентгенографія попереково-крижового відділу хребта в двох проекціях з функціональними навантаженнями
Рентгенографія придаткових пазух носа
Рентгенографія промене-зап'ястного суглоба (3 проекції)
Рентгенографія ребер (одна сторона, коса проекція)
Рентгенографія стегна і обох прилеглих суглобів (4 кадри)
Рентгенографія стегна в 2-х проекціях
Рентгенографія стоп в бічній проекції з навантаженням
Рентгенографія стоп в двох проекціях з навантаженням
Рентгенографія стоп в прямій проекції
Рентгенографія стопи в двох проекціях (при необхідності з навантаженням)
Рентгенографія тазостегнового суглоба в прямій проекції (при необхідності в двох)
Рентгенографія турецького сідла
Рентгенографія черепа в 2-х проекціях
Рентгенографія шийного відділу хребта в двох проекціях
Рентгенографія шийного відділу хребта з функціональним навантаженням
Рентгенологічне дослідження шлунково-кишкового тракту (глотка, стравохід, шлунок, тонкий кишечник), контрастування барієм
Функціональна рентгенографія скронево-нижньощелепних суглобів (з відкритим та закритим ротом)
Цифрова флюорографія ОГК (пряма проекція)

Лікарі рентгена ОН Клінік Дніпро

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

Дитяче відділення «ОН Клінік Дніпро»
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00 - 20:00; Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.