0 800 30 17 30

Неврологія в Дніпрі

Неврологічними називають захворювання нервової системи, головного і спинного мозку, нервових вузлів і м'язів.

Протягом життя людини нервова система намагається компенсувати негативний вплив фізичних і емоційних перевантажень. Однак, з плином часу можуть розвинутися патології нервової системи, що вимагають спостереження і лікування.

Ми проводимо:

У відділенні неврології «ОН ​​Клінік Дніпро» можна отримати консультацію лікаря-невролога, діагностику та лікування різних неврологічних хвороб:

Існує безліч факторів, які можуть спровокувати розвиток хвороби нервової системи. Особливе місце займають інфекції, що викликають ураження центральної та периферичної нервової системи: менінгіт, енцефаліт, сказ, кір, краснуху та інші патології. Також до розвитку неврологічних порушень може призвести нестача вітамінів і мінералів через незбалансованого харчування. В результаті може спостерігатися затримка фізичного або психоемоційного розвитку у дітей, а також поява ознак неврологічних патологій у дорослих.

Неврологічний розлад може виникнути та на тлі підвищених психофізичних навантажень. У групі ризику - люди, які нехтують повноцінним сном і відпочинком при інтенсивній роботі, що викликає хронічна перевтома. Травми спини, шиї, голови, пухлини головного мозку також провокують патології нервової системи. Як наслідок можуть виникнути головний біль, запаморочення, тремор.

Як зрозуміти, що є неврологічне захворювання?

Зрозуміти, що розвивається неврологічне захворювання можна, якщо з'явилися тривожні симптоми. Не варто відкладати візит до невролога, якщо спостерігається:

  • головний біль та запаморочення;
  • втрата або зниження чутливості кінцівок;
  • біль у хребті та суглобах;
  • порушення координації рухів;
  • погіршення психоемоційного стану (постійна апатія або дратівливість);
  • зниження пам'яті, труднощі з концентрацією уваги;
  • судоми, м'язова слабкість;
  • раптове погіршення слуху.

При появі одного або декількох з перерахованих ознак, необхідно записатися на консультацію до лікаря-невролога і пройти обстеження. Ігнорування тривожних симптомів захворювання може привести до ускладнень, найнебезпечнішими з яких є інсульт і параліч. Правильна і своєчасна діагностика неврологічних захворювань визначає успіх лікування. Для постановки діагнозу невролог збирає анамнез, проводить візуальний огляд і, при необхідності, призначає додаткові дослідження.

Які обстеження може призначити невролог?

Невролог може призначити додаткові обстеження, що дозволяють підібрати максимально ефективну схему лікування неврологічних захворювань різних видів. Найбільш інформативним методом діагностики захворювань нервової системи є енцефалограма. Цей метод дозволяє оцінити роботу головного мозку, виявити можливі пошкодження. Електроенцефалографія допомагає поставити діагноз при підозрі на епілептичні розлади, визначенні наслідків ЧМТ, постінсультних станах. також лікарем-неврологом може бути призначене КТ голови з контрастом.

У медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» лікування неврологічних захворювань проводиться за індивідуальною схемою. Лікар використовує комбінацію медикаментозної терапії та фізіотерапевтичних процедур. У відділенні неврології розроблені ефективні реабілітаційні програми для пацієнтів, які перенесли інсульт, черепно-мозкову травму, мають захворювання хребта. Записатися на прийом до невропатолога в Дніпрі можна онлайн або по телефону.

Басараб Надія Антонівна
Басараб Надія Антонівна
Лікар відділення неврології

Відгуки про лікарів-неврологів у Дніпрі

Вартість прийому лікарів неврології у Дніпрі

Виклик лікаря-невролога додому
Консультація невролога
ОНЛАЙН Консультація невролога

Лікарі відділення неврології ОН Клінік Дніпро

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

ОН Клінік Дніпро
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00- 20:00; Нд: 9:00-15:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.