Logo
0 800 30 17 30

Урологія в Дніпрі

Очікування від чоловіка завжди високі. Він – воїн, годувальник, господар, завжди стійкий, успішний, ніколи ні на що не скаржиться.

Ці жорсткі вимоги призводять до того, що проблеми, які виникли, – особливо в статевій сфері – чоловік старанно ігнорує, чим погіршує ситуацію.

Ми приймаємо з таких питань:

Сьогодні в «ОН Клінік Дніпро» до уролога звертаються чоловіки від 18 до 75 років. Захворювання інтимної сфери не вибирають вік. Вони можуть виникнути як наслідок хронічних хвороб, як результат психосоматичних розладів, комплексів і не тільки. Ослаблення потенції, передчасне сім’явиверження, простатит, аденома простати – бич сучасних чоловіків.

На жаль, більшість пацієнтів приходить тільки при появі серйозних порушень. Крім того, інтимна проблема часто маскується супутніми захворюваннями. Для встановлення точного діагнозу в «ОН Клінік Дніпро» проводиться первинна комплексна урологічна діагностика.

На відміну від більшості клінік Дніпропетровська, тут в неї, крім пальцевого ректального обстеження, вже включене УЗД передміхурової залози поверхневим датчиком, вимір чутливості статевої сфери (біотозіметрія, за показаннями), вазоактивний тест (за показаннями). За необхідності, можна відразу ж у медичному центрі, не витрачаючи час, здати аналізи. Візит триватиме не більше однієї години. А враховуючи, що «ОН Клінік Дніпро» працює до 20:00 в будні та в суботу – викроїти час виявляється не складно.

Після встановлення точного діагнозу – спільно з лікуючим лікарем виробляється переможна стратегія лікування. Урологічне відділення «ОН Клінік» володіє цілим арсеналом методик, що дозволяють точково і максимально ефективно вирішувати чоловічі інтимні проблеми. Відгуки про уролога в Дніпропетровську та інших наших лікарів ви можете прочитати тут.

Кожен пацієнт – індивідуальний, у кожного – свої шкідливі звички, комплекси та супутні захворювання. Тому, в залежності від віку та інтимної проблеми, підбираються фізіотерапевтичні процедури, ін’єкції або набір унікальних медикаментів, доступних тільки в мережі «ОН Клінік».

Чоловіка, який пройшов лікування в «ОН Клінік Дніпро» відразу можна відрізнити від інших пацієнтів урологічних клінік – за впевненою ходою, палаючим поглядом і спокійною посмішкою на обличчі. Лікарі «ОН Клінік» успішно вирішують інтимні чоловічі проблеми вже друге десятиліття і накопичений досвід дозволяє досягати позитивних результатів за максимально короткий час.

Основні напрямки діяльності відділення урології:

 • лікування еректильної дисфункції у чоловіків будь-якого віку;
 • лікування передчасного сім’явиверження;
 • діагностика та лікування прихованих статевих інфекцій;
 • лікування порушень при еякуляції;
 • лікування простатиту;
 • лікування аденоми простати на I, II стадіях (консервативне медикаментозне лікування).

Фахівці "ОН Клінік Дніпро" також приймають з таких питань:

 • хронічний цистит у чоловіків і жінок;
 • гіперактивний сечовий міхур;
 • стресове нетримання сечі;
 • хронічний пієлонефрит;
 • сечокам'яна хвороба;
 • орхіт;
 • епідидиміт.
Бондаренко Денис Олегович
Бондаренко Денис Олегович
Лікар відділення урології

Відгуки про лікарів-урологів у Дніпрі

Лікувалася у лікаря Бондаренко Денис Олегович. Хочу відзначити високу професійність, приємне та співчутливе ставлення лікаря до своєї роботи. Денис Олегович - н...
Людмила , 04.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Дуже хороший сервіс, лікарі кваліфіковані та привітні, особливо хотілося б виділити лікаря уролога Бондаренко Д. Дуже хороший лікар, все на вищому рівні.
Артем , 29.07.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому лікарів-урологів у Дніпрі

Первинний прийом лікаря-уролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога за кордон
Повторний прийом лікаря-уролога
ОНЛАЙН Повторний діагностичний прийом лікаря-уролога за кордон

Лікарі відділення урології ОН Клінік Дніпро

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

ОН Клінік Дніпро
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00 - 20:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.