Logo
0 800 30 17 30

Лікування простатиту в Дніпрі

Що поєднує чоловіків Дніпропра, Тель-Авіва, Санкт-Петербурга, Каліфорнії та інших міст? Усі вони перебувають під загрозою винятково чоловічого захворювання – простатиту. Незалежно від віку і соціального стану – захворювання простати може розвинутися і перерости в хронічне.

За хронічного простатиту в багатьох чоловіків виникають проблеми з потенцією та з інтимним життям. Вони не здатні підтримувати ерекцію на рівні, достатньому для проведення статевого акту. Крім того, на тлі простатиту знижується працездатність, виникає дратівливість, розвиваються неврози та депресії. Якщо запустити хворобу, чоловік може стати жертвою власної безвідповідальності.

Тому з появою перших симптомів або сумнівів щодо стану передміхурової залози потрібно звертатися до медичної діагностики та лікарської допомоги. Головна умова – вони повинні бути професійними.

Зараз урологічні кабінети відкриваються скрізь і всюди. Але далеко не кожен з них оснащений необхідним обладнанням для діагностики та, тим паче, лікування. Простатит у таких установах часто діагностується за допомогою пальцевого ректального обстеження і лікується пальцевим масажем простати. В «ОН Клінік Дніпро» діагностика займає 40 хвилин, включає УЗД і збір анамнезу.

Лікування простатиту проходить під керівництвом кваліфікованого лікаря-уролога. Тільки він зможе підібрати персональний лікувальний комплекс, що включає як приймання медикаментів, так і ряд процедур в умовах медичного центру.

Застосування фізіотерапії для лікування простатиту дозволяє уникнути побічних ефектів і позитивно впливає на стан організму загалом. В «ОН Клінік Дніпро» застосовуються різні фізіотерапевтичні комплекси, зокрема і вібромасажно-лазерна терапія, що дозволяє проводити ефективний масаж передміхурової залози, украй необхідний під час лікування простатиту.

апарат для лікування простатиту в медичному центрі ОН Клінік Дніпро

апарат для лікування простатиту в медичному центрі ОН Клінік Дніпро

Препарати для лікування простатиту, розроблені у власних лабораторіях «ОН Клінік», містять високий відсоток натуральних складників, тому не порушують роботу організму загалом.

Щодня урологи «ОН Клінік Дніпро» надають кваліфіковану допомогу десяткам пацієнтів. Але найкраща порада, яку вони можуть дати кожному чоловікові, – регулярний профілактичний огляд, що знижує ризик розвитку хронічного простатиту в багато разів.

Бондаренко Денис Олегович
Бондаренко Денис Олегович
Лікар відділення урології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість лікування простатиту у Дніпрі

ОНЛАЙН Повторний діагностичний прийом лікаря-уролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога за кордон
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога
Первинний прийом лікаря-уролога
Повторний прийом лікаря-уролога

Лікарі відділення урології ОН Клінік Дніпро

Відгуки про лікарів-урологів у Дніпрі

Дуже вдячна за швидке та безболісне лікування та за чуйне ставлення.. Виявилося що лікування геморою, це зовсім не страшно завдяки методу та емоційної атмосфери...
Катерина , 09.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Лікувалася у лікаря Бондаренко Денис Олегович. Хочу відзначити високу професійність, приємне та співчутливе ставлення лікаря до своєї роботи. Денис Олегович - н...
Людмила , 04.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Дуже давно ходжу до клініки ОН Клінік, все подобається, професійні лікарі, задоволена лікарями Головченко ВІ- професійна людина, нікого в місті кращого не знаю,...
Анастасія , 12.11.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Я дуже вдячна лікарям та персоналу Он клінік за уважність та турботу, чутливість та їх професіоналізм Особливо хочу відмітити лікарів Брезіцьку Ірину Вікторі...
Валентина , 12.11.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Дуже хороший сервіс, лікарі кваліфіковані та привітні, особливо хотілося б виділити лікаря уролога Бондаренко Д. Дуже хороший лікар, все на вищому рівні.
Артем , 29.07.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Професійний хороший лікар Наталя Сергіївна . Чуйні співробітники підхід індивідуальний. Рекомендую.
Григорій , 21.07.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день , приїхав до лікаря Руфанова Г.А з міста Харків по рекомендації знайомих . Які вже звертались до неї . Хочу відзначити високу кваліфікацію лікаря та...
186 , 03.06.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Дуже хороше обладнання та ввічливі лікарі
Максим , 10.05.2023. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

ОН Клінік Дніпро
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00 - 20:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.