0 800 30 17 30

Лікування імпотенції й еректильної дисфункції в Дніпрі

На сьогодні середньостатистичний житель Дніпропетровська чоловічої статі до 35 років має родину, квартиру, стабільну роботу й… проблеми з потенцією. Тобто, складності з досягненням або підтримкою ерекції під час статевого акту. Поява еректильної дисфункції може сигналізувати про серцево-судинні захворювання, порушення гормонального фону, цукровий діабет й інші неполадки зі здоров'ям.

Нерадісну картину пояснюють різними причинами: алкоголізм, паління, погана екологія, неправильне харчування, сидячий спосіб життя, стреси, звичка носити мобільники в кишенях штанів, пристрасть до теплих ванн, неконтрольоване приймання ліків, зокрема антибіотиків, і носіння тісної білизни. У результаті впливу подібних факторів – чоловік відчуває поступове зниження потенції, але звертається до лікаря лише після багатьох невдач підряд.

Насправді, звертатися до професійного лікаря-уролога потрібно негайно, поки зміни в механізмі ерекції ще не глибокі. Чим швидше відреагує на проблему чоловік, тим ефективніше виявиться лікування.

В «ОН Клінік Дніпро» перш, ніж почати лікування, ви обов'язково пройдете первинну комплексну діагностику. Вона включає в себе УЗД, фізикальне обстеження, доплерографію (за показаннями), біотезиметрію (за показаннями), вазоактивний тест (за необхідності) і проводиться під час першого візиту. Таке обстеження дозволить з'ясувати причину захворювання й ступінь його занедбаності, після чого лікар підбере лікування, спрямоване на вирішення конкретної проблеми:

  • вакуумна терапія – нормалізує кровообіг і відновлює природню ерекцію;
  • нормалізація гормонального фону – препарати, що дозволяють відновити відповідний рівень гормону в крові й тим самим поліпшити ерекцію;
  • унікальні запатентовані препарати РОСЛИННОГО ПОХОДЖЕННЯ – надзвичайно діючі за наявності супутніх захворювань. Крім відновлення потенції, вони впливають на організм у цілому; препарати й методики, що усувають невроз, депресію, синдром очікування сексуальної невдачі для лікування психогенних причин еректильної дисфункції;
  • ударно-хвильова терапія – активізує відновлюючі процеси, підвищує циркуляцію крові, відновлює ерекцію;
  • імплантація клітин - дає можливість збільшити кількість судин, поліпшити функцію статевого органу і відновити потенцію.

Результати лікування видно практично відразу:

  • виникає стійка ерекція;
  • підвищується загальний сексуальний тонус;
  • відновлюється якість і тривалість ерекції під час статевого акту.

В «ОН Клінік Дніпро» еректильна дисфункція піддається успішному лікуванню в будь-якому віці!

Бізіометрія в Дніпрі

Багато чоловіків у віці від 40 років дотримуються думки, що зниження потенції є нормальним і природним явищем, в результаті чого не йдуть до лікаря для розв'язання даної проблеми. Однак у здорового чоловіка сексуальна активність зберігається до 70-80 років! Молоді люди розуміють, що в їхньому віці проблем з ерекцією бути не повинно, проте, звертатися до лікаря вони теж не поспішають, тому що така проблема є дуже інтимною. Відкиньте всі стереотипи та страхи та вирушайте до фахівця за перших підозр на збій у статевій системі! Сьогодні існує величезна кількість способів діагностики еректильної дисфункції на ранніх стадіях, одним з яких є біотезіометрія.

Біотезіометрія - що це?

Біотезіометрія - різновид діагностики, за допомогою якого вимірюється іннервація пеніса і чутливість статевої системи.

Процедура проводиться наступним чином: до статевого члена прикріплюється спеціальний датчик, через який проходять коливання різної інтенсивності. Вони наростають, доки чоловік не зможе їх відчути. Дані, отримані урологом під час проведення процедури, звіряються зі спеціальною шкалою, завдяки чому доктор може визначити іннервацію і чутливість пеніса. Відсутність чутливості часто свідчить про ураження нервів у тазовій зоні, що в свою чергу дуже часто призводить до еректильної дисфункції.

Потрібно відзначити, що біотезіометрія - це спосіб діагностики, який відрізняється абсолютною безболісністю і не має жодних протипоказань. Дані, отримані під час дослідження, мають високу точність і дають можливість фахівцеві вивчити природу захворювання і визначити основні фактори, які посприяли його розвитку.

Якщо у вас з'явилися якісь проблеми з потенцією, не відкладайте візит до уролога (андролога) на завтра! Не варто сподіватися на те, що хвороба відступить сама, адже у 95% випадків за абсолютної бездіяльності хворого захворювання запускається до такого стану, що відновити нормальне сексуальне життя вже практично неможливо. Саме тому за будь-яких підозр на збої в статевій системі телефонуйте в медичний центр «ОН Клінік Дніпро» і записуйтесь на прийом до досвідченого і кваліфікованого фахівця, який не тільки поставить точний діагноз, але й призначить дієвий метод терапії, здатний протягом найкоротшого часу повернути вам чоловічу силу! Будьте здорові!

Судинний тест у Дніпрі

Інтракавернозний фармакологічний тест - це один із найбільш надійних способів діагностики інтенсивності та обсягу ерекції. Тест вазоактивними речовинами проводиться для визначення якості ерекції у чоловіків. У процесі обстеження в основу статевого члена вводиться спеціальна речовина, яка стимулює ерекцію, після чого лікар-андролог оцінює її інтенсивність та обсяг. Такий тест досить точно діагностує еректильну дисфункцію у пацієнта або інші проблеми з потенцією. Задовільним тест вважається за виникнення збудження члена приблизно через 10 хвилин після введення вазоактивного фармакологічного препарату.

У медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» ви можете пройти судинний тест протягом зовсім короткого часу, з дотримання найсуворішої конфіденційності, а досвідчений андролог поставить вам правильний діагноз і, за потреби, призначить ефективну схему лікування. Саме завдяки вазоактивному тесту формується інформація про захворювання пацієнта, що дозволяє підібрати методику лікування індивідуально для кожного.

Щоб записатися на прийом до андролога/уролога в «ОН Клінік Дніпро», потрібно зателефонувати за контактним номером (цілодобово), вказаним для вашого регіону, або заповнити просту форму запису на прийом на сайті.

Пам'ятайте, не потрібно займатися самолікуванням, а за вининкнення будь-яких проблем зі здоров'ям обов'язково звертайтеся до відповідних фахівців!

Демиденко Сергій Віталійович
Демиденко Сергій Віталійович
Лікар відділення урології

Вартість лікування еректильної дисфункції у Дніпрі

ОНЛАЙН Повторний діагностичний прийом лікаря-уролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога за кордон
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога
Первинний прийом лікаря-уролога
Первинний прийом лікаря-уролога з УЗД простати (передміхурова залоза, сім`яні пухирці, сечовий міхур)
Повторний прийом лікаря-уролога

Лікарі відділення урології ОН Клінік Дніпро

Відгуки про урологах ОН Клінік у Дніпрі

Youtube OnClinic

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

ОН Клінік Дніпро
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00- 20:00; Нд: 9:00-15:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.