Logo
0 800 30 17 30

Дитяча вакцинація у Дніпрі

Вакцинація – це найефективніший метод профілактики інфекційних захворювань.

Зробити щеплення дітям у Дніпрі можна у дитячому відділенні медичного центру «ОН Клінік Дніпро».

Дитяча вакцинація у Дніпрі

Вакцинація полягає у введенні в організм ослаблених збудників (бактерій та вірусів) або їх компонентів, які не здатні викликати хворобу, але провокують вироблення специфічного імунітету. Перша вакцинація проводиться вже у пологовому будинку. Щеплення для новонароджених включають вакцинацію від туберкульозу та гепатиту В.

Дитяча вакцинація в Україні проводиться згідно з календарем щеплень дітям. Обов'язкові вакцини дітям включають щеплення від:

 • туберкульозу;
 • гепатиту В;
 • поліомієліту;
 • дифтерії, правця та кашлюку;
 • кору, краснухи та епідемічного паротиту;
 • гемофільної інфекції.

Вакцинація в ОН Клінік Дніпро» проводиться після консультації педіатра. Лікар проводить зовнішній огляд, вимірює температуру тіла, вислуховує серце та легені та за відсутності протипоказань дає дозвіл на щеплення. За призначенням педіатра та за бажанням батьків дитини також можна вакцинувати від ротавірусної інфекції, вітряної віспи та пневмокока.

«‎Тетраксим» у Дніпрі

«Тетраксім» - це комбінована чотирикомпонентна вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку та поліомієліту. Дифтерія та кашлюк - це респіраторні захворювання, які можуть ускладнитися утрудненнями дихання, що загрожують життю. Стовпняк та поліомієліт небезпечні незворотними ушкодженням нервової системи.

Зробити щеплення «Тетраксім» у Дніпрі в медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» можна за попереднім записом. «Тетраксім» підходить дітям до 13 років. Залежно від віку вакцина вводиться дитині у стегно чи плече. Побічні ефекти після вакцинації від дифтерії та правця включають підвищення температури тіла, припухлість та дискомфорт у місці ін'єкції.

«Пентаксим‎» у Дніпрі

На відміну від щеплення «Тетраксім», «Пентаксим» являє собою п'ятикомпонентну комбіновану вакцину, яка забезпечує захист дитини від дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту та гемофільної інфекції. Гемофільна інфекція є збудником пневмоній.

«Гексаксим» у Дніпрі

У медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» у Дніпрі також доступна шестикомпонентна вакцина «Гексаксим». До складу вакцини «Гексаксим» входять штами збудників дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту, гемофільної інфекції та гепатиту В. Перевагою щеплення «Гексаксим» є можливість отримати захист від шести небезпечних інфекцій в одному уколі.

«Інфанрінкс‎» у Дніпрі

Аналогами вакцин «Тетраксім», «Пентаксим» та «Гексаксим» для профілактики дифтерії, правця та кашлюку є щеплення «Інфанрінкс».

Вакцини «Інфанрінкс» призначені для дітей молодшого віку. Залежно від складу розрізняють вакцини «Інфанрінкс»:

 • чотирикомпонентну «Інфанрінкс ІПВ» (дифтерія, правець, кашлюк, поліомієліт);
 • п'ятикомпонентну «Інфанрінкс ХІБ» (дифтерія, правець, кашлюк, поліомієліт, гемофільна інфекція);
 • шестикомпонентну «Інфанрінкс Гекса» (дифтерія, правець, кашлюк, поліомієліт, гемофільна інфекція, гепатит В).

Вибір вакцини для профілактики дифтерії та правця («Інфанрінкс», «Бустрикс», «Гексаксим», «Тетраксім», «Пентаксим» або АКДС) здійснюється спільно з педіатром залежно від віку дитини, отриманих раніше щеплень, перенесених захворювань та наявності протипоказань. Курс щеплень від кашлюку, правця та дифтерії складається з чотирьох доз. Під час консультації лікар призначає орієнтовну дату наступної вакцинації.

«‎Бустрікс» у Дніпрі

«Бустрікс» - це вакцина для профілактики дифтерії, правця та кашлюку, яка вводиться дітям віком від 6 років. «Бустрікс» застосовується для ревакцинації (повторних щеплень). Перша ревакцинація від дифтерії та правця проводиться у віці шести років і потрібна для того, щоб посилити імунітет, вироблений при введенні перших чотирьох доз вакцини в ранньому дитячому віці. Далі повторні щеплення від дифтерії та кашлюку необхідні через кожні 10 років.

«‎Синфлорікс» у Дніпрі

«Синфлорікс» - це комбінована вакцина для профілактики пневмококової та гемофільної інфекцій. Пневмококи та гемофільна паличка є основними збудниками бактеріальних захворювань верхніх та нижніх дихальних шляхів (риносинуситів, отитів, пневмоній), а також менінгітів.

Щеплення «Синфлорікс» підходить дітям віком від 6 тижнів до 5 років. Вакцина «Синфлорікс» захищає дитину від 10 штамів пневмокока, які найчастіше викликають бактеріальні захворювання у дітей дошкільного віку.

«‎Превенар» у Дніпрі

Ще одним щепленням від пневмокока є «Превенар». Вакцина «Превенар 13» містить 13 найпоширеніших штамів пневмокока, підходить дітям від 1.5 місяців до 18 років. Тривалість курсу вакцинації «Превенар» (а також необхідна кількість доз) залежать від віку дитини та визначаються педіатром під час консультації.

«‎Ротарікс» у Дніпрі

«Ротарікс» - це вакцина для профілактики ротавірусної інфекції. Захворювання, викликане ротавірусом, проявляється нудотою, блюванням, діареєю, здуттям живота і може ускладнитися зневодненням.
Щеплення від ротавіруса не входить до обов'язкового календаря вакцинації і проводиться за бажанням батьків. «Ротарікс» являє собою оральну вакцину і випускається у вигляді крапель, які наносять дитині на слизову оболонку порожнини рота. Курс вакцинації від ротавірусної інфекції складається із двох доз. Побічні ефекти після вакцинації щепленням «Ротарікс» можуть виявлятися в перші дні після введення послабленням випорожнень, дискомфортом і здуттям у животі.

Вакцина від ротавірусу призначена для дітей віком від 6 тижнів та ефективна для немовлят до шестимісячного віку. Дізнатися ціну вакцинації «Ротарікс» в «ОН Клінік Дніпро» можна за телефоном або на нашому сайті.

«Пріорікс» у Дніпрі

Вакцина «Пріорікс» - це щеплення від кору, краснухи та епідемічного паротиту. Кір, краснуха та епідемічний паротит – це високозаразні захворювання, які часто зустрічаються у дитячому віці і можуть призвести до розвитку ускладнень (пневмонії, міокардиту, менінгіту). «Пріорікс» застосовується як для планової вакцинації дітей віком 1 року, так і для екстреної профілактики після контакту з хворими. Ускладнення після введення вакцини «Пріорікс» зустрічаються рідко і можуть проявлятися алергічними реакціями (висипом, утрудненням дихання).

Вакцина «Пріорікс Тетра» поряд із щепленням від краснухи, кору та епідемічного паротиту, містить четвертий компонент для профілактики вітряної віспи (вітрянки). Вітрянка є заразним вірусним захворюванням, яке проявляється підвищенням температури і висипом, але в деяких випадках може викликати запалення мозкових оболонок (менінгіт).

Записатися на дитячу вакцинацію в Дніпрі в медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» можна через форму запису або за телефоном, вказаним на сайті. Дізнатися вартість вакцинації дітям можна також на сайті та по телефону.

Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість вакцинації у Дніпрі

Вакцинація Інфанрікс ІПВ Хіб
Вакцинація Превенар-13
Вакцинація Церварікс
Вакцинація Хіберікс

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

Дитяче відділення «ОН Клінік Дніпро»
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00 - 20:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.