0 800 30 17 30

Дитяче УЗД у Дніпрі

Ультразвукове дослідження (УЗД) — це метод діагностики, який застосовується для візуалізації внутрішніх органів.

За потреби УЗД проводять дітям будь-якого віку з першого дня життя.

Ми проводимо:

Показання до проведення УЗД дитині

Ультразвукова діагностика полягає в застосуванні фізичних властивостей звукових хвиль. УЗД є абсолютно нешкідливим методом діагностики для дітей та не має протипоказань.

За допомогою ультразвукової діагностики можна вивчити структуру внутрішніх органів. У медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» для дітей доступні ультразвукові дослідження:

 • вилочкової залози (тимус);
 • кульшових суглобів;
 • органів центральної нервової системи (нейросонографія).

УЗД тимуса показано дітям, які часто хворіють на інфекційні (вірусні та бактеріальні) захворювання. Обстеження тазостегнових суглобів необхідне за підозри на їх дисплазию, і навіть для діагностики травм стегна. Показаннями до нейросонографії є ​​неврологічні захворювання у дітей.

Оскільки ультразвукова діагностика є повністю безпечною, зробити УЗД немовляті можна не лише за наявності скарг та відхилень у розвитку, але й з профілактичною метою. За допомогою УЗД можна виявити вроджені аномалії розвитку та безсимптомні захворювання у дітей.

Дитяче УЗД у Дніпрі

Зробити УЗД дитині в Дніпрі можна в медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» за попереднім записом. Дитяче УЗД (нейросонографія, УЗД суглобів) не вимагає попередньої підготовки. Грудничка перед УЗД рекомендується погодувати, щоб дитина була спокійна під час прийому.

Ультразвукова діагностика однієї області (вилочкової залози, мозку) займає 10-15 хвилин. Під час дослідження дитина розміщується на кушетці. УЗД дітям до року роблять у положенні на руках в одного з батьків. Для розшифровки результатів УЗ-діагностики необхідно записатися на консультацію педіатра.

УЗД вилочкової залози в Дніпрі

Вилочкова залоза (тимус) є органом імунної системи та кровотворення. УЗД тимуса дозволяє оцінити його структуру та розміри та проводиться без попередньої підготовки.

Показаннями до ультразвукового дослідження тимуса служать скарги на часті та затяжні застудні та інфекційні захворювання в дитини. УЗД вилочкової залози дозволяє діагностувати:

 • тимомегалію (збільшення тимуса);
 • аплазію вилочкової залози (недорозвиненість тимуса);
 • новоутворення тимуса;
 • імунодефіцитні захворювання.

Записатися на УЗД для дитини в Дніпрі в медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» можна за телефоном або через форму запису на прийом на сайті. Дізнатися вартість ультразвукової діагностики можна також на сайті та за телефоном.

УЗД дитячих тазостегнових суглобів у Дніпрі

Ультразвукове дослідження (УЗД) тазостегнового суглоба — це безпечний і безболісний метод обстеження кульшових суглобів. Зробити УЗД тазостегнових суглобів дитині в Дніпрі можна в медичному центрі «ОН Клінік Дніпро».

УЗД суглобів показує стан кісткових поверхонь, хрящів, зв'язок, суглобової капсули та суглобової сумки, а також м'яких тканин навколо суглоба. За допомогою УЗД можна виявити деформації, пухлини, скупчення рідини та ознаки запалення всередині кісткових зчленувань.

Захворювання суглобів у дитини може проявлятися хворобливістю під час рухів, обмеженням рухливості кінцівки, її припухлістю та почервонінням шкіри навколо ураженого суглоба. Дитяче УЗД тазостегнових суглобів дозволяє діагностувати:

 • вроджені аномалії розвитку;
 • травми (вивихи, підвивихи);
 • доброякісні та злоякісні новоутворення, метастази з пухлин інших органів;
 • запальні захворювання (артрит, синовіт);
 • дисплазію.

УЗД тазостегнових суглобів немовлятам на першому році життя проводять для діагностики дисплазії тазостегнових суглобів, яка може розвинутися внаслідок генетичної схильності до слабкості зв'язкового апарату. УЗ-сканування суглобів абсолютно нешкідливе для дитини, не має протипоказань і за потреби може повторюватися кілька разів. Обстеження суглобів не потребує спеціальної підготовки та триває 10-15 хвилин. Для розшифровки результатів УЗД суглобів потрібна консультація дитячого ортопеда.

Дисплазія кульшових суглобів у дитини на початкових стадіях може протікати безсимптомно, тому всім дітям на першому році життя необхідно пройти профілактичне обстеження кульшових зчленувань. Ознаки дисплазії тазостегнових суглобів:

 • різна довжина нижніх кінцівок;
 • асиметрія сідничних складок;
 • утруднення під час відведення ноги вгору та убік.

Зробити УЗД тазостегнових суглобів дитині в Дніпрі в медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» можна за попереднім записом. Дізнатися ціну на УЗД тазостегнових суглобів і записатися на обстеження можна на нашому сайті та за телефоном.

УЗД серця дитині в Дніпрі

УЗД (ехокардіографію) серця дитині необхідно зробити за гострого або тупого болю в грудях, прискореного серцебиття, задишки, оніміння та набряклості кінцівок. Педіатр може направити на УЗД серця немовляти за синюшності або блідості шкіри, повільного набору ваги та шумів у серці.

УЗД серця показує стан стінок, клапанів і кровоносних судин, швидкість та напрямок кровотоку, тиск у серцевих камерах, а також розміри серця. Патології, які можна виявити за допомогою дитячої ЕХО серця:

 • серцеві інфекції (ревматична лихоманка, ендокардит, міокардит);
 • перикардит;
 • серцева недостатність;
 • збільшене серце;
 • кардіоміопатія;
 • аневризма.

УЗД серця для новонароджених проводиться за генетичної схильності до серцевих захворювань та підозри на порок серця. УЗД серця немовляти потрібно зробити за аномального серцевого ритму (наприклад, тахікардії або брадикардії).

Електрокардіограма призначається дитині за підозри на порушення будови стінок, клапанів та серцевих перегородок. Кардіограма також необхідна за вступу до школи, дитячого садка або спортивної секції, диспансеризації та планових операцій.

Спеціальна підготовка до УЗД серця не потрібна. Робити УЗД серця дитині можна у будь-якому віці у разі необхідності, оскільки ультразвукові хвилі повністю безпечні.

Записатися на УЗД серця в Дніпрі в медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» можна за телефоном, вказаним на сайті, або через форму запису на прийом. Дізнатись ціну УЗД серця також можна на сайті.

УЗД черевної порожнини дитині в Дніпрі

УЗД внутрішніх органів дитині проводиться за болю в животі, підвищеного газоутворення, здуття і почуття тяжкості в животі. Зробити УЗД черевної порожнини дитині необхідно за підозри на патології печінки, підшлункової залози, селезінки, нирок, жовчного міхура та кишечника. УЗД ШКТ немовляті також проводиться за повільного набору ваги.

УЗД черевної порожнини показує розмір та стан внутрішніх органів, наявність та локалізацію новоутворень, порушення кровотоку. Патології, які можна виявити за допомогою УЗД черевної порожнини:

 • згустки у кровоносних судин;
 • пухлини та кісти;
 • скупчення гною (абсцес);
 • камені в нирках, сечоводах або жовчному міхурі;
 • аневризму аорти;
 • холецистит чи панкреатит.

УЗД ШКТ дітям проводять після отримання травми для виявлення вільної рідини або пошкодження органів черевної порожнини. УЗД ОЧП дитині також роблять за підозри на апендицит.

УЗД черевної порожнини новонародженим проводять для виявлення вроджених патологій внутрішніх органів (наприклад, кістофіброзу підшлункової залози або атрезії жовчних проток). УЗД черевної порожнини малюкові потрібно зробити за підозри на стеноз воротаря (звуження пілоричного каналу, що перешкоджає виходу їжі зі шлунка).

Підготовка до УЗД черевної порожнини полягає у відмові від пиття та їжі за кілька годин до дослідження (кількість годин залежить від віку дитини та повідомляється педіатром). Записатися на УЗД черевної порожнини для дітей у медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» можна за телефоном, вказаним на сайті, або через форму запису на прийом.

УЗД органів малого таза дитині в Дніпрі

УЗД органів малого таза у дітей показано за болю в області таза, набряклості та почервонінні зовнішніх статевих органів. УЗД малого таза підлітку необхідно зробити за вагінальної кровотечі, передчасного статевого дозрівання, нерегулярних менструацій та аменореї (відсутності місячних понад пів року). УЗД малого таза дівчаткам може призначити педіатр за частого або болючого сечовипускання.

УЗД органів малого таза роблять для оцінки стану та розмірів матки, шийки матки, яєчників, фалопієвих труб, оцінки положення органів у тазу. За допомогою УЗД органів малого таза можна виявити запалення в яєчниках, кісти, пухлини та рідину (може з'явитися за ендометріозу, асциту, внутрішньої кровотечі).

УЗД органів малого таза може проводитися трансабдомінально або трансвагінально. Трансабдомінальне УЗД органів малого таза проводиться за наявності алергії на латекс або цілісності цноти.

Підготовка до УЗД малого таза залежить від способу проведення дослідження. За трансабдомінального УЗД органів малого таза необхідно випити 500-700 мл води за годину до процедури, а за трансвагінального — спорожнити сечовий міхур безпосередньо перед дослідженням. Записатися на УЗД органів малого таза в медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» можна за телефоном, вказаним на сайті, або через форму запису на прийом.

Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому лікарів УЗД у Дніпрі

Доплер судин нирок
Доплерографія судин органів калитки
Доплерографія судин печінки
Доплерографія судин селезінки
Доплерографія судин статевого члена
Комплекс: УЗД молочних залоз + УЗД щитовидної залози
УЗД - контроль при пункційної біопсії новоутворень
УЗД в прийомі лікаря травматолога-ортопеда
УЗД вилочкової залози (тимуса)
УЗД головного мозку (нейросонографія)
УЗД жовчного міхура після харчового навантаження
УЗД зовнішніх статевих органів чоловіків (органи мошонки)
УЗД зовнішніх статевих органів чоловіків (статевий член)
УЗД зовнішніх статевих органів чоловіків (статевий член, органи мошонки)
УЗД кульшових суглобів
УЗД легенів (діагностика респіраторної недостатності шоків)
УЗД молочних залоз
УЗД наднирників
УЗД нирок
УЗД органів малого таза (МФА)
УЗД органів малого тазу жінок (матка, придатки) - двома датчиками
УЗД органів малого тазу жінок трансабдомінальне (матка, придатки)
УЗД органів малого тазу жінок трансвагінальне (матка, придатки)
УЗД органів малого тазу чоловіків (передміхурова залоза, насінні бульбашки, сечовий міхур, залишкова сеча) - двома датчиками або тільки внутрішній
УЗД органів малого тазу чоловіків трансабдомінальне (передміхурова залоза, сім`яні пухирці, сечовий міхур)
УЗД органів сечовидільної системи (нирки, надниркові залози, сечовий міхур)
УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчовивідні шляхи, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка)
УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчовивідні шляхи, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка) + УЗД нирок
УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчовивідні шляхи, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка) з навантаженням
УЗД поверхневих утворень м'яких тканин і периферичних лімфовузлів
УЗД при гістеросальпінгоскопіі
УЗД серця і магістральних судин з доплерографією
УЗД серця дитині
УЗД сечового міхура
УЗД суглоба (коліно) 1од.
УЗД суглоба (коліно) 2од.
УЗД судин верхніх кінцівок (вени + артерії)
УЗД судин верхніх кінцівок (вени або артерії)
УЗД судин голови та шиї (мозкові, хребетні, сонні артерії)
УЗД судин нижніх кінцівок (вени + артерії)
УЗД судин нижніх кінцівок (вени або артерії)
УЗД судин шиї (хребетні і сонні артерії)
УЗД щитовидної залози
Фолікулометрія

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

Дитяче відділення «ОН Клінік Дніпро»
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00 - 20:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.