0 800 30 17 30

Денний стаціонар у Дніпрі

У медичному центрі "ОН Клінік Дніпро" будь-який мешканець Дніпра може пройти обстеження і стати пацієнтом медичного центру для лікування виявлених у нього захворювань.

Відділення центру надають професійну допомогу, використовуючи найкращі методи лікування і сучасне технологічне обладнання.

Працює денний стаціонар. Це один зі структурних підрозділів медичного центру, де пацієнтам надають маніпуляційні послуги. За призначенням лікаря виконуються внутрішньом'язові уколи та введення розчинів внутрішньовенно. Медсестри медичного центру виконують маніпуляції точно і безболісно. За внутрішньовенним краплинним введенням препарату здійснюється динамічне спостереження, стан хворого в цей час знаходиться під контролем медперсоналу.

Скористатися денним стаціонаром в "ОН Клінік Дніпро", щоб поставити крапельницю або зробити укол, можуть не тільки наші пацієнти.

Вам не доведеться просити знайомих медиків зробити укол або ризикувати здоров'ям, користуючись послугами некомпетентних людей, якщо у вас на руках є:

  • лист призначень із підписом і печаткою лікаря;
  • виписка з медичної карти;
  • відповідні препарати.

Ви можете звернутися з ними в "ОН Клінік Дніпро", де медичні сестри професійно проведуть вам усі необхідні маніпуляції курсом або одноразово. Уколи зроблять за всіма правилами стерильності та в потрібному дозуванні, крапельницю поставлять із застосуванням спеціального обладнання.

Після проведення внутрішньом'язових і внутрішньовенних ін'єкцій у вас буде можливість відпочити під наглядом медперсоналу і піти додому з хорошим самопочуттям.

Щоб вам провели необхідні лікувальні маніпуляції у відділенні денного стаціонару "ОН Клінік Дніпро", скористайтеся онлайн-записом на сайті або зателефонуйте за контактним номером оператору.

Вартість прийому лікарів денних стаціонарів у Дніпрі

Виклик медсестри додому
Внутрішньовенна ін'єкція - 1 процедура
Внутрішньовенна ін'єкція з препаратами клініки - 1 процедура
Внутрішньом'язова ін'єкція - 1 процедура

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

ОН Клінік Дніпро
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00- 20:00; Нд: 9:00-15:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.