Logo
0 800 30 17 30

Діагностика в Дніпрі

Діагностика організму дозволяє лікарю оцінити стан здоров'я та виявити захворювання на ранніх стадіях.

На обстеження направляє лікар для постановки діагнозу, призначення лікування та контролю його ефективності.

Ми проводимо:

Функціональна діагностика — це методи медичних інструментальних досліджень, що дозволяють оцінити функціонування певних органів та систем з метою виявлення патологій, порушень у їх роботі та прихованих симптомів захворювань. Функціональна діагностика необхідна для дослідження стану серцево-судинної, нервової та дихальної систем, проводиться перед операціями та іншими медичними маніпуляціями (для збирання загального анамнезу та виявлення протипоказань).

Показання до діагностики організму

Діагностика організму може бути призначена лікарем після прийому залежно від скарг людини, а також проводиться з профілактичною метою для уникнення розвитку захворювань. Показання до функціональної діагностики:

 • порушення ритму серця;
 • задишка;
 • головні болі;
 • запаморочення та втрата свідомості;
 • утруднене дихання;
 • біль у серці;
 • підвищений або знижений артеріальний тиск;
 • оніміння або судоми в кінцівках;
 • порушення пам'яті та концентрації уваги;
 • шум у вухах.

Медична діагностика організму не менше, ніж один раз на рік необхідна за діагностованого пороку серця, гіпертонічної хвороби, бронхіальної астми. Обстеження серця на постійній основі потрібне також для людей, які займаються спортом.

Функціональна діагностика в Дніпрі

Пройти обстеження організму в Дніпрі можна у відділенні функціональної діагностики медичного центру «ОН Клінік Дніпро». Методи функціональної діагностики:

 • електрокардіограма (ЕКГ);
 • електроенцефалограма (ЕЕГ);
 • спірографія (спірометрія функції зовнішнього дихання).

Електрокардіограма є основним методом діагностики серця. ЕКГ дозволяє зафіксувати серцевий ритм, частоту скорочень серцевого м'яза, провідність імпульсів структурою серця.

Електроенцефалографія показує порушення у роботі головного мозку. ЕЕГ дозволяє визначити причини неврологічних порушень (втрати свідомості, розлади сну, підвищеної нервозності, швидкої втомлюваності), головного болю, також показана за перенесених черепно-мозкових травм та епілепсії.

Спірографія проводиться для діагностики та моніторингу захворювань бронхолегеневої системи. Спеціальний прилад (спірограф) вимірює та фіксує швидкість вдихів-видихів, обсяг легень, їх вентиляційну функцію та прохідність дихальних шляхів.

Проводить обстеження лікар функціональної діагностики, розшифровку результатів дослідження він дає на руки людині або передає лікарю. У разі потреби (у разі відхилень на ЕКГ або ЕЕГ) лікар може призначити ультразвукову діагностику для візуалізації структур певних внутрішніх органів.

У медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» також можна пройти комплексне обстеження організму (Check-Up), яке дозволить оцінити стан внутрішніх органів та систем. Повна перевірка організму може включати функціональну діагностику, УЗД внутрішніх органів, ендоскопію та лабораторні аналізи.

Записатися на функціональну діагностику в медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» можна через форму запису на прийом або за телефоном, вказаним на нашому сайті.

Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому лікарів функціональної діагностики у Дніпрі

Спірографія
Електрокардіографія без розшифровки
Електрокардіографія з розшифровкою
Електроенцефалографія (ЕЕГ)

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

ОН Клінік Дніпро
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00 - 20:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.