0 800 30 17 30

Електрокардіограма в Дніпрі

Електрокардіографія (ЕКГ) - діагностичний метод, що застосовується для оцінки діяльності серця. Електрокардіограма дає лікарю інформацію про частоту і силу скорочень серцевого м'яза і дозволяє виявити відхилення в них.

Що таке ЕКГ і як його роблять?

Електрокардіографія - метод, заснований на реєстрації електричних полей, які утворюються під час роботи серця. Скорочення і розслаблення шлуночків і передсердь супроводжується змінами їх електричної активності, які відображаються на електрокардіограмі у вигляді зубців. Лікар-кардіолог по зміни висоти піків або відстаней між ними може діагностувати:

  • порушення електропровідності (блокади);
  • ушкодження серцевого м'яза (в т.ч. інфаркт міокарда);
  • анатомічні аномалії;
  • аритмії.

Електрокардіограма при інфаркті дозволяє визначити стадію його розвитку, локалізацію ішемії та некротичних змін, широту поразки серцевого м'яза. Дослідження використовується для прийняття найбільш ефективних заходів для усунення наслідків хвороби.

Для реєстрації електричних полів серця при ЕКГ пацієнта на грудну клітку, руки та ноги накладають електроди. Для кращої провідності струму шкіру змащують спеціальним гелем. Процедура безболісна і займає до 10 хвилин.

Як часто можна робити ЕКГ?

Електрокардіограму можна робити стільки разів, скільки це необхідно - навіть кілька разів в день. Електрокардіограф тільки реєструє вироблені серцем електричні поля. При цьому сам прилад не має ніякого випромінювання і не завдає шкоди організму. Електрокардіограма в Дніпрі в медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» - це перший крок до виявлення проблем з серцем і їх лікування.

Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість електрокардіограми у Дніпрі

Електроенцефалографія (ЕЕГ)
Електрокардіографія без розшифровки
Електрокардіографія з розшифровкою
Спірографія

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

ОН Клінік Дніпро
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00 - 20:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.