Відгук Володимир від 12.05.2026 про лікаря
Я виконував УЗД та МРТ діагностику, залишився дуже задоволений візитом, дуже гарно мене прийняли, в клініці було дуже гарне та уважне відношення, все гарно та швидко виконали, дякую.
Джерело:
doc.ua
Доброго дня, Володимире. Щиро дякуємо за зворотний зв'язок та довіру до нашої клініки. Ми раді, що діагностика пройшла швидко, комфортно та на найвищому рівні. Залишаємося поруч з Вами. Завжди готові допомогти, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік