Logo
0 800 30 07 00

Сімейна медицина в Білій Церкві

Діагностика і лікування більшості хвороб починається з прийому у сімейного лікаря (терапевта).

За відсутності симптомів вірусних захворювань, хвороб серцево-судинної системи, дихальних органів і ШКТ проходити профілактичний огляд терапевта рекомендується раз на рік.

А за появи перших ознак хвороби до сімейного лікаря слід звернутися негайно.

Амбулаторія сімейного лікаря в Білій Церкві функціонує в медичному центрі «ОН Клінік Біла Церква». Проведення консультації сімейного лікаря можливо за відеозв'язком. Під час онлайн-консультації лікар може вислухати скарги пацієнта, вивчити історію хвороби, направити на проведення діагностичних досліджень і призначити лікування за їх результатами.

Хто такий сімейний лікар

Сімейний лікар (терапевт) — це лікар загальної практики сімейної медицини, який має багатопрофільну підготовку. Терапевт встановлює діагноз і в разі потреби направляє на прийом до профільних лікарів (гастроентеролога, гінеколога, кардіолога, хірурга або іншого фахівця).

Консультація терапевта включає огляд пацієнта і збір анамнезу. У разі необхідності лікар направляє на проведення діагностичних досліджень (лабораторних аналізів, ультразвукової діагностики, рентгенологічних досліджень).

Які захворювання лікує сімейний лікар у Білій Церкві

Сімейний лікар займається діагностикою, лікуванням і профілактикою гострих респіраторних вірусних інфекцій (ГРВІ) та захворювань серцево-судинної системи. До компетенції сімейного лікаря входить лікування грипу, мігрені та застуди. До терапевта звертаються, щоб зміцнити серцево-судинну систему, знизити тиск за артеріальної гіпертензії або підвищити тиск за гіпотензії. Крім того, сімейний лікар проводить лікування харчового отруєння та інших захворювань ШКТ, а також лікування хвороб легенів. Спільно з ортопедом сімейний лікар займається лікуванням артрозу.

Вакцинація Ваксігрип Тетра

Грип - це гостре респіраторне вірусне захворювання, яке зазвичай супроводжується високою температурою тіла, сильною інтоксикацією і ризиком ускладнень, таких як пневмонія, міокардит або менінгіт. Вакцинація - це єдиний надійний спосіб профілактики грипу.

Для щеплення від грипу в медичному центрі є в наявності вакцина "Ваксігрип Тетра" (Франція). Вона вводиться одноразово і протягом року забезпечує захист від 4 штамів вірусу грипу. Особливо важливо зробити щеплення від грипу тим, хто знаходиться в групі ризику по розвитку ускладнень, а саме дітей, вагітних і дорослих з наявними хронічними захворюваннями. Наявність вакцин уточнюйте в оператора контактного центру. 

Записатися до сімейного лікаря можна за вказаними на сайті телефонами та через форму запису на прийом. Крім того, доступний онлайн-запис до сімейного лікаря. Заявки на консультацію терапевта приймаються цілодобово.

Чернявська Марина Вікторівна
Чернявська Марина Вікторівна
Лікар відділення сімейної медицини

Відгуки про відділення сімейної медицини в ОН Клінік Білій Церкві

Я дуже вдячна Чернявській М.В. за її уважність, знання, відношення до хворих. Хай їй Бог дає успіхи в роботі і благополуччя та здоров'я.
Галина Степанівна , 14.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Дуже задоволена клінікою,о особливо вдячна за лікування лікарю гастроентерологу Чернявській Марині Вікторівна за надані кваліфіковані поради в лікуванні. Марина...
Тетяна , 21.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Дуже вдячна за кваліфіковану допомогулікарю Чернявська М В: уважна. доброзичлива.враховує всі скарги. Її лікування дуже допомогло З побажання успіхів в житт...
Пономаренко Світлана , 20.12.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня! Сейчас очень редко встретишь врача такого внимательного, отзывчивого , доброго и ответственного. Все это относится к прекрасному доктору гастроэ...
Людмила Іванівна , 03.12.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Отримав консультацію лікаря-гастроентеролога Чернявської Марини Вікторовни відразу у день звернення в ОН Клінік. Уважно вислухавши мої скарги, лікар спрямувала...
Іван , 21.11.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Рекомендую On clinic. Висококваліфікований підхід та Якісне Лікування. Компетентний підхід до пацієнта адміністратора Сідлецька А.Ю. Уважність лікаря Гастеро...
Іра , 15.10.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому сімейного лікаря у Білій Церкві

Консультація сімейного лікаря
ОНЛАЙН Консультація сімейного лікаря
ОНЛАЙН Консультація сімейного лікаря за кордон

Лікарі відділення сімейної медицини ОН Клінік Біла Церква

Адреса: Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 5/13

ОН Клінік Біла Церква
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 18:00, Нд: 10:00 - 16:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.