Гінекологія в Білій Церкві

У відділенні гінекології в медичному центрі «ОН Клінік Біла Церква» проводяться діагностика і лікування захворювань жіночої репродуктивної системи.

Для лікування гінекологічних захворювань ми застосовуємо медикаментозну терапію та малоінвазивні хірургічні методики, які характеризуються мінімальною травматичністю тканин і коротким реабілітаційним періодом.

Ми лікуємо:

У гінекологічному відділенні «ОН Клінік Біла Церква» у Білій Церкві можна пройти повне обстеження з метою профілактики захворювань жіночої репродуктивної системи. У разі необхідності видається довідка від гінеколога про проходження обстеження.

У нашому медичному центрі є також послуга планування і ведення вагітності (діагностики стану здоров'я жінки та розвитку плода на всіх його етапах). Якщо ви поки не плануєте мати дітей, гінеколог підбере відповідний метод контрацепції. Якщо небажана вагітність вже настала, може бути проведено медикаментозний аборт. Медикаментозне переривання вагітності передбачає прийом спеціальних препаратів під контролем гінеколога, що блокують розвиток плода. Даний метод переривання вагітності проводиться тільки на ранніх термінах (до п'яти тижнів).

Ознаки гінекологічних захворювань

За появи симптомів гінекологічних захворювань потрібно відразу записатися на консультацію до гінеколога. Патології, виявлені на ранній стадії розвитку, набагато легше піддаються лікуванню. До основних симптомів гінекологічних захворювань належать:

  • печіння, свербіж в області зовнішніх жіночих статевих органів;
  • періодичні болі внизу живота;
  • коричневі виділення з піхви між менструаціями;
  • біль під час сечовипускання;
  • безпричинне підвищення температури тіла.

Запалення лімфовузлів у паху у жінок у більшості випадків є ознакою бактеріальної або грибкової інфекції слизової оболонки піхви — бактеріального вагінозу і кандидозу (молочниці). Збільшення пахових лімфовузлів також може бути симптомом інфекцій, що передаються статевим шляхом (гонорея, сифіліс, ВІЛ, генітальний герпес).

Гострі або тягнучі болі внизу живота в поєднанні з виділеннями з піхви з неприємним запахом і болем під час статевого акту є основними ознаками запалення матки (ендометриту). До його розвитку найчастіше призводить недоліковане хронічне запалення шийки матки (цервіцит). У даному випадку інфекція з шийки матки поширюється по висхідному шляху на тіло матки. Основні симптоми запалення шийки матки:

  • рясні виділення з піхви (жовтуватого або сірого кольору);
  • часте і хворобливе сечовипускання:
  • біль під час статевого акту;
  • міжменструальні кровотечі.

Якщо бактеріальна інфекція поширилася за межі тіла матки, розвивається запалення її придатків (яєчників, маткових труб). Основними симптомами запалення яєчників є біль внизу живота, рясні менструації та кровотечі між ними, утруднене і хворобливе сечовипускання, виділення з піхви з неприємним запахом.

Пройти обстеження у гінеколога в Білій Церкві в медичному центрі «ОН Клінік Біла Церква» необхідно за нерегулярних, хворобливих, дуже мізерних або рясних менструацій (понад 80 мл крововтрати за цикл). Порушенням менструального циклу є його тривалість менше за 24 або більше за 38 днів.

Незвичайні виділення з піхви на ранніх термінах вагітності також є причиною терміново записатися на прийом до гінеколога, оскільки виділення зеленувато-жовтого кольору з неприємним запахом і рідкою або густою консистенцією можуть бути симптомом бактеріальної інфекції статевих шляхів. Лікар проведе діагностику і призначить гінекологічні свічки від запалення або інший спосіб лікування.

Як проходить консультація гінеколога в Білій Церкві?

Первинна консультація гінеколога в «ОН Клінік Біла Церква» проходить у два етапи. Спочатку лікар опитує пацієнтку про скарги та вивчає історію її хвороби, потім пальпує (промацує) молочні залози та проводить огляд у гінекологічному кріслі. Під час огляду лікар за потреби може взяти мазок з піхви для експрес-тесту на бактеріальний вагіноз.

За бажання пацієнтки в гінекологічний огляд може відразу входити УЗД органів малого таза для виключення органічних патологій (кісти, пухлини), які неможливо виявити під час огляду на гінекологічному кріслі. На підставі результатів огляду лікар встановлює діагноз і призначає схему лікування або направляє пацієнтку на додаткові обстеження, наприклад, кольпоскопію (огляд шийки матки і стінок піхви за допомогою спеціального мікроскопа) для виключення передракових змін в їх тканинах.

Щоб записатися до гінеколога в Білій Церкві в медичному центрі «ОН Клінік Біла Церква», заповніть форму запису на прийом на сайті або зателефонуйте за вказаним телефоном. Наші оператори дадуть відповіді на ваші запитання.

Тимощенко Олена Володимирівна
Тимощенко Олена Володимирівна
Лікар відділення гінекології

Вартість прийому лікарів гінекології у Білій Церкві

Індивідуальний підбір методів контрацепції
Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога
Відеокольпоскопія

Лікарі відділення гінекології ОН Клінік Біла Церква

Адреса: Біла Церква, б-р Олександрійський, 25/2

ОН Клінік Біла Церква
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 18:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі