Logo
0 800 30 07 00

Біоревіталізація інтимної зони в Білій Церкві

Біоревіталізація інтимної зони — косметологічна процедура, що заснована на ін'єкціях гіалуронової кислоти в область жіночих статевих органів. Гіалуронова кислота в гінекології використовується для відновлення водного балансу, нормалізації мікрофлори та зволоження піхви та вульви. Пройти біоревіталізацію статевих органів у Білій Церкві можна у медичному центрі «ОН Клінік Кропивницький».

Показання до біоревіталізації вульви

Гінеколог допоможе вибрати між мезотерапією або біоревіталізацією, виходячи з показань, побажань пацієнтки та наявності протипоказань. Показання до біоревіталізації:

 • млявість і втрата об’єму зовнішніх статевих губ піхви (розвивається після менопаузи, вагітності та пологів, різкої втрати ваги);
 • в'ялість та старіння шкіри в області бікіні;
 • лейкоплакія (ороговіння шкіри та слизових оболонок) та крауроз (сухість та атрофованість шкіри) вульви;
 • атрофічний вагініт (стоншення та висихання стінок піхви через нестачу естрогену);
 • дискомфорт та біль в області піхви під час статевих контактів (через втрату тонусу та пружності статевих губ);
 • зниження чутливості піхви.

Процедура біоревіталізації показана за сухості шкіри в зоні бікіні, спричиненої неправильним прийомом антигістамінних та протизаплідних лікарських препаратів, антидепресантів, гормональної терапії. Сухість піхви може розвинутись на тлі менопаузи, синдрому Шегрена, після грудного вигодовування, хіміотерапії, видалення яєчників.

Для перевірки наявності показань до біоревіталізації шкіри гінеколог проводить огляд піхви та за необхідності направляє на лабораторні аналізи. Протипоказання до біоревіталізації:

 • інфекційно-запальні захворювання (наприклад, статеві інфекції);
 • індивідуальна чутливість до гіалуронової кислоти;
 • порушена згортання крові;
 • вагітність та період лактації;
 • прийом препаратів, що розріджують кров (антикоагулянти).

Біоревіталізація статевих органів не проводиться за аутоімунних захворювань (наприклад, діабету). Проводити біоревіталізацію не можна за пошкоджень шкіри в області ін'єкції та раку вульви, піхви (може призвести до прогресування патологій).

Наслідками біоревіталізації є зволоження інтимної зони, підвищення чутливості під час статевих контактів. Інші наслідки біоревіталізації:

 • зниження частоти рецидивів запальних захворювань (наприклад, герпетичних інфекцій);
 • підвищення лібідо та чутливості під час статевих контактів;
 • нормалізація обмінних процесів у тканинах піхви.

Біоревіталізація за підвищеної сухості піхви дозволить запобігти травмам статевих органів та уникнути больових відчуттів під час сексу. Також за допомогою біоревіталізації досягається інтимне омолодження, завдяки якому шкіра вульви стає еластичнішою.

Для лікування хронічного ендометріозу, дистрофії вульви, екзоцервіциту та ендоцервіциту, доброякісної ектопії шийки матки, загоєння післяопераційних рубців гінеколог направляє на плазмоліфтинг інтимної зони. За плазмоліфтингу багата на тромбоцити плазма крові вводиться в слизові оболонки піхви або шийки матки, забезпечуючи нормалізацію кровопостачання, прискорення метаболізму та регенерації тканин.

Біоревіталізація статевих органів у Білій Церкві

Біоревіталізація інтимної зони проводиться препаратами на основі нестабілізованої гіалуронової кислоти, які посилюють вироблення організмом колагену та еластину. Перед проведенням біоревіталізації вульви або піхви гінеколог наносить на шкіру препарати, що анестезують.

Філери у піхву, що містять гіалуронову кислоту, гінеколог вводить у підслизовий шар піхви за допомогою тонких голок. Через накопичення препарату в глибоких шарах дерми після процедури можуть відчуватися невеликі папули під шкірою, які самостійно розсмоктуються протягом двох днів.

Ефект біоревіталізації помітний через три-чотири дні після першої процедури. Тривалість курсу визначає гінеколог залежно від причини звернення пацієнта.

Записатися на консультацію до гінеколога та біоревіталізації інтимної зони в Білій Церкві в медичному центрі «ОН Клінік Біла Церква» можна за телефоном, вказаним на сайті, або через форму запису на прийом. Уточнити ціну біоревіталізації можна також за телефоном.

Наумова Катерина Михайлівна
Наумова Катерина Михайлівна
Лікар відділення гінекології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість біоревіталізації інтимної зони у Білій Церкві

Відеокольпоскопія
Індивідуальний підбір методів контрацепції
220 грн
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога без УЗД
Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога з УЗД
920 грн
Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога
Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога

Лікарі відділення гінекології ОН Клінік Біла Церква

Відгуки про лікарів-гінекологів у Білій Церкві

Все дуже сподобалося! Юлія Василівна дуже чуйна, добра людина! Хороший лікар, все гарно проконсультувала, надала допомогу і постійно була на звʼязку! Дуже сподо...
Зоряна , 17.07.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Левенчук Юлія-прекрасний гінеколог і людина.Максимально комфортно бути на прийомі,все зрозуміло пояснює.Тільки приємні емоції після🤍
Вероніка , 14.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Дуже сподобалося консультації лікаря геніколога Легенчук Юлії Василівни, дуже уважна та доброзичлива
Марія , 11.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Вітаю! Хочу подякувати лікарю гінекологу Легінчук Юлії Василівні, за уважне ставлення , за професійні консультації та поради. Лікар дуже уважна та ввічлива, все...
Юревич Інна , 11.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Лікувалась у лікаря Наумової Катерини Михайлівни.Професійна,кваліфікована,уважна,гарно відноситься до хворого.На всі мої питання відповіла чітко,зрозуміло для м...
Юлія , 10.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Лiкарь Наумова Катерина Михайлівка олень внимательная и хороший доктор Огромное спасибо
Мартиненко , 01.03.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Хочу висловити подяку лікарю Чернявській Марині Вікторівні, медичній сестрі Оксані, лікарям Кретовській Наталії Валеріївні та Наумовій Катерині Михайлівні. Дяку...
Валентина , 27.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Записалася на УЗД 30.12 на 13:20 до Наумова Катерина Михайлівна сказати, що я в шоці це нічого не сказати сама також працюю лікарем, весь час посміювалися разом...
Анжела , 10.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 5/13

ОН Клінік Біла Церква
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 18:00, Нд: 10:00 - 16:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
 • По мапі
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.