Logo
0 800 30 07 00

Діагностика в Білій Церкві

Функціональна діагностика – це різновид обстежень, які спрямовані на дослідження функцій різних органів і тканин.

Записатися на діагностичні обстеження в медичному центрі «ОН Клінік Біла Церква» можна цілодобово.

Показання до обстеження організму

Функціональна діагностика, на відміну від візуалізаційних методів дослідження (ультразвукової діагностики, ендоскопії), які дають змогу визначити анатомічну структуру органів, спрямована на перевірку виконання системами організму фізіологічних функцій. Пройти обстеження організму необхідно в рамках профілактичних оглядів або в разі погіршення самопочуття.

Щорічна діагностика організму за відсутності скарг дає змогу виявити зміни здоров'я на початкових стадіях. Показання до функціональної діагностики:

  • підвищена стомлюваність;
  • загальна слабкість;
  • зниження витривалості до фізичних навантажень;
  • біль у серці;
  • задишка і відчуття нестачі повітря;
  • відчуття неритмічного серцебиття і перебої в роботі серця;
  • втрата свідомості, запаморочення;
  • знижений і підвищений артеріальний тиск;
  • набряки ніг.

Для діагностики здоров'я в Білій Церкві можна також пройти ендоскопію та ультразвукову діагностику. У медичному центрі «ОН Клінік Біла Церква» можна пройти УЗД органів черевної порожнини та малого таза, суглобів, молочних залоз і щитовидної залози. Ендоскопічна діагностика включає фіброгастродуоденоскопію – відеоогляд слизових оболонок стравоходу і шлунка за допомогою зонда, який необхідний у разі болю в животі, порушення випорожнення, нудоти.

Функціональна діагностика в Білій Церкві

У відділенні функціональної діагностики в Білій Церкві проводять електрокардіографію (ЕКГ). Функціональна діагностика серця включає запис ЕКГ, яка дає змогу не тільки виявити порушення в роботі серцево-судинної системи, а й визначити їх локалізацію в серцевому м'язі.

Електрографічний метод функціональної діагностики показує порушення кровопостачання серцевого м'яза за ішемічної хвороби та інфаркту міокарда, аритмії та блокади серця. ЕКГ є безболісним методом діагностики серця, який не має протипоказань. Процедура не потребує спеціальної підготовки і триває 10 хвилин.

кардіограф для проведення ЕКГ у медичному центрі ОН Біла Церква

кардіограф для проведення ЕКГ у медичному центрі ОН Біла Церква

З профілактичною метою проходити функціональне обстеження серця слід не рідше одного разу на рік. Функціональна діагностика також необхідна перед хірургічними втручаннями, під час яких планується загальна анестезія (наркоз).

Після обстеження лікар функціональної діагностики видасть висновок, який не є діагнозом. Для розшифровки результатів медичної діагностики серця та отримання результатів необхідно записатися на консультацію до сімейного лікаря.

Записатися на діагностику здоров'я в Білій Церкві в медичному центрі «ОН Клінік Біла Церква» можна за телефоном, вказаним на сайті, або через форму запису на прийом. Дізнатися вартість обстеження організму можна також на сайті та за телефоном.

Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому лікарів функціональної діагностики у Білій Церкві

Електрокардіографія без розшифровки
Електрокардіографія з розшифровкою

Адреса: Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 5/13

ОН Клінік Біла Церква
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 18:00, Нд: 10:00 - 16:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.