Ендоскопія в Білій Церкві

Діагностика здоров'я — сукупність ендоскопічних, рентгенологічних і ультразвукових методів обстеження організму, спрямованих на отримання інформації про стан систем і внутрішніх органів.

Після отримання результатів обстеження організму лікар може направити на додаткові дослідження (забір тканин новоутворення для проведення біопсії для встановлення природи виявленої пухлини).

Ми проводимо:

Комплексне дослідження організму допоможе виявити приховані захворювання на ранніх стадіях і почати лікування до появи перших симптомів. Пройти первинну діагностику в Білій Церкві можна в медичному центрі «ОН Клінік Біла Церква».

Види обстежень у Білій Церкві

Медичне обстеження в Білій Церкві починається з консультації вузькопрофільних лікарів (уролога, гастроентеролога, дерматолога, проктолога, гінеколога). Після проведення огляду, збору анамнезу, під час якого лікар дізнається про наявність симптомів, час їх появи, хронічні захворювання, перенесені операції, лікар направляє на додаткові діагностичні обстеження.

Обстеження ШКТ проводить гастроентеролог. Для діагностики дванадцятипалої кишки, шлунка і стравоходу використовується ультразвукова діагностика та гастроскопія органів черевної порожнини. Зондування шлунка проводиться за допомогою тонкої трубки, яка вводиться через рот. Ендоскопічне дослідження допоможе перевірити шлунок, виявити вогнища запалення, розпізнати ерозії, поліпи, виразки. Пройти гастроскопію в Білій Церкві можна в медичному центрі «ОН Клінік Біла Церква».

Підготовка до гастроскопії включає дотримання дієти. За два-три дні до процедури з раціону потрібно виключити алкогольні напої, жирну, гостру їжу. Гастроскопію потрібно робити на голодний шлунок, а ввечері перед дослідженням слід обмежитися легкою вечерею не пізніше за 19 годин.

Для обстеження кишечника направляють на колоноскопію. Обстеження проводиться за допомогою зонда, який вводиться в задній прохід. Зробити колоноскопію можна в нашому медичному центрі за попереднім записом.

Пройти повну діагностику організму, здати лабораторні аналізи в Білій Церкві можна в медичному центрі «ОН Клінік Біла Церква». Записатися на медичне обстеження можна за телефоном або через форму запису на прийом.

Дробинко Сергій Андрійович
Дробинко Сергій Андрійович
Лікар відділення ендоскопії

Вартість прийому лікарів ендоскопії у Білій Церкві

Відеогастродуоденоскопія
Колоноскопія
Уреазний тест

Лікарі відділення ендоскопії ОН Клінік Біла Церква

Адреса: Біла Церква, б-р Олександрійський, 25/2

ОН Клінік Біла Церква
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 18:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі