Logo
0 800 30 07 00

Урологія в Білій Церкві

Уролог — це лікар, який займається діагностикою та лікуванням захворювань органів сечовидільної системи (нирок, сечоводів, сечового міхура). Також лікар-уролог лікує патології чоловічих статевих органів (статевого члена, яєчок, передміхурової залози).

У Білій Церкві урологи медичного центру «ОН Клінік Біла Церква» приймають чоловіків, жінок і дітей з 14 років. Запис на прийом до лікаря ведеться цілодобово.

Ми приймаємо з таких питань:

Що лікує уролог у Білій Церкві?

У відділенні урології лікують патології сечовивідної системи та чоловічі захворювання. Уролог медичного центру «ОН Клінік Біла Церква» діагностує і лікує:

 • інфекційні урологічні захворювання (цистит, пієлонефрит, уретрит);
 • камені в нирках і сечовому міхурі;
 • урологічні захворювання у чоловіків (простатит, аденому простати, орхіт);
 • чоловічі хвороби (еректильну дисфункцію, передчасне сім'явиверження, імпотенцію).

Урологи проводять видалення новоутворень на чоловічих статевих органах (гострих кондилом і папілом), лікують захворювання, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ). Також роблять пластику крайньої плоті (циркумцизію) і корекцію вуздечки статевого члена.

За яких симптомів потрібно записатися до уролога?

Показаннями до консультації уролога є проблеми із сечовипусканням: болюче, утруднене, прискорене, переривчасте. Симптоми урологічних захворювань:

 • болі внизу живота і попереку;
 • різі в статевих органах під час статевого акту;
 • нетримання сечі;
 • відчуття неповного спорожнення сечового міхура;
 • помутніння або потемніння урини;
 • наявність крові в сечі;
 • висип, виразки на чоловічих статевих органах;
 • патологічні виділення з уретри в чоловіків (кров'янисті, жовтого, зеленого або сірого кольору).

Урологічна консультація необхідна чоловікам у разі проблем з ерекцією, сім'явипорскуванням і зачаттям дитини. Набряк, почервоніння, висипання і виразки на чоловічих статевих органах можуть вказувати на ЗПСШ (наприклад, трихомоніаз, сифіліс, хламідіоз, генітальний герпес).

Діагностика захворювань сечостатевої системи в чоловіків у Білій Церкві

На прийомі уролог збере анамнез і проведе огляд чоловічих зовнішніх статевих органів. Методи діагностики урологічних захворювань у чоловіків:

 • пальцеве ректальне обстеження (пальпація передміхурової залози);
 • УЗД органів малого таза;
 • лабораторні аналізи сечі;
 • клінічний і біохімічний аналізи крові (для оцінки ступеня запалення і функціональності органів).

Чоловікам слід підготуватися до прийому уролога: за добу не вживати алкоголь, у день обстеження не мити голівку статевого члена для достовірності результатів аналізів. Перед УЗД органів сечовидільної системи потрібно наповнити сечовий міхур (випити щонайменше один літр чистої води без газу безпосередньо перед дослідженням і не мочитися).

Діагностика хвороб сечовидільної системи в жінок у Білій Церкві

До жіночого уролога може направити гінеколог, оскільки інфекції та запалення статевих органів можуть поширюватися на сечовидільну систему. Діагностика урологічних захворювань у жінок включає:

 • лабораторні аналізи сечі;
 • клінічний аналіз крові (для визначення ступеня запалення);
 • УЗД нирок і сечового міхура;
 • дослідження крові на рівень сечовини, креатиніну, реактивного білка (для оцінки функціональності нирок).

Захворювання сечовидільної системи можуть виникнути після переохолодження організму або на тлі гормональних порушень (через збій у роботі статевої системи). Проходити обстеження уролога в профілактичних цілях для жінок важливо в період планування і під час вагітності, щоб уникнути рецидиву та ускладнень хронічних урологічних захворювань. Також консультація уролога жінкам необхідна в разі нетримання сечі внаслідок вікових змін і ослаблення м'язів тазового дна.

Консультація уролога для жінок і чоловіків у Білій Церкві

На первинному прийомі уролог збере анамнез і призначить необхідні інструментальні та лабораторні дослідження. Лікування урологічних захворювань може бути медикаментозним: включати прийом антибактеріальних, протизапальних і знеболювальних препаратів. У разі каменів у нирках і сечовому міхурі призначають засоби, які розчиняють і виводять конкременти з органів.

Лікування нетримання сечі в Білій Церкві

Нетримання сечі (енурез) — це захворювання, що характеризується мимовільним і неконтрольованим сечовипусканням. Енурез може виникнути через патології сечовидільної системи (наприклад, гіперактивний або нейронний сечовий міхур), на тлі неврологічних розладів або внаслідок вікових змін (зниження тонусу м'язів тазового дна). Також нетримання сечі може бути тимчасовим станом (з'явитися на тлі інфекцій сечовивідних шляхів або прийому деяких лікарських препаратів).

Енурез може проявлятися підтіканням сечі (наприклад, під час різких рухів, підняття важких предметів, чхання, сміху) або мимовільним спорожненням сечового міхура повністю. Нетримання сечі може супроводжуватися терміновим позивом до сечовипускання або його відсутністю.

Лікування мимовільного сечовипускання проводить уролог медичного центру «ОН Клінік Біла церква». Терапію лікар призначає після збору анамнезу та обстеження. Діагностика нетримання сечі включає:

 • УЗД сечового міхура і нирок (для оцінки їхнього стану та функціональності);
 • лабораторні аналізи крові та сечі (для визначення запалень, інфекцій і наявності супутніх захворювань).

Для чоловіків у разі енурезу уролог може призначити ультразвукове дослідження передміхурової залози. За необхідності (підозри на гінекологічні захворювання або статеві та інфекції) жінкам може знадобитися консультація гінеколога.

Уролог призначає лікування, враховуючи результати обстеження та індивідуальні особливості організму (стать, вік, наявність супутніх захворювань і хірургічних втручань на органах малого таза). Медикаментозне лікування нетримання сечі може включати спазмолітичні, гормональні та седативні препарати. У разі інфекцій сечовивідних шляхів (циститу, пієлонефриту, уретриту) лікар призначить антибіотики.

Уролог може рекомендувати корекцію способу життя: контроль ваги, відмова від алкоголю, уникнення стресу і перевтоми. Також можуть бути показані вправи для зміцнення м'язів тазового дна.

Лікування фімозу в Білій Церкві

Фімоз – це звуження крайньої плоті, яке перешкоджає відкриттю головки статевого члена. Причини фімозу включають недотримання правил гігієни, травми, шкірні захворювання (екзему, лишай, псоріаз), інфекції (ВІЛ, хламідіоз, ВПЛ, герпес).

Симптоми фімозу в дорослого включають набряк в ураженій ділянці, біль під час сечовипускання та ерекції. За відсутності лікування може розвинутися парафімоз (невідкладний стан, що характеризується защемленням крайньої плоті та порушенням кровообігу в ураженій ділянці).

Стадії фімозу

Стадія

Характеристика

Перша

На початковій стадії переміщення крайньої плоті відбувається вільно і не викликає дискомфорту.

Друга

Спостерігається часткове втягування крайньої плоті. Може виникати легкий дискомфорт (під час статевого акту і сечовипускання біль відсутній).

Третя

Часткове втягування крайньої плоті супроводжується дискомфортом під час сексуальної активності.

Четверта

За точкового фімозу крайня плоть повністю закриває голівку статевого члена. Супроводжується хворобливою ерекцією і утрудненим сечовипусканням.

Лікування фімозу полягає в хірургічному втручанні. Операція за фімозу передбачає надріз на крайній плоті за допомогою скальпеля. У разі рубцевого фімозу лікар може призначити обрізання (видалення крайньої плоті для відкриття голівки пеніса). Відновлення після операції триває 7-10 днів. Зняти набряк крайньої плоті допоможуть протизапальні препарати та антибіотики, прописані лікарем. Профілактика патології охоплює дотримання правил гігієни, використання контрацепції, а також відмову від тісного одягу із синтетичних тканин і ароматизованих косметичних засобів.

Записатися до уролога на консультацію в медичному центрі «ОН Клінік Біла Церква» можна через форму запису на прийом або за телефоном, вказаним на сайті. Також на сайті є послуга консультації уролога онлайн.

Кривуша Олег Сергійович
Кривуша Олег Сергійович
Лікар відділення урології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому лікарів-урологів у Білій Церкві

Первинний прийом лікаря-уролога
Первинний прийом лікаря-уролога з УЗД простати (передміхурова залоза, сім`яні пухирці, сечовий міхур)
850 грн
Повторний прийом лікаря жіночої уролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога
Консультація жіночого уролога
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога

Лікарі відділення урології ОН Клінік Біла Церква

Адреса: Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 5/13

ОН Клінік Біла Церква
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 18:00, Нд: 10:00 - 16:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
 • По мапі
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.