Logo
0 800 30 07 00

Лікування кондилом і папілом у чоловіків у Білій Церкві

Кондиломи і папіломи на чоловічих статевих органах – доброякісні шкірні нарости на геніталіях, поява яких спровокована вірусом папіломи людини (ВПЛ). Папіломи і кондиломи у чоловіків бувають одиничними і множинними.

Пройти діагностику та лікування кондилом у Білій Церкві можна в медичному центрі «ОН Клінік Біла Церква». Запис на прийом до уролога ведеться цілодобово.

Причини та види чоловічих кондилом і папілом

Вірус папіломи у чоловіків – інфекція, основним способом передачі якої є незахищений статевий акт. Також проникнення вірусу в організм можливе через мікрорани на тілі. Фактори, що сприяють активації ВПЛ у чоловіків:

  • ослаблений імунітет;
  • наявність хронічних захворювань;
  • шкідливі звички (зловживання алкоголем і наркотичними речовинами, куріння);
  • стрес.

Активація папіломавірусу можлива під час приймання лікарських препаратів, що пригнічують імунну систему. Також до ураження шкірного покриву призводить гормональний дисбаланс в організмі.

Залежно від штаму ВПЛ новоутворення поділяють на онкогенні та неонкогенні. Також папіломи та кондиломи на члені класифікують за морфологічною структурою. 

Види папілом і кондилом у чоловіків

Різновид

Опис

Бородавчасті папіломи

Ороговілі горбки круглої форми, що підносяться над поверхнею шкірного покриву на один-два мм. За формою схожі на бородавки.

Вульгарні (прості, звичайні) папіломи

Новоутворення з шорсткими поверхнями, що за кольором не відрізняються від здорових тканин. Навколо однієї великої папули з часом з'являються множинні дрібні нарости.

Ниткоподібні папіломи

Поодинокі довгасті утворення з м'якою структурою. Розташовуються на довгих ніжках.

Гострі кондиломи

Множинні нарости на тонких ніжках, скупчення яких візуально нагадує півнячий гребінь або цвітну капусту. Гострі кондиломи у чоловіків найчастіше локалізуються на голівці та стрижні пеніса.

Широкі (плоскі) кондиломи

Поодинокі новоутворення зі щільною структурою і широкими основами, що зовні нагадують родимки. Плоскі кондиломи вражають мошонку.

Гострі та широкі кондиломи часто поширюються на анальну ділянку, зосереджуючись навколо анального отвору та всередині прямої кишки. Анальні кондиломи і папіломи можуть стати причиною болісної дефекації та появи домішок крові в калі.

Ознаки папілом і кондилом у чоловіків

Перші ознаки кондилом з'являються протягом одного-шести місяців з моменту інфікування. Кондиломи на голівці члена, у промежині, анальній зоні мають розмір від одного до трьох міліметрів.

Гострі папіломи на голівці та стрижні пеніса мають м'яку структуру, а широкі – щільну. Колір новоутворень може бути світло-рожевим, жовто-коричневим або відповідати відтінку здорового шкірного покриву.

Діагностика гострих кондилом і папілом у Білій Церкві

Діагностикою та лікуванням генітальних папілом у чоловіків займається уролог. На первинній консультації лікар знайомиться з анамнезом і скаргами пацієнта, проводить фізикальний огляд і дерматоскопію (вивчення структури папілом на лобку, статевому члені, в області ануса через збільшувальний прилад – дерматоскоп). Лабораторні аналізи, що призначаються для діагностики папілом і кондилом:

Для виключення інфекцій, які є протипоказанням до радіохвильового лікування папілом на члені, призначають аналізи на захворювання, що передаються статевим шляхом (хламідіоз, гонорею, трихомоніаз, сифіліс). За показаннями може бути рекомендовано УЗД судин пеніса.

Медикаментозне лікування кондилом і папілом у чоловіків у Білій Церкві

Позбутися кондилом дає змогу комплексне лікування, що складається з мікрохірургічного видалення новоутворень і прийому пероральних противірусних препаратів. Медикаментозне лікування кондилом спрямоване на пригнічення активності ВПЛ і запобігання появи нових наростів.

Для уповільнення росту вже наявних генітальних кондилом лікар може призначити противірусні препарати місцевої дії у формі мазі або крему. Вилікувати папіломи допомагає імунотерапія, що передбачає регулярний прийом пацієнтом вітамінно-мінеральних комплексів.

Радіохвильове видалення кондилом і папілом у чоловіків у Білій Церкві

Радіохвильове видалення кондилом і папілом передбачає вплив на нарости високочастотними хвилями, які забезпечують випаровування рідини з клітин новоутворень з подальшим їх відмиранням. Електрод апарату не контактує зі шкірним покривом пацієнта, тому здорові навколишні тканини не травмуються, як під час висічення папілом скальпелем. Етапи видалення кондилом і папілом радіохвилями:

  1. Попередня обробка шкіри антисептиком.
  2. Нанесення на область ураження анестетика місцевого впливу.
  3. Безпосереднє видаленням папілом радіохвилями.

До переваг радіохвильового видалення кондилом відносять відсутність крововтрати, безболісність, швидке загоєння мікроран без набряків, рубців і шрамів. На видалення кількох дрібних наростів на статевих органах у чоловіків потрібно не більше 15-20 хвилин.

Після радіохвильового лікування папілом у паху в чоловіків госпіталізація не потрібна. Для прискорення загоєння і профілактики повторної появи папілом на геніталіях лікар призначає пацієнтові протизапальну мазь.

апарат для радіохвильового видалення кондилом і папілом у чоловіків у медичному центрі ОН Клінік Біла Церква

апарат для радіохвильового видалення кондилом і папілом у чоловіків у медичному центрі ОН Клінік Біла Церква

Записатися на консультацію до уролога і лікування папілом і кондилом у Білій Церкві в медичному центрі «ОН Клінік Біла Церква» можна за телефоном, вказаним на сайті, або через форму запису на прийом.

Кривуша Олег Сергійович
Кривуша Олег Сергійович
Лікар відділення урології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість лікування кондилом і папілом у чоловіків у Білій Церкві

Консультація жіночого уролога
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога
Первинний прийом лікаря-уролога
Первинний прийом лікаря-уролога з УЗД простати (передміхурова залоза, сім`яні пухирці, сечовий міхур)
850 грн
Повторний прийом лікаря жіночої уролога

Лікарі відділення урології ОН Клінік Біла Церква

Відгуки про лікарів-урологів у Білій Церкві

По телефону кажуть одну ціну за послугу, приїхала перепитала , сказали 300, записалася, а потім ой, 350. Записалася на коли мені зручно, дзвонять змінюють час,...
Альона , 17.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Хочу подякувати лікарю урологу Кривуші О.С.за професіоналізм . Дякую за кваліфіковане лікування . Лікар приємний,уважний .
Леся , 10.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 5/13

ОН Клінік Біла Церква
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 18:00, Нд: 10:00 - 16:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.