Logo
0 800 30 07 00

Лікування безпліддя у чоловіків у Білій Церкві

Профілактикою, діагностикою та лікуванням чоловічого безпліддя займається уролог. Записатися на прийом до уролога в медичному центрі «ОН Клінік Біла Церква» можна цілодобово.

Причини та види чоловічого безпліддя

Безпліддям називають стан, за якого в парі протягом одного року регулярного статевого життя без застосування засобів контрацепції не відбувається зачаття. У разі підозри на безпліддя обстеження має пройти кожен у парі.

Безпліддя може стати ускладненням інфекційних, запальних і гормональних захворювань чоловічих репродуктивних органів. Фертильність у чоловіків знижується з віком.

Чоловіче безпліддя може бути наслідком порушення продукції сперматозоїдів або їхнього потрапляння в сім'яну рідину. Причини чоловічого безпліддя:

 • ІПСШ (інфекції, що передаються статевим шляхом);
 • орхіт (запалення яєчок);
 • простатит;
 • доброякісна аденома простати;
 • рак передміхурової залози;
 • еректильна дисфункція;
 • генетичні захворювання (муковісцидоз);
 • ендокринні хвороби (гіпогонадизм, порушення в роботі гіпофіза і надниркових залоз);
 • лікарські засоби і токсини (алкоголь, аспірин, колхіцин, цитостатичні препарати).

Захворювання передміхурової залози та сім'яників можуть призвести до аспермії — стану, за якого під час статевого контакту відсутня сперма. Причиною безпліддя може стати безплідна сперма в разі порушення утворення сперматозоїдів або їх потрапляння в еякулят. Стан, за якого в еякуляті міститься мало сперматозоїдів, називається олігоспермією (криптоспермією), за відсутності сперматозоїдів у спермі — азооспермією. За астенозооспермії знижується рухливість сперматозоїдів, унаслідок чого вони не можуть проникнути в маткові труби та запліднити яйцеклітину.

Обструктивна азооспермія розвивається в разі стискання сім'яних канатиків ззовні (набряком, пухлиною, гематомою), унаслідок чого сперматозоїди не потрапляють в еякулят. За необструктивної азооспермії насіннєві канатики прохідні, але порушене утворення спермій у тестисах (яєчках).

Ідіопатичним називають безпліддя, причина якого залишається невідомою. Відносне безпліддя розвивається за імунологічної несумісності, коли кожен із партнерів здоровий окремо.

Діагностика безпліддя у чоловіків у Білій Церкві

Для діагностики безпліддя в чоловіка необхідно звернутися за консультацією до уролога. Лікар розпитає про скарги та проведе зовнішній огляд статевого члена і промежини. Для обстеження простати уролог може провести її ректальне дослідження через задній прохід.

Визначити безпліддя у чоловіка допоможуть додаткові лабораторні та інструментальні обстеження. Діагностика чоловічого безпліддя:

 • загальні клінічні аналізи крові та сечі;
 • спермограма;
 • тести на ІПСШ;
 • аналізи на статеві гормони;
 • ультразвукове дослідження органів малого таза з доплерографією.

Безпліддя у чоловіків не має зовнішніх ознак. У разі безпліддя уролог може виявити симптоми захворювань репродуктивних органів, які стали його причиною. Простатит проявляється порушеннями сечовипускання і тягнучим болем внизу живота. Проявами статевих інфекцій можуть бути виділення з уретри з неприємним запахом, висип на статевому члені та в промежині.

Лікування чоловічого безпліддя в Білій Церкві

Позбутися безпліддя можна після визначення причини. Щоб вилікувати безпліддя у чоловіка, уролог може призначити медикаментозні препарати та хірургічні втручання. Лікар також порекомендує дотримуватися здорового способу життя: відмовитися від паління та вживання алкоголю, регулярно (не рідше ніж тричі на тиждень) займатися фізичними вправами.

Лікування азооспермії також залежить від її виду та причини. За відсутності сперматозоїдів в еякуляті уролог може призначити препарати, що розширюють уретру, протизапальні засоби, а також хірургічні втручання.

Записатися на прийом до уролога і лікування чоловічого безпліддя в Білій Церкві в медичному центрі «ОН Клінік Біла Церква» можна за телефоном, вказаним на сайті, або через форму запису на прийом. Дізнатися вартість консультації уролога можна також на сайті та за телефоном.

Кривуша Олег Сергійович
Кривуша Олег Сергійович
Лікар відділення урології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість лікування безпліддя у чоловіків у Білій Церкві

Консультація жіночого уролога
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога
Первинний прийом лікаря-уролога
Первинний прийом лікаря-уролога з УЗД простати (передміхурова залоза, сім`яні пухирці, сечовий міхур)
850 грн
Повторний прийом лікаря жіночої уролога

Лікарі відділення урології ОН Клінік Біла Церква

Відгуки про лікарів-урологів у Білій Церкві

По телефону кажуть одну ціну за послугу, приїхала перепитала , сказали 300, записалася, а потім ой, 350. Записалася на коли мені зручно, дзвонять змінюють час,...
Альона , 17.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Хочу подякувати лікарю урологу Кривуші О.С.за професіоналізм . Дякую за кваліфіковане лікування . Лікар приємний,уважний .
Леся , 10.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 5/13

ОН Клінік Біла Церква
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 18:00, Нд: 10:00 - 16:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
 • По мапі
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.