Logo
0 800 30 07 00

Пластика вуздечки статевого члена (френулотомія) у Білій Церкві

Френулотомія — це хірургічна операція, яка полягає в подовженні вуздечки статевого члена. Вуздечка — це трикутна складка шкіри, розташована між крайньою плоттю і передньою поверхнею головки пеніса. Коротка вуздечка у чоловіків перешкоджає опущенню крайньої плоті, сприяючи скупченню смегми і сечостатевим інфекціям.

Урологи медичного центру «ОН Клінік Біла Церква» проводять пластику вуздечки статевого члена. Запис на прийом ведеться цілодобово.

Показання до проведення френулотомії

Основним показанням до проведення френулотомії є біль у статевому члені через розтягнення крайньої плоті. Найчастіше через патологічне звуження крайньої плоті виникає біль під час сексу. За відсутності лікування короткої вуздечки члена чоловік може відмовитися від статевих актів через больовий синдром. Показання до проведення пластики крайньої плоті:

Порвана вуздечка члена супроводжується рясною кровотечею, болем і печінням в ураженій ділянці. Надрив вуздечки у чоловіка під час статевого акту або травми вимагає невідкладної медичної допомоги.

Протипоказання до корекції вуздечки члена

Коротка вуздечка крайньої плоті найчастіше виникає через вроджені вади розвитку і проявляється при запальних патологіях або травмах сечостатевої системи. Обрізання вуздечки полягає в поперечному поділі шкіри скальпелем і поздовжньому її зшиванні. Протипоказання до пластики вуздечки члена:

  • травми шкіри в оперованій ділянці;
  • порушення згортання крові;
  • печінкова і ниркова недостатність;
  • запальні захворювання сечостатевої системи (цистит, пієлонефрит);
  • злоякісні новоутворення.

Протипоказанням до френулопластики також є фімоз (патологічне звуження крайньої плоті пеніса). Ускладнення френулотомії вуздечки включають інфекції, кровотечу і формування рубців на оперованій ділянці.

Підготовка до френулотомії в Білій Церкві

Перед френулотомією члена уролог збирає анамнез і проводить фізикальний огляд. Лікар призначає аналізи крові та сечі для виявлення запального процесу. 

Також може знадобитися УЗД органів малого таза для візуалізації стану м'яких тканин. У день перед підрізанням вуздечки члена потрібно прийняти ванну або душ, виключити паління і вживання алкоголю.

Френулотомія в Білій Церкві

Операція при пошкодженій вуздечці триває 20-30 хвилин під місцевою анестезією або наркозом. Післяопераційні шви зазвичай розсмоктуються протягом двох-трьох тижнів. Етапи френулотомії:

  1. Уролог дезінфікує статевий член.
  2. Лікар натягує і розсікає вуздечку скальпелем у поперечному напрямку, щоб крайня плоть вільно зміщувалася.
  3. Уролог накладає на рану шви та стерильну пов'язку.

Протягом доби після операції потрібно прийняти ванну або душ. Після видалення вуздечки члена може з'явитися біль в оперованій ділянці, а також зниження чутливості головки статевого члена. Набряк після пластики вуздечки може зберігатися протягом трьох тижнів.

Реабілітація після френулотомії

Відновлення після пластики вуздечки полягає в дотриманні правил гігієни (щоденного туалету з використанням м'якого мила або настоїв з ромашкою, календулою) і прийомі медикаментозних препаратів (антибіотиків, нестероїдних знеболювальних засобів) за призначенням уролога.

У післяопераційному періоді необхідно носити вільний одяг із натуральних тканин і щодня акуратно відтягувати крайню плоть для запобігання утворенню рубців. Після корекції вуздечки члена рекомендується відмовитися від сексуальної активності та плавання на шість тижнів. Ціна френулотомії залежить від ступеня пошкодження вуздечки та обсягу операції. 

Записатися на консультацію уролога і френулотомію в медичному центрі «ОН Клінік Біла Церква» можна за номером телефону, вказаним на сайті, або заповнивши форму запису на прийом.

Кривуша Олег Сергійович
Кривуша Олег Сергійович
Лікар відділення урології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість Пластики вуздечки статевого члена (френулотомії) у Білій Церкві

Консультація жіночого уролога
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога
Первинний прийом лікаря-уролога
Первинний прийом лікаря-уролога з УЗД простати (передміхурова залоза, сім`яні пухирці, сечовий міхур)
850 грн
Повторний прийом лікаря жіночої уролога

Лікарі відділення урології ОН Клінік Біла Церква

Відгуки про лікарів-урологів у Білій Церкві

По телефону кажуть одну ціну за послугу, приїхала перепитала , сказали 300, записалася, а потім ой, 350. Записалася на коли мені зручно, дзвонять змінюють час,...
Альона , 17.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Хочу подякувати лікарю урологу Кривуші О.С.за професіоналізм . Дякую за кваліфіковане лікування . Лікар приємний,уважний .
Леся , 10.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 5/13

ОН Клінік Біла Церква
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 18:00, Нд: 10:00 - 16:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.