Logo
0 800 30 07 00

Масаж у Білій Церкві

Масаж — комплекс прийомів механічного впливу на тіло (розтирань, вібрацій, натискань, розминань), який використовують як допоміжну терапію під час лікування захворювань органів і систем організму.

Пройти курс масажу в Білій Церкві можна в медичному центрі «ОН Клінік Біла Церква». Запис до масажиста ведеться цілодобово.

Ми проводимо:

За яких симптомів потрібен масаж

Масаж роблять для загального оздоровлення організму і профілактики захворювань. Масаж тіла дає змогу зняти фізичне і психоемоційне напруження, активізувати кровообіг і лімфоток, поліпшити стан шкірного покриву, усунути набряки. Показання до масажу:

 • постійний або періодичний біль у тілі;
 • м'язові спазми;
 • параліч;
 • підвищена стомлюваність;
 • часті стреси;
 • розлади сну (безсоння, парасомнія, гіперсомнія);
 • ураження периферичних нервів;
 • реабілітація після травм;
 • збільшення кількості жирових клітин у підшкірно-жировій клітковині (целюліт). 

Масаж у разі м'язового спазму і міофасціального синдрому дає змогу знизити надлишковий тонус м'язової тканини і розслабити її. У разі постійного болю в спині масаж сприяє усуненню спайок між поверхневими і глибокими м'язами, запобігає розвитку запального процесу в кістково-м'язових структурах. Також масаж спини допомагає скорегувати положення хребетного стовпа. Лікарі призначають пацієнтам масаж у разі остеохондрозу (стоншення кісткової тканини), сколіозу (бічного викривлення хребта), грижі (випинання фрагментів міжхребцевого диска в хребетний канал).

Масаж попереку є частиною лікування в разі ішіасу (больових відчуттів уздовж сідничного нерва), люмбаго (гострого болю, що іррадіює в сідниці й ноги), радикуліту (защемлення нервових корінців, що відходять від спинного мозку). Масаж руки необхідний у разі зниження рухливості суглобів і оніміння верхньої кінцівки. Масаж стопи показаний у разі плоскостопості та вальгусної деформації, оскільки зміцнює зв'язковий апарат і допомагає зупинити деформацію.

Масаж у разі мігрені передбачає вплив у ділянці потилиці, скроневих улоговинок і верхівки для зняття гострих нападів болю. За симптомів алопеції трихологи призначають масаж голови для росту волосся, оскільки він активізує приплив крові до волосяних фолікулів.

Масаж шийно-комірцевої зони допомагає позбутися частих запаморочень, нормалізувати артеріальний тиск. Розслаблювальний масаж комірцевої зони може бути призначений у разі безсоння, депресії та невротичних порушень.

Види масажу в Білій Церкві

Залежно від області впливу розрізняють масаж голови, шиї та комірцевої зони, нижніх і верхніх кінцівок, спини та попереково-крижового відділу хребта. Процедури виконуються вручну, без використання допоміжних пристроїв (мануальний або класичний масаж).

Види масажу

Назва

Особливості

Міофасціальний масаж

Масажист впливає на фасції - сполучні тканини, які обволікають м'язи. Техніка сприяє досягненню повного розслаблення групи м'язів, які перебувають у стані затиску або спазму.

Лімфодренажний масаж

Масажні рухи виконуються строго вздовж ліній лімфотоку. Процедура активізує рух рідини в організмі, прискорює обмін речовин, сприяє підвищенню імунітету, забезпечує підтягнутість шкіри, призводить до поліпшення загального самопочуття пацієнта.

Релаксувальний масаж

Передбачає вплив на м'язи, суглоби та нервову систему. Спрямований на зняття фізичного та психоемоційного перенапруження, поліпшення настрою.

Антицелюлітний масаж

Передбачає інтенсивний вплив на підшкірно-жирову клітковину. Унаслідок масажування проблемних зон (сідниць, стегон, живота) прискорюється рух міжклітинної рідини і лімфи, виведення шлаків і токсинів з організму.

Лікувальний масаж

Використовується як допоміжний метод лікування захворювань опорно-рухового апарату та дихальної системи, сприяє поліпшенню травлення, зміцненню кровоносних судин.

Лікувальний масаж спини передбачає стимуляцію, а потім розслаблення м'язів. Масажист чинить глибокий тканинний вплив і точковий тиск, впливаючи на суглоби, зв'язки, сухожилля. Техніка дає змогу подолати обмежену рухливість спини, яка характерна для захворювань опорно-рухового апарату.

Загальний масаж у Білій Церкві

Загальний масаж — оздоровча методика, спрямована на поліпшення фізичного самопочуття і підвищення працездатності людини. Складається з комбінації прийомів - розтирань, тиснень, постукувань, погладжувань. Стани, за яких необхідно зробити загальний масаж:

 • малорухливий спосіб життя;
 • судоми у верхніх і нижніх кінцівках;
 • відчуття постійної втоми і занепаду сил;
 • низька концентрація уваги;
 • схильність до набряклості тіла;
 • часті застудні захворювання, пневмонія і бронхіти;
 • підвищений артеріальний тиск;
 • надмірні фізичні навантаження;
 • безсоння;
 • посттравматичний і постінсультний період.

До загального масажу тіла входить вплив на голову, обличчя і шию, спину і поперек, руки і долоні, ноги і ступні. Повний курс зазвичай налічує 10-15 процедур. Точна кількість сеансів залежить від стану здоров'я пацієнта.

Виїзд масажиста на підприємство в Білій Церкві

Офісний або корпоративний масаж — послуга, яка надається співробітникам підприємства за місцем їхньої роботи. Послуги масажиста з виїздом для корпоративних клієнтів включають масаж голови, шийно-комірцевої зони, нижніх і верхніх кінцівок, попереково-крижового відділу хребта, загальний і лімфодренажний масажі.

Масажист на виїзді може надати пакет послуг, до якого входить максимум 10 процедур. Офісний масаж позитивно впливає на фізичне самопочуття і мозкову діяльність співробітників, знижує рівень стресу, підвищує продуктивність праці.

Записатися на масаж у Білій Церкві в медичному центрі «ОН Клінік Біла Церква» можна за телефоном, вказаним на сайті, або заповнивши форму запису на прийом.

Пономаренко Вікторія Василівна
Пономаренко Вікторія Василівна
Лікар відділення лікувально-оздоровчого масажу

Відгуки про лікарів-масажистів у Білій Церкві

Пройшла 10 сеансів масажу у лікаря Пономаренко Вікторії Василівни. Все сподобалось, дуже задоволена ставленням та якістю обслуговування. Результат просто вражає...
Валентина , 26.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Гарно дякую чуйному і приємному персоналу клініки за всі 10 днів. Вмілі руки Вікторіі, яка 10 сеансів масажу проводила мені, зуміли повернути до повноцінного фу...
Світлана Коваленко , 15.12.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість лікувально-оздоровчих масажів у Білій Церкві

Загальний масаж
650 грн
Лімфодренажний масаж
550 грн
Масаж 1 верхньої кінцівки
160 грн
Масаж 1 нижньої кінцівки
200 грн
Масаж 2 верхніх кінцівок
320 грн
Масаж 2 нижніх кінцівок
400 грн
Масаж голови (20 хв)
320 грн
Масаж області грудної клітини
300 грн
Масаж попереково-крижової ділянки
350 грн
Масаж спини
450 грн
Масаж шийно-грудного відділу хребта
350 грн
Масаж шийно-комірцевої ділянки
350 грн

Лікарі відділення лікувально-оздоровчого масажу ОН Клінік Біла Церква

Адреса: Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 5/13

ОН Клінік Біла Церква
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 18:00, Нд: 10:00 - 16:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
 • По мапі
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.