Дерматоскопія в Білій Церкві

Дерматоскопія — це дослідження змінених ділянок шкіри та виниклих на ній новоутворень за допомогою дерматоскопа (прилада для збільшення зображення шкірного утворення і візуалізації його на екран монітора). Дерматоскопія дозволяє дослідити та оцінити структуру шкірних новоутворень: родимок, бородавок, папілом, гемангіом.

Бородавки та папіломи — це доброякісні утворення на шкірі, які з'являються внаслідок інфікування людини ВПЛ (вірус папіломи людини). Бородавки можуть зникати (всихати) самостійно, на відміну від папілом, які самостійно не зникають.

Гемангіома — це судинне утворення на шкірі червоного або багряного кольору, має опуклу форму і може рости. Випукла гемангіома може травмуватися за пошкодження гострим предметом (наприклад, нігтями або прикрасами), внаслідок чого кровоточити та інфікуватися. Родимки (невуси) — це доброякісні утворення на шкірі коричневого кольору, можуть бути вродженими та набутими (з'являються за гормональних змін, а також внаслідок впливу ультрафіолету).

Будь-яке новоутворення на шкірі здатне переродиться в злоякісну пухлину (меланому — рак шкіри). Тому діагностика родимок, папілом, бородавок проводиться з профілактичною метою для попередження розвитку онкологічного захворювання. Дерматоскопія є діагностичним методом визначення меланоми шкіри на ранніх стадіях. Також дерматолог за допомогою дерматоскопа перевіряє родимку, папілому або бородавку перед видаленням, щоб визначити характер утворення (доброякісність або злоякісність).

Показання до дерматоскопії

Дерматоскопію роблять за призначенням дерматолога. Показання до дерматоскопії:

  • зміна родимки (в розмірах, за формою, кольором);
  • травмування, кровоточивість, біль і свербіж родимки;
  • поява на шкірі нових родимок;
  • виникнення папілом і бородавок;
  • пігментація (поява на шкірі плям коричневого кольору);
  • висип і лущення на шкірі;
  • випадання волосся;
  • лупа, лущення та свербіж шкіри голови.

Дерматоскопія призначається для діагностики себореї (запального захворювання шкіри, пов'язаного з порушенням роботи сальних залоз). Дерматоскопія за себореї дозволяє досліджувати уражені ділянки шкіри голови та визначити її вид (суха, жирна, змішана себорея).

Дерматоскопія в Білій Церкві

У Білій Церкві дерматоскопію проводять лікарі відділення дерматології медичного центру «ОН Клінік Біла Церква». Підготовка до дерматоскопії не потрібна, перед дослідженням не варто використовувати косметичні засоби та лікарські препарати місцевого застосування (йод, зеленку, мазь). Дерматоскопія проводиться впродовж 10-30 хвилин (залежно від досліджуваної ділянки шкірного покриву). За результатами дерматоскопічного дослідження дерматолог призначить лікування.

Записатися на дерматоскопію в «ОН Клінік Біла Церква» можна за допомогою форми запису на прийом або зателефонувавши за номером телефону, зазначеним на нашому сайті. Дізнатися вартість дерматоскопії можна на сайті або за телефоном.

Скакун Тетяна Миколаївна
Скакун Тетяна Миколаївна
Лікар відділення дерматології

Вартість прийому лікарів у Білій Церкві

Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон

Лікарі відділення дерматології ОН Клінік Біла Церква

Відгуки про дерматологів ОН Клінік у Білій Церкві

Після консультації залишились надзвичайно не приємні відчуття. Звернулася в клініку on klinik лікаря дерматолога Скакун з питанням висипання на шкірі. Виявилося, що платна консультація за 320 грн в даній клініці взагалі не потрібна справа, після секундного огляду відразу сказала робити в неї процедури за 6800 на три дні без визначеного...
Ніна , 26.05.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Біла Церква, б-р Олександрійський, 25/2

ОН Клінік Біла Церква
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 17:00, Сб: 8:00 - 16:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі