Кольпоскопія в Білій Церкві

Кольпоскопія — це метод обстеження піхви та шийки матки, який полягає у візуалізації слизових оболонок за допомогою спеціального мікроскопа. Кольпоскопію шийки матки проводить гінеколог.

Показання до кольпоскопії

Захворювання піхви та шийки матки можуть мати гормональну, інфекційну, посттравматичну та запальну природу. Хвороби шийки матки в більшості випадків протікають безсимптомно, але можуть проявлятися рясним виділенням зі статевих шляхів (іноді з неприємним запахом), тягнучим болем внизу живота і контактними кровотечами (кров'янистими виділеннями з піхви після статевого акту).

Кольпоскопія показує стан епітелію входу та стінок піхви, шийки матки та цервікального каналу. Показання до кольпоскопії:

  • ерозія шийки матки;
  • лейкоплакія;
  • поліп шийки матки;
  • запальні захворювання піхви та шийки матки (кольпіт і цервіцит);
  • ендометріоз.

Кольпоскопія за ерозії шийки матки дозволяє диференціювати доброякісні зміни слизової оболонки від злоякісних і попередити розвиток раку. Профілактичний огляд шийки матки необхідний усім жінкам не рідше за один раз на рік.

Підготовка до кольпоскопії

Оптимальним терміном проведення кольпоскопії є 7-10 день менструального циклу. При підозрі на ендометріоз, лікар може призначити обстеження на 15 день циклу. Кольпоскопія за місячних не проводиться.

Спеціальна підготовка до кольпоскопії не потрібна. За один день до запланованого обстеження необхідно утриматися від статевого акту або використовувати презерватив для запобігання попаданню сперми у піхву. Кольпоскопія також не виконується протягом 1-2 днів після взяття мазків з піхви або проведення трансвагінального УЗД. Безпосередньо перед кольпоскопією необхідно провести туалет зовнішніх статевих органів теплою водою.

Кольпоскопія в Білій Церкві

Відповідно до протоколу кольпоскопії, дослідження займає 10-15 хвилин. Під час обстеження жінка перебуває на гінекологічному кріслі. Гінеколог вводить у піхву дзеркало та оглядає стінки вагіни та шийку матки в оптичний мікроскоп.

Процедура кольпоскопії безболісна і не потребує знеболювання. Розрізняють види кольпоскопії:

  • просту кольпоскопію (детальний огляд слизових оболонок піхви та шийки матки);
  • розширену кольпоскопію (для підвищення контрастності зображення лікар попередньо обробляє шийку матки фарбувальними розчинами Люголю та оцтової кислоти).

Результати кольпоскопії гінеколог відразу після обстеження видає жінці у вигляді висновку. За потреби лікар може призначити додаткові обстеження: гінекологічне УЗД, аналізи мазків із піхви.

Записатися на консультацію гінеколога та на кольпоскопію в Білій Церкві в медичному центрі «ОН Клінік Біла Церква» можна через форму запису на прийом або за телефоном, вказаним на сайті. Дізнатися ціну кольпоскопії можна також за телефоном.

Тимощенко Олена Володимирівна
Тимощенко Олена Володимирівна
Лікар відділення гінекології

Вартість кольпоскопії у Білій Церкві

Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога
Відеокольпоскопія

Лікарі відділення гінекології ОН Клінік Біла Церква

Відгуки про гінекологів ОН Клінік у Білій Церкві

Лікар запросила в замовлений час , без запізнень.Уважно вислухала скарги, проаналізувала раніше зроблені обстеження, аналізи , провела необхідний огляд , запропонувала поради та лікування. Лікар уважна, розсудлива, логічна. При потребі буду звертатись до цього лікаря, радити знайомим.
Людмила , 07.07.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Біла Церква, б-р Олександрійський, 25/2

ОН Клінік Біла Церква
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 17:00, Сб: 8:00 - 16:00
Запис по телефону: 0 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі