Денний стаціонар у Харкові

Повноцінне лікування неможливе без виконання всіх лікувальних процедур, призначених лікарем.
У «ОН Клінік Харків» працює денний стаціонар, в якому можна поставити крапельницю, зробити внутрішньом'язовий або внутрішньовенний укол.

Що таке денний стаціонар?

Денний стаціонар - це відділення, де протягом дня пацієнти отримують лікування, запропоноване лікарем. У стаціонарі «ОН Клінік Харків» спостерігаються хворі, яким необхідні:

  • регулярні внутрішньом'язові уколи в сідницю;
  • підшкірні і внутрішньовенні ін'єкції;
  • внутрішньовенні крапельниці з лікарськими розчинами.

Для лікування захворювання необхідно дотримуватися схеми лікування, визначеної лікарем, своєчасно приймати препарати і робити ін'єкції. Зробити укол або поставити крапельницю самостійно дуже складно і небезпечно: необхідно знати, як правильно набирати ліки в шприц, яких пропорцій слід дотримуватися, який повинен бути порядок введення препаратів і інтервал між ними. Якщо уколи або крапельниці будуть поставлені неправильно, це може викликати повітряну емболію (попадання в кров бульбашок повітря), погіршення самопочуття, алергічну реакцію, спровокувати загострення хронічних захворювань або привести до летального результату.

Де можна поставити крапельницю в Харкові?

Якщо ви шукаєте, де можна поставити крапельницю, звертайтеся в денний стаціонар «ОН Клінік Харків». Наші медсестри навчені робити уколи безболісно, ​​з дотриманням всіх медичних протоколів і призначень лікаря. У відділенні забезпечується необхідна стерильність, всі пацієнти під час проведення маніпуляцій знаходяться під наглядом медичного персоналу.

Для того, щоб пройти лікування в денному стаціонарі, необхідний попередній запис. Зробити це можна за телефоном медичного центру або залишивши свою заявку на сайті.

Вартість прийому лікарів денний стаціонар у Харкові

Підшкірна ін'єкція
60грн. / 57грн.
Внутрішньовенна ін'єкція - 1 процедура
150грн. / 143грн.
Внутрішньовенна крапельна ін'єкція - 1 процедура
350грн. / 333грн.
Внутрішньом'язова ін'єкція - 1 процедура
100грн. / 95грн.