0 800 30 11 77

Ендоскопія в Харкові

Медичне обстеження організму дозволяє своєчасно виявляти хвороби на ранній стадії та підбирати оптимальне лікування.

Лікар може направити людину на додаткові обстеження, результати яких допомагають правильно встановити діагноз. Також за рекомендацією лікаря пацієнту може бути призначена повторна діагностика для контролю результату лікування.

У медичному центрі доступні такі види обстеження:

Навіщо проходити обстеження організму?

Обстеження організму дає можливість виявити будь-які приховані симптоми захворювань або патологій, що розвиваються. Пройти обстеження за призначенням лікаря можна в «ОН Клінік Харків» у відділенні діагностики. На підставі результатів обстеження лікар підбирає або коригує схему лікування. Деякі види діагностики (обстеження кишечника, інших органів травної системи) вимагають попередньої підготовки. Наприклад, перед гастроскопією не можна вживати їжу за 12 годин до обстеження, а аноскопія передбачає очищення кишечника за допомогою клізми або проносного. Дізнатися подробиці підготовки можна перед записом на обстеження за контактним телефоном.

Ми проводимо

У медичному центрі «ОН Клінік Харків» ви можете записатися у відділення діагностики. Пацієнтам доступні такі обстеження, як:

  • енцефалографія;
  • колоноскопія і гастроскопія;
  • ректороскопія та аноскопія;
  • цифрова дерматоскопія;
  • доплерографія і судинний тест;
  • фолікулометрія;
  • кольпоскопія матки;
  • ехосальпінгографія і метросальпінгографія.

Комплексна діагностика проводиться з урахуванням вікових особливостей та історії хвороби пацієнта за індивідуальною схемою, складеною лікарем.

Чому ми?

У медичному центрі «ОН Клінік Харків» можна пройти всі обстеження, призначені лікарем, в одному місці. Також ми проводимо загальне медичне обстеження. Зробити його ви можете за один день завдяки послузі Check-Up, яка передбачає комплексний медичний огляд для виявлення хвороб і патологій на ранніх стадіях розвитку. Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує проходити комплексне медичне обстеження організму не рідше, ніж 1-2 рази на рік.

Будь-яка діагностична процедура проводиться в амбулаторних умовах за попереднім записом. Щоб пройти в Харкові колоноскопію, аноскопію або гастроскопію без болю і дискомфорту, зателефонуйте за контактним номером і запишіться на обстеження.

Коротких Олександр Миколайович
Коротких Олександр Миколайович
Лікар відділення ендоскопії

Відгуки про лікарів-діагностів у Харкові

Вартість прийому лікарів ендоскопії у Харкові

Відеогастродуоденоскопія
Колоноскопія
Консультація ендоскопіста
ОНЛАЙН Консультація ендоскопіста
ОНЛАЙН Консультація ендоскопіста за кордон
Уреазний тест

Лікарі відділення ендоскопії ОН Клінік Харків

Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.