Logo
0 800 30 11 77

Колоноскопія в Харкові

Дослідити стан стінок товстої кишки на глибину до 1,6 м можливо за допомогою відеоколоноскопу. Діагностика схожа на ректороманоскопію і дозволяє під час обстеження діагностувати новоутворення, виразки, поліпи, провести за потреби безболісну біопсію з подальшим аналізом. На кінці колоноскопа знаходиться відеокамера, що виводить зображення на монітор, відповідно поставлений діагноз ви побачите на власні очі.

В «ОН Клінік Харків» ендоскопічні дослідження проводить лікар з багаторічним стажем, завдяки його вмінню хворобливість колоноскопії зводиться до мінімуму, також можливо піднаркозне проведення дослідження, за якого пацієнт взагалі не відчуває ніякого болю і тривалість процедури скорочується.

Для правильної інтерпретації отриманих даних до початку дослідження потрібно надати всю необхідну клінічну інформацію, виписки, а також дані попередніх колоноскопій та інших досліджень лікаря-ендоскопіста. Обов'язково повідомте лікаря про ліки, які ви приймаєте, про алергію на медпрепарати, якщо вона у вас є, про наявні захворювання.

Насамеред підготовка хворого складається з очищення кишечника і ось такі рекомендації з цього приводу. Для проведення процедури необхідно очистити кишечник в такий спосіб:

За 2-3 діб до проведення процедури виключити з раціону:

  • свіжі фрукти (малина, смородина, виноград, ківі - у будь-якому вигляді);
  • зелень;
  • ягоди;
  • гриби;
  • квасоля;
  • горох;
  • чорний хліб;
  • насіння;
  • горіхи.

За добу до обстеження дозволено вживати прозорі рідини: бульон, воду, чай, газовані чи негазовані безалкогольні напої, соки без м'якоті не червоного кольору.

Не приймати активоване вугілля і препарати, що містять залізо!

Проведення колоноскопії вимагає правильної підготовки напередодні та в день обстеження, яка проводиться розчином препарату «Ізіклін». Для його приготування налийте вміст пляшки до спеціального стаканчику, вміщеному в пакуванні, та розбавте водою до мірної лінії. Краще використовувати охолоджену кип'ячену воду: це покращує переносимість препарату. Змінювати рекомендовану пропорцію (зменшувати кількість рідини на пляшку) неможна.

Напередодні колоноскопії, починаючи з 18:00-18:30, пацієнт має випити розчин препарату «Ізіклін», запиваючи його додатково 1-1,5 л води або іншою прозорою рідиною впродовж 1,5 години, тобто до 20:00. Потім рекомендовано випити препарат «Еспумізан L» в кількості 15 мл (375 крапель), розвівши його у невеликій кількості води. Зранку в день дослідження необхідно повторити підготовку таким чином, щоб закінчити прийом препаратів за 3-4 години до колоноскопії. Вживання їжі та пиття після завершення підготовки заборонено до проведення дослідження.

Якщо у Вас виникли питання, пов'язані із записом на колоноскопію або підготовкою, необхідно звернеться до медперсоналу медичного центру.

Рекомендації після проведення колоноскопії кишечника

Починати приймати їжу можна не раніше, ніж через 2 години після процедури. Їсти потрібно невеликими порціями (200-300 г). Вживати можна варену, запечену або тушковану їжу. Обмежити прийом сирої їжі (термічно необробленої).

У нестандартних ситуаціях доцільність проведення дослідження і форма підготовки пацієнта обговорюється безпосередньо з лікарем, який виконує даний вид обстеження.

Протипоказання

Для проведення ендоскопічних втручань, як і для всіх медичних маніпуляцій, є певні протипоказання.

Протипоказано дослідження за гострих інфекційних хвороб, перитоніті, а також на пізніх стадіях серцевої і легеневої недостатності, виражених порушеннях згортання крові. Не можна проводити колоноскопію товстої кишки у хворих з важкими формами виразкового та ішемічного коліту.

Необхідно розуміти, що за наявності у хворого патології, що представляє собою пряму загрозу життю, виконання ендоскопічних втручань є абсолютно виправданим і в цій ситуації рішення про можливість проведення дослідження приймає лікар-ендоскопіст.

Коротких Олександр Миколайович
Коротких Олександр Миколайович
Лікар відділення ендоскопії
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість колоноскопії у Харкові

Відеогастродуоденоскопія
Колоноскопія
1650 грн
Консультація ендоскопіста
ОНЛАЙН Консультація ендоскопіста
ОНЛАЙН Консультація ендоскопіста за кордон
Уреазний тест
350 грн

Лікарі відділення ендоскопії ОН Клінік Харків

Відгуки про лікарів-діагностів у Харкові

Хочу подякувати лікарю Коротких О.С. та дівчатам, що виконують дослідження з нею, за уважне, доброзичливе ставлення до пацієнта. Не дуже приємна процедура була...
Валентина , 18.04.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Прийшла на гастроскопію у відділення на вул. Ярослава Мудрого. Добу не спала, був панічний страх (досвід відвідування держ. поліклінік). Прийняла рішення провес...
Тетяна , 20.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Дякую персоналу "ОН Клінік" за адресою проспект Героїв Харкова, 257 за можливість пройти всі обстеження, які мені потрібні, в короткий час. Велике дякую адмініс...
Олена , 31.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! Хочу висловити подяку чудовому лікарю-ендоскопісту Коротких Ользі Сергіївні та медсестрі Наталії. Вперше робила гастроскопію, радію, що потрапила...
Дронова Дарина , 05.12.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Гастроскопія👍
В'ячеслав , 25.05.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Робив вперше колоноскопію та гастроскопію під наркозом, дуже переживав. Мене заспокоїли, пояснили, як правильно підготуватись до процедур. Все пройшло на найвищ...
Артем , 22.04.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Була у лікаря Коротких О.С. на колоноскопії та двічі записувала маму до Ольги Сергіївни на гастроскопію. Дуже уважний та кваліфікований лікар. Завжди коректно т...
Марина , 30.11.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Робив ФГДС (гастроскопія) на Молочній. Зробив жахливо боляче та болісно. Енодоскопіст Лопатенко Дмитро Едуардович. Мені сказали по телефону, коли записувався, щ...
Віталій , 12.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.
7-103 — виклик швидкої допомоги «ОН Клінік Харків»
Виклик бригади швидкої допомоги та медичне транспортування
Детальніше