0 800 30 11 77

Дитячий уролог у Харкові

Відвідування урології необхідно для своєчасного виявлення аномалій розвитку і інфекційних уражень органів сечостатевої системи у дітей.

Перший огляд малюки проходять відразу після народження, наступні планові візити необхідні до року, в 3 роки і в 14 років.

Консультація дитячого уролога дозволяє вчасно виявити функціональні та структурні порушення в роботі репродуктивної системи, і обрати результативне лікування.

Найчастіше лікарі стикаються з такими захворюваннями, як:

 • гідронефроз - порушення відтоку сечі;
 • розширення сечоводу;
 • пієлонефрит;
 • цистит;
 • фімоз;
 • набряк яєчка.

Патології можуть носити як вроджений, так і набутий характер. Розвитку інфекції сприяє ослаблений імунітет дитини, погана спадковість, переохолодження, гормональні збої.

Урологія у дітей небезпечна своїми ускладненнями. У занедбаній формі хвороби сечостатевої системи можуть призвести до проблем із зачаттям в майбутньому. Планове відвідування медичного центру - один із способів профілактики захворювань репродуктивної системи. Огляд проводиться в присутності батьків або опікунів. Уролог візуально оцінює стан зовнішніх статевих органів - визначає колір шкірних покривів, відсутність набряклості або висипу. Також пальпує живіт, оглядає лімфатичні вузли.

При наявності скарг або підозр на інфекцію уролог може призначити додаткові дослідження: направити на загальний і біохімічний аналіз крові, аналіз сечі, рентгенографію черевної порожнини або УЗД.

З якими симптомами звертатися до дитячого уролога?

Консультація дитячого уролога може знадобитися не тільки в плановому порядку. Відвідати лікаря необхідно при виявленні таких симптомів:

 • біль в області статевих органів;
 • візуальні зміни статевого члена або яєчок: набряк, почервоніння, поява висипу;
 • хворобливість або печіння при сечовипусканні;
 • зміна частоти сечовипускань - рідкісні або часті позиви в туалет;
 • зміна кольору або запаху сечі без видимих на те ​​причин;
 • біль у малому тазу або попереку.

Якщо дитина маленька, батьки повинні звернути увагу на її загальний стан. Млявість, апатія, примхливість, відсутність апетиту і інтересу до іграшок вказують на наявність проблем зі здоров'ям. У малюка може різко підвищуватися температура, він плаче без видимих ​​на те причин.

Наявність урологічних проблем в дитячому віці зазвичай пов'язано з генетичними аномаліями і анатомічними особливостями в будові статевих органів: наприклад, звуження крайньої плоті, неопущення яєчка. Подібні стани легко діагностувати і вилікувати.

Надалі розвитку сечостатевих інфекцій можуть сприяти неправильна інтимна гігієна, ослаблений імунітет дитини. У період статевого дозрівання патології виникають через різкі гормональні коливання, але також до них призводять надмірна маса тіла, незбалансоване харчування, гіподинамія, стреси.

Дитячий уролог діагностує захворювання і виявить його причини. Сучасна урологія має у своєму розпорядженні широкий спектр ефективних методик лікування, що дозволяють швидко відновити нормальну роботу сечостатевої системи. До терапії може входити як прийом медикаментів, так і малоінвазивні хірургічні процедури, зміна дієти.

Відвідати дитячу урологію в Харкові можна в медичному центрі «ОН Клінік Харків». Щоб записатися на прийом, зателефонуйте за контактним номером телефону, вказаним на сайті.

Бухмін Олексій В'ячеславович
Бухмін Олексій В'ячеславович
Лікар відділення дитячої урології

Відгуки про дитячих лікарів-дитячих урологів у Харкові

Вартість прийому лікарів дитячої урології у Харкові

ОНЛАЙН Повторна консультація дитячого уролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря уролога дитячого після регламентованого часу за кордон
ОНЛАЙН-Повторна консультація дитячого уролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря уролога дитячого після регламентованого часу
Первинна консультація дитячого уролога
Повторна консультація дитячого уролога
Повторний прийом лікаря уролога дитячого після регламентованого часу

Лікарі дитячої урології ОН Клінік Харків

Адреса: Харків, пр. Героїв Харкова, 257

Дитяче відділеня «ОН Клінік Харків» (м. Палац Спорту)
Приймаємо: Пн - Пт: 9:00 - 18:00, Сб: 9:00 - 16:00, Нд: 9:00 - 13:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.