Дитячий уролог у Харкові

Відвідування урології необхідно для своєчасного виявлення аномалій розвитку і інфекційних уражень органів сечостатевої системи у дітей.
Перший огляд малюки проходять відразу після народження, наступні планові візити необхідні до року, в 3 роки і в 14 років.

Консультація дитячого уролога дозволяє вчасно виявити функціональні та структурні порушення в роботі репродуктивної системи, і обрати результативне лікування.

Найчастіше лікарі стикаються з такими захворюваннями, як:

 • гідронефроз - порушення відтоку сечі;
 • розширення сечоводу;
 • пієлонефрит;
 • цистит;
 • фімоз;
 • набряк яєчка.

Патології можуть носити як вроджений, так і набутий характер. Розвитку інфекції сприяє ослаблений імунітет дитини, погана спадковість, переохолодження, гормональні збої.

Урологія у дітей небезпечна своїми ускладненнями. У занедбаній формі хвороби сечостатевої системи можуть призвести до проблем із зачаттям в майбутньому. Планове відвідування медичного центру - один із способів профілактики захворювань репродуктивної системи. Огляд проводиться в присутності батьків або опікунів. Уролог візуально оцінює стан зовнішніх статевих органів - визначає колір шкірних покривів, відсутність набряклості або висипу. Також пальпує живіт, оглядає лімфатичні вузли.

При наявності скарг або підозр на інфекцію уролог може призначити додаткові дослідження: направити на загальний і біохімічний аналіз крові, аналіз сечі, рентгенографію черевної порожнини або УЗД.

З якими симптомами звертатися до дитячого уролога?

Консультація дитячого уролога може знадобитися не тільки в плановому порядку. Відвідати лікаря необхідно при виявленні таких симптомів:

 • біль в області статевих органів;
 • візуальні зміни статевого члена або яєчок: набряк, почервоніння, поява висипу;
 • хворобливість або печіння при сечовипусканні;
 • зміна частоти сечовипускань - рідкісні або часті позиви в туалет;
 • зміна кольору або запаху сечі без видимих на те ​​причин;
 • біль у малому тазу або попереку.

Якщо дитина маленька, батьки повинні звернути увагу на її загальний стан. Млявість, апатія, примхливість, відсутність апетиту і інтересу до іграшок вказують на наявність проблем зі здоров'ям. У малюка може різко підвищуватися температура, він плаче без видимих ​​на те причин.

Наявність урологічних проблем в дитячому віці зазвичай пов'язано з генетичними аномаліями і анатомічними особливостями в будові статевих органів: наприклад, звуження крайньої плоті, неопущення яєчка. Подібні стани легко діагностувати і вилікувати.

Надалі розвитку сечостатевих інфекцій можуть сприяти неправильна інтимна гігієна, ослаблений імунітет дитини. У період статевого дозрівання патології виникають через різкі гормональні коливання, але також до них призводять надмірна маса тіла, незбалансоване харчування, гіподинамія, стреси.

Дитячий уролог діагностує захворювання і виявить його причини. Сучасна урологія має у своєму розпорядженні широкий спектр ефективних методик лікування, що дозволяють швидко відновити нормальну роботу сечостатевої системи. До терапії може входити як прийом медикаментів, так і малоінвазивні хірургічні процедури, зміна дієти.

Відвідати дитячу урологію в Харкові можна в медичному центрі «ОН Клінік Харків». Щоб записатися на прийом, зателефонуйте за контактним номером телефону, вказаним на сайті.

Вартість прийому лікарів дитячої урології у Харкові

Первинна консультація дитячого уролога
400грн. / 380грн.
Повторна консультація дитячого уролога
350грн.
Оплата в мед. центрі
Повторний прийом лікаря уролога дитячого після регламентованого часу
400грн.
Оплата в мед. центрі
ОНЛАЙН-Повторна консультація дитячого уролога
350грн. / 333грн.
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря уролога дитячого після регламентованого часу
400грн. / 380грн.