0 800 30 11 77

Мамологія в Харкові

Клінічне обстеження грудей - це фізичний огляд молочних залоз, який проводиться лікарем-маммологом і необхідний для раннього виявлення ракових пухлин, а також інших патологій, таких як фіброаденома або запалення молочної залози.

Під час огляду грудей мамолог оцінює зовнішній вигляд молочних залоз і пальпує (промацує) їх, щоб знайти ущільнення в грудях, а також такі відхилення від норми, як виділення з соска.

В який день циклу краще відвідувати мамолога?

Багато жінок відчувають біль у молочних залозах під час менструації, тому візит до лікаря краще запланувати на п'ятий-шостий день після місячних. Крім цього, на початку менструального циклу в грудях відбуваються фізіологічні зміни: вони наливаються, стають більш щільними. Таким чином організм готується до можливої ​​вагітності. Ці зміни можуть ускладнити діагностику молочних залоз, тому краще робити це після менструації.

Терміновий огляд у мамолога в Харкові (незалежно від дня менструального циклу) необхідний за наявності таких симптомів:

  • хворобливість молочних залоз, не пов'язана з менструацією;
  • почервоніння шкіри на грудях;
  • виділення із сосків;
  • різка зміна розміру або форми грудей;
  • ущільнення в грудях, виявлене під час самоогляду.

Своєчасне звернення до лікаря-мамолога допомагає виявити проблеми на ранній стадії і призначити ефективне лікування молочних залоз до того, як захворювання призведе до серйозних ускладнень.

Чи потрібно відвідувати мамолога під час вагітності?

Важливо, щоб після настання вагітності жінка якомога швидше відвідала мамолога, поки в грудях ще не настали фізіологічні зміни. Після цього майбутні мами повинні щомісяця проводити самоогляд молочних залоз.

Під час вагітності груди змінюється. Вони збільшуються в розмірах, стають чутливими. На поверхні стає помітною венозна сітка. У другій половині вагітності можуть з'явитися прозорі, жовтуваті виділення із сосків - молозиво. Це нормальні зміни. Запис до мамолога в Харкові може знадобитися за наявності таких симптомів:

  • сильний біль у молочних залозах під час вагітності;
  • будь-які різкі зміни в стані грудей (почервоніння, набряк, виразки на шкірі);
  • запалення навколо соска;
  • збільшення лімфовузлів у пахвових западинах.

Мамолог також допоможе у розв'язанні проблем після пологів, таких як біль під час грудного вигодовування.

Жінки до менопаузи повинні перевіряти груди кожні один-три роки. За наявності ризику ракових пухлин у сім'ї або в більш старшому віці - 1-2 рази на рік. Вартість прийому лікаря-мамолога в Харкові можна дізнатися на сайті клініки. Щоб записатися на консультацію зателефонуйте або заповніть форму запису на прийом на сайті.

Трепанобіопсія в Харкові

Трепан біопсія молочної залози - це діагностичне дослідження, що дозволяє визначити наявність захворювань грудей (зокрема й онкологічних). Головна мета трепанобіопсії грудей - забір біоматеріалу з молочної залози з подальшим відправленням на гістологічний аналіз.

Біопсія молочної залози виконується за допомогою спеціальної наноголки під контролем лікаря УЗД, щоб точно потрапити в потрібну ділянку тканини з мінімальним травмуванням. Відмінність трепанобіопсії полягає в тому, що для дослідження використовується спеціальна голка, яка дозволяє провести забір більшої ділянки ураженої тканини, ніж під час звичайної біопсії. Інформативність дослідження становить 96%.

Записатися на трепанобіопсію грудей у Харкові можна в медичному центрі «ОН Клінік Харків». Попередньо потрібно отримати консультацію лікаря-мамолога, який виконає зовнішній огляд і пальпацію грудей. Вартість трепанобіопсії молочної залози в Харкові можна уточнити в адміністратора центру «ОН Клінік Харків». Для запису телефонуйте за номерами, вказаними нижче, або залишайте заявку на сайті.

Кушнаренко Наталія Михайлівна
Кушнаренко Наталія Михайлівна
Лікар відділення мамології

Відгуки про лікарів-мамологів у Харкові

Вартість прийому лікарів мамології у Харкові

Консультація хірурга-мамолога
ОНЛАЙН Консультація мамолога
ОНЛАЙН Консультація мамолога за кордон
Трепанобіопсія молочної залози

Лікарі відділення мамології ОН Клінік Харків

Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.